JUMBO

  • 113 444
  • 780
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 528
И така до 1-ви юни

# 616
  • Мнения: 215
Здравейте на всички
Дали сте виждали от тези светещите колички и писта в Джъмбо

# 617
  • Мнения: 35 069
За Джъмбо не съм сигурна, но на Хиполенд има.

# 618
  • Мнения: 3 372
Здравейте момичета, случайно да знаете дали има от гумените сандали за момичета? Миналата година купувах едни розови с Мики маус и бяха супер за игра. Сега ми се иска да взема пак, но незнам дали са заредили летните стоки?

# 619
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 007
Конкретно не мога да кажа дали има гумени сандали, но са заредили летните и плажни стоки.

# 620
  • Мнения: 6 131
Да, зареждаха като ходих преди седмица-две, но конкретно за Мики Маусите не обърнах внимание, въпреки че и аз искам да взема пак. Навярно си ги има.

# 621
  • Мнения: 3 372
Отидох все пак до Джъмбо и имаше сандали, но са само до 28/29 номер и са малки за мойта дъщеря:( Не разбрах дали до толкова им е номерацията или просто в този магазин нямаше по-големи.....най-вероятно първото:)

# 622
  • Мнения: 820
Здравейте, някой знае ли дали продават приспособления за рязане на блат за торта както и инструменти за оформяне на фондан? Да знам дали да си спестя ходенето...

# 623
  • Мнения: 1 622
Отидох все пак до Джъмбо и имаше сандали, но са само до 28/29 номер и са малки за мойта дъщеря:( Не разбрах дали до толкова им е номерацията или просто в този магазин нямаше по-големи.....най-вероятно първото:)

Има и много по-големи номера, но са на различни места. Има детски, има дамски, има и мъжки. Купувала съм и 43 номер джапанки.

# 624
  • Мнения: 3 372
Отидох все пак до Джъмбо и имаше сандали, но са само до 28/29 номер и са малки за мойта дъщеря:( Не разбрах дали до толкова им е номерацията или просто в този магазин нямаше по-големи.....най-вероятно първото:)

Има и много по-големи номера, но са на различни места. Има детски, има дамски, има и мъжки. Купувала съм и 43 номер джапанки.
Джапанки има, ама точно тези сандали бяха до 28/29

# 625
  • Мнения: 1 622
Съжалявам тогава. Мисълта ми беше, че има и по-големи номера, но факт е, че Джъмбо не е специализиран магазин за обувки.

# 626
  • Мнения: 9 468
Здравейте, някой знае ли дали продават приспособления за рязане на блат за торта както и инструменти за оформяне на фондан? Да знам дали да си спестя ходенето...

не съм виждала, но и отдавна не съм ходила.

# 627
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Здравейте!
Знам, че лятото има шезлонги, но скоро не съм ходила и не знам дали има точно такъв, каквото искам-да бъде с 2 колела. Ако някой е виждал, моля да ми каже дали има и каква е цената. Благодаря!

# 628
  • София
  • Мнения: 9 418
Някой сеща ли се ученическите раници чак септември ли ги вадят? Подготвям първокласничка и мисля от тях да накупя раница, тетрадки и т.н., но ми се ще по-рано да приключа с пкупките ...

# 629
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Вчера ходих и шезлонг аз лично не видях. Имаше столове за къмпинг, хамаци, палатки и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт