Абитуриентски страсти 2018

  • 289 624
  • 2 394
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Варна
  • Мнения: 10 820




Свиленград... целият град се е изсипал да гледа абитуриенти Smiley

# 2 116
  • Down south
  • Мнения: 7 885
На втората снимка е учителка, нали?

# 2 117
  • Мнения: 6 311
Мили момичета, ако фотографът ви накара да се снимате в тази поза не го слушайте Praynig

# 2 118
  • Down south
  • Мнения: 7 885
За сметка на това, декора е красив Simple Smile

# 2 119
  • Мнения: 2 883
Надявам се, че за снимката, показана от Ая (не мога да цитирам, не знам защо) не е ползван "професионален" фотограф, който е искал да му се плати за свършената работа, защото това е чиста подигравка с момичето. Иначе е симпатична.

# 2 120
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Надявам се, че за снимката, показана от Ая (не мога да цитирам, не знам защо) не е ползван "професионален" фотограф, който е искал да му се плати за свършената работа, защото това е чиста подигравка с момичето. Иначе е симпатична.

със сигурност е от профифотограф. Виж декорите...

Киса.... яка е 2рата снимка Simple Smile)))

# 2 121
  • Мнения: 7 009
Мили момичета, ако фотографът ви накара да се снимате в тази поза не го слушайте Praynig


И за булките важи.

# 2 122
  • Мнения: 36 953
Момичето със синята коса го имаше по-напред в темата. Гримът го състарява, според мен - особено тъмното червило.
Скрит текст:
Знам, че се повтарям, но и тази рокля ми напомня за Барби - има нещо гнило в модата  Wink  :

# 2 123
  • Мнения: 6 311
Още странни пози



# 2 124
  • Down south
  • Мнения: 7 885
Кой праща подобна снимка за участието в конкурс? Кой и защо?
Кой е участник, девойката с раничката, чичкото? Риторичен въпрос.

# 2 125
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Самата снимка на момичето със зелената коса е от лош ъгъл, на другите снимки не изглеждаше толкова възрастна.
Роклята е супер, но просто не е за нея, прилича на торта, прави я огромна. А косата, зелена или не, можеше да е с прическа, или поне без корени Simple Smile
Сега мисля така, и аз съм пълна, и на моя бал 2010 също заложих на шантава рокля, ама имах прическа Grinning

# 2 126
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
Кой праща подобна снимка за участието в конкурс? Кой и защо?
Кой е участник, девойката с раничката, чичкото? Риторичен въпрос.



TrollfaceTrollface абитЮрентката не се вижда, значи в конкурса участва Спайдърмена по джапанки. TrollfaceTrollface

# 2 127
  • Мнения: 6 311
На мен ми стана жал за едно момиче, което участва в конкурса със снимка с баба и дядо, и още една с родителите. Не че е лошо, просто ми дожаля, сигурно това са и снимките.

# 2 128
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Някой ми замете коментара, че роклята на онази девойка е като от Мегз.

Някой може ли да даде линк към конкурса в дир да ги разгледам, че този, който отворих явно е миналогодишния

# 2 129
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 382
Изтървах всички съфорумски деца, който има желание да ми прати на лично, да ви ги разгледам.

Тази девойка от последните снимки със синята рокля, как и е харесало с тези подплънчици отпред не знам просто, все едно е от Мегз роклята

коментарът си е тук.

потърсих "Мегз", че нищо не ми говореше.
ужас!

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 08:57 от st. Dobri

Общи условия

Активация на акаунт