Акушер - гинеколози Варна - 9

  • 115 469
  • 847
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 15
Благодаря ви дами за отговорите и за вниманието! Hug

# 466
  • Мнения: 219
Момичета, някой раждал ли е в Окръжна? Горещо ми препоръчаха др Папазов.

# 467
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Аз два пъти съм раждала в окръжна, преди ремонта. Папазов...... Не знам, едната съквартирантка раждала първото си дете при него навремето, каза че бил доста грубоват. В последствие дойде една друга майка уж го беше избрала, тя постъпи вечерта, той се появи сутринта към 7, сложи ѝ система и я изроди набързо. В съседната стая имаше момиче на което беше правил секцио. В сравнение с другите момичета секцио тя много трудно се възстанови.

# 468
  • Мнения: 219
Ivaneliq, може ли да попитам Вие при кого от Окръжна раждахте?

# 469
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
При Славчев и двата пъти.

# 470
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Нямам лични впечатления от Папазов, но от това, което съм чела... не бих си го избрала сякаш. Имаше един много хвален млад лекар, Нешев ли беше? Той дали още е там?
По въпроса - аз родих при Димитрова, тя се падна просто. Кумата ми също роди два пъти при нея. Добър специалист е, макар че е леко цапната в устата. Но ми допадна като цяло.

# 471
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Нямам лични впечатления от Папазов, но от това, което съм чела... не бих си го избрала сякаш. Имаше един много хвален млад лекар, Нешев ли беше? Той дали още е там?
По въпроса - аз родих при Димитрова, тя се падна просто. Кумата ми също роди два пъти при нея. Добър специалист е, макар че е леко цапната в устата. Но ми допадна като цяло.
Там е, има даже фейсбук група 😁

# 472
  • Варна
  • Мнения: 66
Момичета, родих преди няколко дни в Окръжна. Аз бях с др Славчев, но мога да кажа, че др Нешев и др Ангелова са също много добър избор. Това е разбира се според мои наблюдения и коментари с майкоте, раждали с рях Wink

# 473
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Д-р Мария Ангелова ли работи там в момента? Ако е тя, да, наистина е страхотна.

# 474
  • Варна
  • Мнения: 66
Мисля, че е същата, поне сега като сверявам снимки в нета Wink И на мен ми се стори страхотна, без да имам преки впечатления - едно от момичетата в стаята ми беше с нея за избор на екип - ами жената идваше цивилна, извън работно време да я преглежда, освен това искаше да ѝ носи супа за да си хапне.. ☺

# 475
  • Мнения: 293
Момичета, някоя от вас има ли актуални контакти на Др Савулева?

# 476
  • Мнения: 337
Момичета, някоя от вас има ли актуални контакти на Др Савулева?
Преглежда в мед. Център д-р Цолов , на ген. Колев.Понеделник ,сряда и петък е сутрин, вторник и четвъртък е следобед. Телефона е
0885474300

# 477
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Здравейте момичета. Трябва да си направя преглед и толкова се чудя къде да отида, че се хванах за последните коментари за доктор Ангелова. Става дума за тази, която преглежда и в Медикал плюс нали? Simple Smile

# 478
  • Варна
  • Мнения: 436
Искам да споделя за Ангелина Симеонова. Ходя при нея от около година, с поликистоза съм и тя веднага ме сложи на противозачатъчни, защото това бил единственият вариант. Пих ги 7 месеца, хормоните влязоха в норма и още първия месец, след спирането пак си бяха същите Sad И Симеонова ми заяви "ами явно при теб не действат, така че може да забременееш само инвитро"?!?

# 479
  • Мнения: 35
Здравейте момичета. Трябва да си направя преглед и толкова се чудя къде да отида, че се хванах за последните коментари за доктор Ангелова. Става дума за тази, която преглежда и в Медикал плюс нали? Simple Smile

Да, там преглежда Simple Smile
Аз я избрах за моето предстоящо раждане и се надявам да съм направила правилния избор.
За сега съм с прекрасни впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт