Международно име за момиче

  • 17 714
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Пред Сара определено бих предпочела Ина.

# 61
  • Германия
  • Мнения: 3 445
Сара е хубаво име, повече ми харесва от Тамара, което ми звучи грубо. Повече ми харесва и от Ина... въпрос на вкус

# 62
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 070
Сара ,харесвам го,племенничката ми носи това име, роди се в Бългрия,понастоящем живее в Лондон, и двамата и родители са българи,но искаха име със "С" ,което да е с хубаво значение и да звучи добре в чужбина Sparkling Heart

# 63
  • Мнения: 18 576
Аз съм за Тамара.

# 64
  • Мнения: 8 578
Повече ми харесва Тамара.

# 65
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
И аз харесвам повече Тамара.

# 66
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
Алекса

# 67
  • София
  • Мнения: 1 153
Ако изборът е между Сара и Тамара, май и двете не ми харесват особено много, но предпочитам Сара /Тамара ми звучи леко тромаво/. Вместо Сара много повече ми допада Зара. А сходно с Тамара и симпатично ми се струва Тиана.

# 68
  • Мнения: 12 875
Здравейте!
Не мога да повярвам, че пиша тук за съвет, но остават месец и половина до края на бременността ми и все още д мъжа ми не сме си харесали име.
Проблемът е, че той не е българин и иска международно име, защото "кой знае къде ще живеем след 4-5 години" и не иска да избираме нещо съвсем българско, което да звучи смешно на един германец например.

Единственото име, което мъъъничко харесва е Ина. Но на мен честно казано след всяко чуване на името все повече и повече започва да ме дразни.

На мен ми харесва Тамара, но на него като гледам не съвсем.

Дайте някакви предложения, че вече започвам да се отчайвам, че детето ни ще бъде без име Grinning

Виктория. Мария. Марина. Юлия.

# 69
  • Мнения: 56
Аз например много харесвам името Ема, не знам защо... Дъщеря ми се казва Беатрис. Но между вашите две имена предпочитам Сара, това Тамара ми звучи някак си грубо... Smirk

# 70
  • Мнения: X
Нека името да носи някаква идентичност. Сара би било безлично дори и за чужбина и не е красиво.

# 71
  • Мнения: X
Аз например много харесвам името Ема, не знам защо... Дъщеря ми се казва Беатрис. Но между вашите две имена предпочитам Сара, това Тамара ми звучи някак си грубо... Smirk



Интересно, но факт - в крайна сметка се спряхме на името Ема! 😆 И това ще бъде.

Благодаря на всички за прекрасните предложения! Hug

П.п.: Герда, Сара всъщност означава "принцеса", "господарка", "висшестояща жена", колко повече идентичност от това, не знам Grinning

# 72
  • Мнения: 1 030
Ема е много добър избор!

# 73
# 74
  • Мнения: 18 576
Страхотен избор! И Беатрис е хубаво име.Аз много харесвам Ема. Само дето стана супер масово и то. Единственото кратко име,което харесвам. Сещам се и за героинята на Джейн Остин и още повече ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт