Пазаруване от George(ASDA) - Тема 10

  • 108 523
  • 896
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 557
има 20% намаление на бебешки дрехи при сметка 30.

Таман поръчах и влязох да съобщя 😃

# 736
  • Мнения: 18
Може ли да мк помогнете с актуален промокод за джордж и да мк кажете как да се сдобия с такъв моля

# 737
  • Мнения: 5 597
Кодове извън обявените на сайта няма. Ако има промоции,виж условията,обявени са на началната страница на сайта. В момента има -20 % бебешко над 30 лири.

# 738
  • Мнения: 489
Поръчах от АСДА за първи път,чрез превозвач.Един от артикулите не са го доставили поради изчерпаност,но парите са ми спряни от картата.Сега ще ми ги възтановят или ще ми останат за харчене в сайта.

# 739
  • Мнения: 1 557
Поръчах от АСДА за първи път,чрез превозвач.Един от артикулите не са го доставили поради изчерпаност,но парите са ми спряни от картата.Сега ще ми ги възтановят или ще ми останат за харчене в сайта.
Ще ги Ви ги върнат в картата.

# 740
  • Мнения: 489
Благодаря за бързият отговор

# 741
  • Мнения: 18
Помощ. Поръчах от джордж с доставка в понеделник 29 а склада в Лондон не работи. Какво следва. Моля помогнете че ми е първа поръчка. Как да променя слота

# 742
  • Мнения: 10 384
Помощ. Поръчах от джордж с доставка в понеделник 29 а склада в Лондон не работи. Какво следва. Моля помогнете че ми е първа поръчка. Как да променя слота
Няма как за ДЖ. Ще опитат да доставят и има няколко варианта - да върнат пакета като ти възстановят парите (понякога използват опцията, че си отказал пратката като получател, макар да не е така). Да опитат да доставят пак....
Не е само твоята пратка, нали се сещаш 😊
Кой тоз превозвач? Силно ме съмнява понеделник да не работят в УК.

# 743
  • Мнения: 1 002
Работят в UK,друг е въпроса,ако склада е на българска фирма и са си взели почивен ден заради Великден.

# 744
  • Мнения: 10 384
Работят в UK,друг е въпроса,ако склада е на българска фирма и са си взели почивен ден заради Великден.
Да де, затова питах кой е този склад. ИЛИ е прочела инфото, че в БГ склада няма да работи на 29ти.
В УК си работят винаги според празниците в УК - защото така доставят куриерите - едва ли на 1000 човека пратките ще се чудят какво да правят с доставките - винаги имат дежурни в складовете там, дори тук да е празник.

# 745
  • Мнения: 10 384
Ужас 😊
Както и да е..
А къде видя, че не работи склада в УК днес?
На сайта им пише: Всички офиси във Великобритания ще работят с нормално работно време.
Обявените почивни дни са само за БГ.

# 746
  • Мнения: 954
Здравейте, от няколко дена се канех да поръчам за първи път от гроусърито и днес тъкмо да поръчам и артикулите -  out of stock... Имате ли представа дали зареждат месец за месец или е незнайно, кога ще бъдат налични?

# 747
  • Мнения: 403
Някой от Asda гросъри да е поръчвал кашон мокри кърпи. Гледам Huggies 12 бр в кашон и се чудя колко ще тежат , дали за повече от 5 кг.

И също има ли безплатна доставка до английски адрес?

# 748
  • Мнения: 4 671
Здравейте, досега от сайта не съм поръчвала, но гледам, че цените са много приятни Simple Smile. Какво ви е мнението за детските обувки, като качество струват ли си?

# 749
  • Мнения: 553
Няма безплатна доставка до английски адрес.

Общи условия

Активация на акаунт