ФЕВРУАРСКОТО човече става на 1 годинка вече (Тема 2)

  • 63 053
  • 748
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 533
Сигурно е висок пролактина, но аз нямам и яйцеклетки, поне доколкото знам. Ще видим. Дано да не съм права.
Иначе мисля поне до 1,5г да кърмя, а след това както дойде.
Кайо се гушка, умерено. Радва се на баща си, но не чак както описвате. Все мен търси.

# 361
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
baloniЧестит рожден ден на Павел! Simple Smile baloni Пожелавам му да расте здрав, весел и любопитен! Simple Smile

# 362
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Павел! Да расте здрав и щастлив! 🎈🎂🎉

# 363
  • Мнения: 6 533
Честит рожден ден на Павел от вчера и на Велислава от днес newsm59
Да са здрави, весели, щастливи, умни и палави Heart Eyes

# 364
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Честит рожден ден на Велислава да расте здрава и щастлива!

Благодаря ви момичета! Почерпете се с бебешката торта Simple Smile

# 365
  • Германия
  • Мнения: 3 419
Честит рожден ден на Павел и Велислава!

Нека имат едно щастливо и безгрижно детство!

# 366
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Честит рожден ден на Велислава! Да расте здрава и щастлива! 🎂🎈🎉

# 367
  • Мнения: 9 865
ЧРД на Павел (на патерица)! ЧРД и на Велислава! BirthdayBalloonGift
Да са здрави, умни и усмихнати деца.LollipopIcecreamCandy

Аз от 2-3 дни съм с подут венец около мъдреца (не за първи път), чак снощи намерих време и начин да отида на зъболекар, където ме сърпрайзнаха, че нещата трябва да се решат генерално с операция. Но това няма как да се случи докато кърмя. Уж закрепихме леко положението, днес ми е поспаднало малко и не боли чак толкова. Приключения.

# 368
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
 bdbaloni Честит рожден ден на Велислава! Simple Smile bdbaloni Да расте здрава, щастлива и чаровница голяма! Simple Smile

Бона, дано се задържат нещата така и да не се налагат спешни интервенции в близко бъдеще. Peace

Аз днес захраних с прясно мляко. Да видим ще го бъде ли с млякото или не... Laughing


MoHu Todorinska, ти ли беше писала, че ще поръчваш торта, от която да може да си похапне и детето? С какво беше направена тортата ви?

# 369
  • Мнения: 6 533
Аз направих тази торта за Кайо https://www.facebook.com/kuhnyataVesiAndNesi/posts/3572048480747 … 1?hc_location=ufi
Отделно взех една малка за нас.

# 370
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Аз я правих. Блата е 4 яйца, 50 гр захар, 180 гр брашно и 1 ванилия.
Крема е от извара, масло, малко пудра захар, ванилия и малко кисело мляко.

# 371
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
И двете торти изглеждат много вкусни. Simple Smile Благодаря ви за рецептите. Simple SmileFlowers Hibiscus Ще взема да ги направя. MoHu Todorinska а какви са пропорциите за крема?

Относно моята чуденка с бактериите - писах до лабораторията със същия въпрос, изпратих им и резултатите, за да ги видят. Отговориха ми следното: " Двата резултата не си противоречат. Този, който е за  изследване на седимент от урина е негативен - това е общо скриниращо изследване и се позитивира при напреднали инфекции. Микробиологичното изследване, което е позитивно - е по-чувствително и включва идентификация на микроорганизмите и тяхната антибиотична чувствителност. "

# 372
  • Мнения: 9 865
Според вас нормално ли е бабата да се обърща към внучето си с "бабина пишонка"? Или аз откачам и съм твърде изискана, или свекито тотално е изкуфяла...JoyJoyJoy

# 373
  • Мнения: 1 107
Бона, само да вметна, че местните упойки не са чак огромно зло за кърменето. Може да се поинтересуваш за някоя по-щадяща евентуално, ако се наложи. Все пак, след всичко, което ни тъпчат след секцио, докато кърмим новородени, децата са обръгнали Simple Smile Пък и може да прескочиш някое от кърменията с цедене, примерно. Искам да кажа, да не изпадаш в драми, ако се наложят интервенции под упойка.

# 374
  • Мнения: 9 865
О, няма, няма драма, ако се стигне до вадене, ще си ми сложат.
Но не толкова упойката ме тревожи, колкото това, че трябва да пия широкоспектърни антибиотици преди и след интервенцията (което също важи и за след секцио, понеже ни инжектират с антибиотик).
Надявам се да закрепим ситуацията (зъбът е здрав, впрочем) с венеца за няколко месеца поне, а после ще си направя снимка и ще видим какво ще правя с тия мъдреци.

Общи условия

Активация на акаунт