Астрология - 12 тема

  • 65 180
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 15 619
Светли ви празници, момичета!
Скрит текст:
Sotis, не за първи път ми се случва да отбележа, просто, сега, с твоето птиче, се сещам отново, че такова стълпотворение на гълъби покрай мен, както в последните няколко години, не е имало никога преди. Толкова често, че да ме накара да го отбележа - кацат пред мен, докато вървя, прелитат на метър, два пред мен, ниско долу. Спирам, идват няколко наведнъж. ...
И аз се усмихвам, все едно ми носят блага вест, макар да не съм наясно каква...

# 256
  • Мнения: 3 117

Скрит текст:
Съжалявам много, Сотис.
Силно вярвам, че всички животинки отиват на безброй пъти по-прекрасно място.
Идват да ни раздадат уроци и се сливат обратно с източника на безгранична любов.
Аз моя урок още не съм го научила. Въпреки, че темата с животните отдавна е силно застъпена в моя живот, всеки път щом ме напусне любимо същество се чувствам опустошена и не намирам Смисъла. Освен ако в болката и загубата не е заложен велик замисъл, аз друго не виждам.  Е, може пък до края на живота ми да го открия.
Сега чета една книга на един медиум, който разказва за животните в живота си и как ги вижда сред нас след като са напуснали този свят. Изпрати ми я една съфорумка и искрено ѝ благодаря! Действа успокояващо.

Светли празници пожелавам на всички!

# 257
  • Мнения: 15 619
Явно сте в пълна почивка.
Покрай разговора в другата тема, се засилих да си гледам силата на планетите според възрастта им /според В.А./. Установих, че един вид най-добрият/марс/ и най-лошият/венера/ в картата са млади - т.е. на сто процента работят, а останалите са или мъртви или стари. Някакви идеи  нещо друго да сравнявам и търся...

# 258
  • Мнения: 3 305
Не съм работила с тази техника. Моята Венера е старица. Sad

# 259
  • Мнения: 15 619
Четох, че според възрастта се определя и силата на проявлението... Това за мен поне е някакво логично обяснение на онова, което вече е обсъждано... Че в нечия Даша например имаш очаквания това и това да се случи, а то -нищо... -умряла или стара планета. С никакъв или мижав ефект.... Например де.

# 260
  • Мнения: 3 305
При мен антардашата на най-старата планета беше наистина много трудна. А тя ми е Лагнеш и АК. В неблагоприятен дом в Раши и много добре поставена в Навамша, там също е Лагнеш и Варготама. И след като всичко е отминало, стигнах до извода, че всички злини са довели до израстване, до промяна в съзнанието. От друга страна на физическо ниво също се е проявило – настъпили са много промени в обкръжението, в начина на живот. Ако една планета не стои добре в Раши, това може да даде негативни обстоятелства и опитности по нейните сигнификации в живота, но когато е силно поставена в Навамша, крайният резултат клони към добър. По Навамша може да се разбере защо се случва еди какво си, какъв урок научаваме. Но наистина по време на нейния период имах завишени очаквания, на практика не се реализира нищо. Беше много отрезвяващо преживяване и погледнах света с други очи, направих рекапитулация на приятелствата и отсях зърното от плявата в близкото обкръжение. Станах по-сатурнова, вече не подхождам с такъв идеализъм. Но така стоя по-стабилно и вече отсявам съмнителни контакти – и лични, и професионални.

# 261
  • Мнения: 9 152
програмата JH посочва ли възрастта (силата) на планетите?
Гледам в руския калкулатор, според него,  АК ми е мъртва планета.
Имам две мъртви, една стара (в момента съм в неин период), две възрастни и 4 млади (там са двете сенчести планети)
гледах дали съм имала период на мъртва планета- да, от 2г. 8 месеца до 18 г. 8 месеца. Периодите на Слънцето и Луната ми.

Последна редакция: нд, 08 апр 2018, 00:11 от Катерица

# 262
  • Мнения: 15 619
Вярно е, че се изразявам твърде каишки и споменах само далите, но мисля, че това касае и делата на домовете, които управляват и на ония в които са, въобще там, където следва да повлияят. За моите ми е каша. Нужно ми е повече да ги раьгранича... Благодаря ви за включването...

# 263
  • Мнения: 3 305
В JH има много афетики, засега гледам само шадбала и ащакаварга.

Христос Воскресе, момичета!

# 264
  • Мнения: 9 152
Во Истина Воскресе!

# 265
  • Мнения: 267
Здравейте,

Моля дайте съвет за подарък на моят шеф. Това е картата му:

# 266
  • Мнения: 7 805
Царска корона и свита с придворни Simple Smile
нещо по практично - огледало, което да отразява целия му блясък или негов портрет

За луната в скорпион се сещам и за друг тип подаръци, но са неподходящи за шеф Simple Smile

# 267
  • Мнения: 3 305
Нещо практично и стилно, но да има елемент на уникалност. Да не е кич, но може да бъде имиджов продукт. Не знам с какъв бюджет разполагате.

# 268
  • SF
  • Мнения: 21 564
По-скоро луксозен подарък, отколкото практичен.

Herzen, Луната в Скорпион просто ще светне идеята за това как може да го приложи и в други ситуации, като го трансформира в мощна привлекателна магнетична сила за другия пол - независимо дали ще получи дреха, СПА уикенд или парфюм. Simple Smile

# 269
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
От ФБ страничка https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=21024166597764 … d=108519339166176

16.04.2018 (понеделник) от 4:57ч до 8:59ч сутринта е периода за писане на желания в Овен.
След това има Празен курс на Луната и не е препоръчително да се пише.
10 желания пишем, а сега е и момента в годината, когато можем да си направим Карта на Желанията.
В предишния пост има информация за съставянето й.
Темите, които са силни в Овен са:
Новите начинания (независимо какви са те),
Проправянето на пътища и поставяне на начало, предприемане на действия в някаква посока, поемането на рискове, състезателното начало
Лидерството, смелостта, честността
Висок енергиен заряд,
Новаторските подходи,
Силата и безстрашието,
Самостоятелност,
Физическото тяло и в частност - очи, глава, главоболие

Общи условия

Активация на акаунт