Жената и любовницата или какво ще направите,ако хванете мъжа ви с друга жена?

  • 194 606
  • 2 889
  •   1
Отговори
# 2 805
  • Мнения: 3 738
Не знаех, че изневярата се дели на видове...😏
За мен си е предателство- нагло, подло и страхливо.
Баш страхливо не е, щото който го е страх от мечки - не ходи в гората.

# 2 806
  • Мнения: 294
Ама хора аз си казах мнението. Не бих се развела с мъжа ми ако разбера, че ми е изневерил. Да си кривя душата ли сега, да ви излъжа ли, какво да направя. Бих преглътнала някой неща в името на семейството ми. Безгрешни мъже няма. Стига. Какви сериини изневервачи и какви двойни стандарти. Аз едно мнение написах и 330 анализа. Всеки си взима решение според ситуацията, дълбочината, ако щете дори според любовницата дали  си струва да се стигне до развод. Заради глупост.

# 2 807
  • Мнения: 14 170
BeautifulM и Пълна луна,
Странно тълкувате нещата. Извъртате ги по удобен за вас начин...
Защо правите така?


Защото нямат чувство за хумор.

# 2 808
  • Мнения: 17 414
Много по-интересно е да четем за отношението към хотелския и клозетния секс, а най-вече - самоопределенията в стил “курва ли съм”.
Бианке, не ни занимавай с мъжа си, искам да кажа Simple Smile

# 2 809
  • София
  • Мнения: 24 839

Да,порок е когато под скромна се разбира  ''девствена,тъпа,да ме слуша,да пуска всеки път и да си мисли,че съм бог в леглото''.А и явно още един способ към мачкането е и да не се жени за нея (а за ''скромните'' това е голяма ценност) че да я държи на тръни да не я зареже и да му пуска всеки път.

Ще се наложи да те попитам, ти къде живееш, та си се натъкнала на такива екземпляри, които са си и намерили описаните "сгодни женици"? newsm78
Защото, в България това явление е отминало още през 19 век.

Що се отнася до нежененето- тук си в голяма грешка. Точно " атрактивните, успелите и бла- бла", се съгласяват да обслужват креватно "милото" под един покрив в името на това, че " в 21- ви век живеем" и сме еднакви с мъжете. Mr. Green

# 2 810
  • Мнения: 17 414
Способ към мачкането е да не се жени за нея?!
Нима всяка неуважаваща себе си (примитивна) женица, не използва половия си орган като средство в изпълнение на целта - брак?! Сигурност, гаранция за щастие и каквото друго материално се сетите.
За съжаление, все още има нещастници от мъжки пол, които го приемат за в реда на нещата.

# 2 811
  • Мнения: 15 619
Ей, тез примитиви бре, не спряха да използват половите си органи, че да се оженят/омъжат! 
 

# 2 812
  • Мнения: 17 414
Е, не, ама поне да не мрънкат от изневери.
Луно, излез от летаргията и помисли малко Simple Smile

# 2 813
  • Мнения: 15 619
Е, хубу де! Нали и аз това казвам. Крайно време е половите органи да се използват с други цели, че много се бъркат хората така. Дорде си създадат някой и друга сива клетка, че да родят мисъл, той, животът отишъл доле, барабар с половия орган. 

# 2 814
  • Мнения: 17 414
Ако се използва оная работа за удоволствие, ведно с мозъка - без цел брак - това е курвалък ли?
Не те разбирам.

# 2 815
  • Мнения: 15 619
Глупости. Онея си работи човек може да си ги използва, както си желае, както и всичко друго свое. Не е тази думата, макар и да е широко употребявана за щяло и нещяло.
А за човек, влязъл в брачни отношения, дето не знае какво трябва да прави или пък като не му се отдава, да се крий и да мишкува, каква е думата?

# 2 816
  • Мнения: 17 414
И ква е разликата - в брак, без брак?

# 2 817
  • Мнения: 15 619
И ква е разликата - в брак, без брак?
Кажи де! Подписа не го брой. Сега в брачни отношения се живее и без подпис.

# 2 818
  • Мнения: 17 414
Ми, ще ти кажа. Объркана си. Щото ровиш в последствията, не в причините.

# 2 819
  • Мнения: 15 619
Ми, ще ти кажа. Объркана си. Щото ровиш в последствията, не в причините.
Яяяя, колко съм объркана. Много ли?  Laughing Някъде другаде ровя ли?

Общи условия

Активация на акаунт