Лидл 112 - 02.02.2018 г. - 01.03.2018 г. - за най-късия месец - удължена тема ;)

  • 197 614
  • 1 658
  •   1
Отговори
# 1 185
  • shumen
  • Мнения: 18 139
Таня,мисля,че има,но не съм сигурна.

# 1 186
  • Мнения: 35 147
Забелязали ли сте дали има в гръцката седмица като фъстъковки, но с кашу? Т.е кашу с карамел търся. Виждам в брошурата само с бадеми.

# 1 187
  • Мнения: 280
В К зехтина Коста Д'оро екстра върджин, 1 л. е 14,25, по спомен. Мина преди 2 седмици през Б за 12,99 и след това през Ф за 10,99, та когато е на -25 % не е съвсем най-добрата оферта. Навремето пускаха 1+1 безплатно в М за 19,99, но скоро не е имало. Въпрос на изчакване е.
Авокадото в К определено си заслужава. По-светло зелено е, но е по-едро от Ф и има голям избор. Има си и част от дръжката, което го пази от загниване.
Червената леща на Крина, която винаги продават в Л, а и другаде, е най-хубавата ч. леща на пазара. Канадска е, както и останалите ч. лещи, но е по-качествена от на конкурентите им. Белена е и това прави зърното двойно по-тънко/разцепено е. Намира се във всеки един по-голям магазин, а промо цената е въпрос на време да се намери.
Понеже сме фенове на макароните с яйца, имаше такива с буквички и цифрички в Л, но изчезнаха (освен шпецлето), тази седмица в К има голямо разнообразие на такива, произведени в Румъния, но също така вкусни.

# 1 188
  • Мнения: 69 051
Благодаря ти за инфото за цената на Коста дорото...☺

# 1 189
  • Мнения: 2 046
Погледнете си го на картинката, дали е същото
Скрит текст:
до 21 февруари 2018 – „Вземи 2, плати 1“ на избрани продукти в МЕТРО
МАСЛИНОВО МАСЛО
COSTA d'ORO  Extra Virgin Delicato 1 л  19.92 лв. с ДДС 

Лаврак в Лидл е по 14 лв, от утре в Метро ще е по 11

# 1 190
  • Мнения: 232
Аз пак да питам за телефон някакъв за поръчка....

# 1 191
  • Мнения: 69 051
Телефонът е само един и е на сайта и върху касовите бележки.

0800 14141.

# 1 192
  • Мнения: 847
Този път заредиха само с бадеми,друг път е имало по-голямо разнообразие от типа сусамки!

# 1 193
  • София
  • Мнения: 1 338
Коста Доро е 1+1 до днес включително в Метро.
Скрит текст:
Сутринта в Лидъл си взех сладко, което изпуснах и се счупи. Като отидох на касата да го платя жената го взе, за да не се порежа и ме прати да си взема друго. Не ми го маркира два пъти и като я попитах защо ми отговори, че нямало нужда. Явно такава им е политиката.
От недовиждане не ми маркира 30% на единия артикул ама здраве да е. Не е било нарочно-бързаше да дръпне опашката.
За суджука, който е охладен ли казвате, че е хубав? Този, който е XXL?
Детските кренвирши как са? Пише, че са 100% месо и съдържанието им не е лошо, но не съм взимала, че при думата кренвирши и се отказвам.

# 1 194
  • In transit
  • Мнения: 11 922
Гръцкия йогурт дето бил рядък изобщо не е гръцки ами немски. Пише си го на етикета.

# 1 195
  • Мнения: 69 051
Детето е чупило свещ от онези за бдения които са...в стъклено бурканче за около лев, ако се сещате....също не ми го маркираха на касата, та си е приятно де.😊

Да..този суджук ххл...става и за сушене .

На детето вземам кренвирши на Пикок...едни тънички са. 1.79 лв малка опаковка и на 5 и нещо-голяма.

# 1 196
  • София
  • Мнения: 1 338
Тези ли:
Скрит текст:

# 1 197
  • Мнения: 69 051
Не, не са тези....веднъж взех от тези, на мен ми харесаха на вкус, но детето е в период, в който отхвърля всичко детско, с детски картинки-бебешки му били, и за това не купувам от тях.

Пак са на Пикок, без детски артинки обаче на опаковката, за дърти се водят Simple Smile...не знам дали ще намеря снимка. Стоят до/около показаните от теб. Тънки са колкото кутре, и дълги около 20 санта..

Така изглеждат , това е малката опаковка

Последна редакция: ср, 21 фев 2018, 09:28 от teta75

# 1 198
  • Мнения: 2 681
Детски кренвирши си купувам понякога.
Аз ги хапвам, че детето порасна.
Ами - жива съм след консумацията им.

# 1 199
  • Мнения: 1 879
Някакво мнение за тънко нарязания суров бекон?От Лидл месо не купувам, но това, че е тъничко нярязан ме изкушава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт