Препоръчайте ми хубав турски сериал

  • 255 370
  • 395
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 6
Благодаря.." Моята сладка лъжа,  "Ще ти разкажа една тайна" тези не съм ги гледала може ли на турски имената ?  Любовта на живота ми. А този не мога да намеря цял епизод всички други съм ги гледала сега ми е фаворит ЛЮБОВ НА ПОКАЗ😘
Здравейте!Знаете ли  къде  мога  да  го  намеря с български субтитри?
Благодаря!

# 241
  • Мнения: 1
здравейте , някой може ли да ми предложите турски сериал подобен на ' завинаги(инстабулска булка) '

# 242
  • Мнения: 18
Здравейте,  започнах да гледам "Езел" , но 7 епизод с БГ АУДИО  не мога да го открия, моля да ми помогнете. Благодаря!!!

# 243
  • Мнения: 18
Моля ви , ако някой знае къде мога да гледам от 7 епизод натам " Езел" , валя да ми пише и на лични, но с БГ АУДИО  , благодаря

# 244
  • Мнения: 18
Къде мога да гледам" Любов и наказание" с бг аудио , гледах само първи епизод,  но другите не мога да ги намеря

# 245
  • Мнения: 367
Къде мога да гледам" Любов и наказание" с бг аудио , гледах само първи епизод,  но другите не мога да ги намеря

И аз не го намерих. Само с руско аудио, но пък е доста добро.

# 246
  • Мнения: 3
Здравейте! Може ли да ми предложите сериал подобен на "Жестокият Истанбул"?

# 247
  • Мнения: 42
Здравейте, може ли някой да ми каже къде мога да гледам Гарван с български субтитри. Предварително благодаря

# 248
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте, търся "Сезонът на черешите", но го има само във Вбокс, а аз съм в чужбина и не ми ги отваря. Има ли го някъде на друго място с бг. превод?

# 249
  • Мнения: 18
Здравейте приятели,  моля ви от няколко дни  правя опити да гледам " Диво сърце" , но не ми се получава. Този филм е с бг аудио  и са го давали по БТВ , Моля ви ако можете ми помогнете ,благодаря ви!

# 250
  • Мнения: 525
Здравейте! Искаше ми се да изгледам филма "Богатство", който е само 4 серии. За съжаление, обаче го намирам само на едно място - в сайта на Нуши. Нищо не ми се получава, отварят ми се хиляди подпрозореца и накрая нищо. Дори се стига да забиване на компютъра. Вие имате ли такъв проблем? Къде на друго място мога да го намеря преведен с бг субтитри?

# 251
  • Мнения: 1
Здравейте, търся сериал подобен на Свободен дух (Ранобурна птичка/Erkenci Kuş). Страшно много ми хареса! Благодарности!

# 252
  • Мнения: 2
Здравейте! Падам си доста по турски сериали които са смешни. Тези които мога да ви препоръчам са- Любов на заем, Моето сладко отмъщение, Свободен дух, Ягодова любов, Любов от втори опит, Любов на инат(макар да е недовършен), Мразовито(мини сериал-9-10 турски епизода), Слънчеви момичета. Ако може да препоръчате нещо такова с млад актьорски състав, защото някак си ми се струва по-свежичко.

# 253
  • Мнения: 1 109
Здравейте, видях в една класация сериал с име Baraj, някой има ли информация за него?

# 254
  • Мнения: 28 049
Здравейте, видях в една класация сериал с име Baraj, някой има ли информация за него?

Заглавието на руски език е "Плотина", излъчени са две серии

https://vk.com/videos-129812063

https://vk.com/dizimaniayd?w=wall-158231472_23338

Общи условия

Активация на акаунт