Благодаря ви за споделеното!!!
Минавам да сложа качествени картинки от
проектите на Къванч >>>
Киво няма такава. По-скоро ми се иска да мисля, че сме сродни души, нищо, че съм една почти баба, а той е почти дете.
Да ни е живо и здраво момчето и скоро да му се случи най-голямото щастие! Нали знаете за какво говоря? 


Киво няма такава. По-скоро ми се иска да мисля, че сме сродни души, нищо, че съм една почти баба, а той е почти дете.
Да ни е живо и здраво момчето и скоро да му се случи най-голямото щастие! Нали знаете за какво говоря? 




благодаря!
А и бяхме на 1 място две ли, три седмици, ехеее! Чок добре сме си 
Киво покорява всеки ден нови и нови почитатели от Северна и Латинска Америка, Канада и къде ли не , аз пък не се учудвам изобщо на 1-то му място 




шака, шака
Дано! 
благодаря, страхотни!
Ааа, липсва Мехмет
благодаря!
А и бяхме на 1 място две ли, три седмици, ехеее! Чок добре сме си 
Киво покорява всеки ден нови и нови почитатели от Северна и Латинска Америка, Канада и къде ли не , аз пък не се учудвам изобщо на 1-то му място
или аз не разбрах


схванах бре, за какво мислиш ги слагам тези емотиконки след коментарите си 
и за Мехметчо се избъзиках 
ето каква била наградата 
схванах бре, за какво мислиш ги слагам тези емотиконки след коментарите си 
и за Мехметчо се избъзиках 
ето каква била наградата 




, мм сложила си ББ клипче, тенкю 






И аз искам да знам Киво нерде














е, разбра ли нерде е Киво
гмурка се нашия някъде, а ние се чудим къде
И колко серии минаха, поне двайсет навъртяха ли ? Що ли ми се струва, че те няма и 32 да стигнат






ме светне, как сваля гифове от ТТ, ще съм й много благодарна!! 

Препоръчани теми