Азиатска козметика и грим 3

  • 104 173
  • 745
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 18 542
С третиноин. От както се помня страдам от комедонно акне - разширени пори с черни точки и бели подкожни запушени пори. Пъпки много рядко. Това беше единственото, което успя да изчисти всичко.
Ръчното почистване не дава никакъв резултат, само повишен риск да се сдобиеш със спукани капиляри в по-напреднала възраст.
 

# 271
  • София / Перник
  • Мнения: 585
С третиноин. От както се помня страдам от комедонно акне - разширени пори с черни точки и бели подкожни запушени пори. Пъпки много рядко. Това беше единственото, което успя да изчисти всичко.
Ръчното почистване не дава никакъв резултат, само повишен риск да се сдобиеш със спукани капиляри в по-напреднала възраст.
 

Здравей,
Би ли споделила кой точно е крема с третиноин, който ползваш?
Благодаря!

# 272
  • Мнения: 18 542
Здравей,
Би ли споделила кой точно е крема с третиноин, който ползваш?
Благодаря!
В момента съм с A-Ret Gel 0,1%. Повече по темата тук Не е козметика, а медицински продукт и трябва да се чете първо.  Peace

# 273
  • Мнения: 21
Момичета, имам въпрос за плащането на поръчката. Май няма вариант да се плаща при получаването, защото не ми завършва покупката. Нещо се притеснявам да плащам по интернет. Можете ли да споделите опит.

# 274
  • Мнения: 19 251
Момичета, имам въпрос за плащането на поръчката. Май няма вариант да се плаща при получаването, защото не ми завършва покупката. Нещо се притеснявам да плащам по интернет. Можете ли да споделите опит.

Не знам да има вариант да се плаща с наложен платеж в чуждестранните сайтове. Или гледаш да е сигурен сайтът/продавачът, или пазаруваш от български сайтове, ако не ти се рискува без наложен платеж.

# 275
  • Мнения: 21
Благодаря, кукумицинка bouquet, няма вариант за наложен платеж. Изкушенията са толкова големи ... а и в българските сайтове това,което харесвам не е налично.

# 276
  • Мнения: 18 542
От 10 години пазарувам онлайн, последните 7-8 основно онлайн. Не съм имала проблеми с плащанията, но винаги внимавам от къде поръчвам. Избягвам всякакви съмнителни сайтове или такива с подозрително ниски цени, освен ако не са от сайт, който познавам. Предпочитам проверени платформи с добър customer service и плащане с paypal.

# 277
  • Мнения: X
Благодаря, кукумицинка bouquet, няма вариант за наложен платеж. Изкушенията са толкова големи ... а и в българските сайтове това,което харесвам не е налично.
От български сайт е изключително скъпо. До сега не съм имала проблем с пазаруване от чужд сайт, пазарувам само с карта.Продукти от бг сайт на бентон струват 271лв - в промоция! /цяла серия/, от сайта yesstyle ми струваха 93 долара около 180лв.

Последна редакция: нд, 10 юни 2018, 09:10 от Анонимен

# 278
  • Мнения: 1 795
Изцяло подкрепям коментарите на Миоки и TeAdoRa Simple Smile От години пазарувам почти изцяло онлайн от България и от чужбина. До този момент не съм имала проблеми  или притеснения с плащанията, но винаги внимавам от къде поръчвам, и плащам само с виртуална Visa  и с paypal. Ако случайно ми се наложи плащане с дебитната  карта го правя само от проверени сайтове и след верификация.
За българските сайтове, предлагащи корейска козметика-цените са безобразни, а и честно казано няма гаранция, че не са китайски ментета.

# 279
  • Мнения: X
Цитат
За българските сайтове, предлагащи корейска козметика-цените са безобразни, а и честно казано няма гаранция, че не са китайски ментета.

Особено някакви подозрителни във Фейсбук Dizzy Face
Иначе аз още чакам да им пристигнат два продукта, за да ми пуснат поръчката....как не видях, че сроко за доставка на единия продукт е 7-14дни, а на другия 24 дни!:dizzy_face: Бързах, за да не изпусна.....не че имаше какво ама ....

# 280
  • Мнения: 18 542
О фейсбук не купувам нищо аз. Там е пълно с ментета и измамници и никаква защита.

# 281
  • Мнения: 339
Получих и ХК
https://www.ebay.co.uk/itm/Hadalabo-JAPAN-Skin-Institute-Gokujun … 57872.m2749.l2649
Нямам база за сравнение, защото това е първият "чист продукт ХК", който ползвам, но ми харесва ... лепкав е само в първите 3-4 минути, след това попива напълно и не се усеща върху лицето.
Във ФБ групата на The Ordinary много я хвалят тази ХК. Едва ли не е най-доброто цена-качество. Сподели после как е. И аз смятам да си я поръчам.

Поръчах си Benton fermentation Eye крем и съм им бясна. Изрично ги помолих преди и след като пуснах поръчката да не пишат повече от 14 долара и сега крема ми е на митница. Чудя се дали си струва да ги плащам таксите или да го върна. Ще ми излезне 55-60 лв. Може би като за 30g няма да е чак толкова зле, но 35лв беше мнооого по-добре.

Последна редакция: пн, 11 юни 2018, 11:09 от raduni

# 282
  • Мнения: 2 223
Говорейки за сайтове, някой имал ли е вземане даване с www.theskin.bg. Имат някои маски и кремчета, но ми е интересно дали някой си е купувал от там.

# 283
  • Мнения: 339
Препоръчайте добро витамин С. Това на Purito дали е добро?
https://www.ebay.com/itm/PURITO-Pure-Vitamin-C-Serum-60ml-/352080717049

# 284
  • Мнения: X
Препоръчайте добро витамин С. Това на Purito дали е добро?
https://www.ebay.com/itm/PURITO-Pure-Vitamin-C-Serum-60ml-/352080717049
Чакам това, четох доста добри отзиви...

Общи условия

Активация на акаунт