Serenay Sarıkaya преди,сега и след FiÇi / Приятели,колеги и личен живот/ Тема 16

  • 83 850
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 849
Истината е че голяма част от турските актриси не обичат много много да имат плат по себе си 😉😎 Но Серка е огън 💥



# 736
  • Мнения: 8 938
Серенай колегата Мерт Р и тага на ШахМаран са в ТТ






И малко Отказах се на Йълдъз Тилбе от Серенайджъм
Дали пак е пяла в сериала се чудя?

https://twitter.com/Rajawia23/status/1616162208139943939

# 737
# 738
  • Мнения: 1 849
Много хубаво пее, преди не я бях чувала





# 739
  • Мнения: 4 614
Да си призная много не ми харесва тоалета на Серенай. Тя винаги някак малко по различен стил от обикновено ходи облечена незнам защо.


От сериала






Прекрасна

# 740
  • Мнения: 8 938
Прекрасно е направила Шахсу забележки имам към мудния сценарий и че са сбъркали жестоко с Бурак Д за партньорство при наличие на химията с Мерт Рамо.












# 741
# 742
# 743
  • Мнения: 4 497




Два нови постера на Нетлфикс .




Бурак е качил двете снимки в инстаграма си. Blush






Серенай с Айше Баръм,Гюлбахар Каракуш ,Ондер Т.,Хафиз Челиктюрк и други на галата.


С екипа на Мави-Серпил Беркан,Гримеланж и Пънар Гюзери.

Thinking  Аз също не харесвам такъв тип дреха за официално събитие.Въпреки че е Долче и Габана!Но... на Серенай и стои перфектно. И тя е прекрасна с тази визия.Nature Boom  А самата дреха не е самоцел,а е тематичен избор.






За трети път виждам Бурджу с коментар за Серенай.

С гримьорите и с  Турагай по време на снимките на 1-ви сезон.






Нямах време за целия сезон,за съжаление.Изгледах първите три серии и определено ми харесаха.Принципно не съм голям почитател този жанр,всичко фантастично,мистично,ужасно не е моето.И бях малко скептично настроена.Харесвам работата на Турагай-"Вместо нас двамата" със Серенай,пилотния епизод на "До смърт" с Енгин и Фахрие Е.много ми харесаха.И тук не ме разочарова, гледа се леко и увлекателно. За себе си откривам Бурак като актьор.Ролята му в Меджезира беше епизодична,а в Любовта не разбира от думи не ме впечатли.Може би,защото самия сериал е малко елементарен и не дава голямо поле за изява. Но тук играта им със Серенай е много естествена и органична.А Бурак е и възмъжал, и повече отива на Сероша Simple Smile, докато Мерт има повече излъчване на момче,на хлапак, и в този смисъл ,според мен, не е толкова подходящ за неин партньор.

# 744
  • Мнения: 1 849
"Семейство" по Show tv



Серенай за героинята си

- В "Семейство“ играя труден образ, какъвто не сте свикнали да  виждате в моите роли. Когато оценявам Шахраман и Семейството заедно, мисля, че навлязох в най-зрелия период от кариерата си.
Бих казала, че Шахмаран е първата ми работа на зряла жена. "Семейство“ също, двама много наранени и изоставени хора осъзнават, че имат много общи рани, те тръгват на пътешествие заедно, за да излязат и да се изправят пред собственото си его, амбиции и слабости при това пътуване. И Девин е дъщеря на нелюбим баща. В резултат на това тя се изправя пред много трудности в живота си. Героиня, която има прекалено разрушителни реакции. За такъв образ целият свят е заплаха.
Все още не съм завършила пътешествието си в "Семейство", но наистина много ми хареса. Защото моята героиня е независим успешен психолог. Девин е самотна и много силна жена, която се грижи за сестра си, има много отговорности.
Тя среща мъж, който е също толкова луд, каквато е тя самата.
Изправена пред такова необичайно семейство, тя тръгва на пътешествие, в което собственото й его, всички аспекти, които тя смята за силни, ще бъдат разклатени."

# 745
# 746
  • Мнения: 1 849
Шахмаран 2 ден и е на 7 място сред всички шоута на Нетфликс от 46 страни по света 👏





Хубаво дънково костюмче 😀 Мави 💙

# 747
  • Мнения: 8 938







Репортажа при Юмюр

https://youtu.be/E_M_UL11-Ew

# 748
  • Мнения: 4 497
"Семейство" по Show tv



Серенай за героинята си

- В "Семейство“ играя труден образ, какъвто не сте свикнали да  виждате в моите роли. Когато оценявам Шахраман и Семейството заедно, мисля, че навлязох в най-зрелия период от кариерата си.
Бих казала, че Шахмаран е първата ми работа на зряла жена. "Семейство“ също, двама много наранени и изоставени хора осъзнават, че имат много общи рани, те тръгват на пътешествие заедно, за да излязат и да се изправят пред собственото си его, амбиции и слабости при това пътуване. И Девин е дъщеря на нелюбим баща. В резултат на това тя се изправя пред много трудности в живота си. Героиня, която има прекалено разрушителни реакции. За такъв образ целият свят е заплаха.
Все още не съм завършила пътешествието си в "Семейство", но наистина много ми хареса. Защото моята героиня е независим успешен психолог. Девин е самотна и много силна жена, която се грижи за сестра си, има много отговорности.
Тя среща мъж, който е също толкова луд, каквато е тя самата.
Изправена пред такова необичайно семейство, тя тръгва на пътешествие, в което собственото й его, всички аспекти, които тя смята за силни, ще бъдат разклатени."
Heart Eyes
Прекрасна снимка!Излъчват  нежност и чувственост,и леко колебание. Бих се радвала да видя как разцъфва такава любов между героите на Сероша и Къванч ,че аман от истории за наперени,самовлюбени красавци и красавици.

Miraland, мерси за цитата от Сероша!
Тези дни имаме в огромни дози от нея. Grinning Не мога да насмогна с целия поток от информация и материали. Вече съм на пета серия на Шахмарана...Гледам и се наслаждавам,с всяка серия става все по-интересен и приятен за гледане. Серенай и Бурак са супер.Heart Eyes Пренася те  неусетно в друго измерение.
С моето темпо и време,докато почне следващия сериал тъкмо ще съм изгледала този..Joy Joy

Шахмаран освен,че е на 7-мо място сред най-гледаните сериали на Нетфликс, успя да влезе в Топ 10 на още 20 държави и вече са 46.

Италия



И още снимки от сета на шахмаран.






Yum



Сероша и Саадет Аксой.


Серенай и Бурак за Канал Т24 с руски сб.





П.П. Разходих се тук-там из форума...Хубави отзиви за сериала и за Серенай.Тя е добра актриса и доста хора вече са го разбрали.

# 749

Общи условия

Активация на акаунт