Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 6

  • 104 365
  • 742
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 12 892
О, това е много удобно със закачалките отвътре. При мен по този начин стоят коланите ми. През голяма част от времето ходя с дънки и си ги имам доста, най-лесно ми е да ги окачвам на такива куки за катарамата.

# 436
  • Мнения: 120
Аз си закачам и потничетата на тях . Така спестих още място в чекмеджетата за бельо ,а и ми е по лесно да си намеря това което искам. Wink

# 437
  • Мнения: 18 562
Това е идейно и за шалове😊 Ще си взема такива закачалки и отстрани ще ги закача. За шкафове нямам опция. Ще потърся кутии само за чорапи и бельо.
А останалите дрехи ще наредя по вид. Много ме дразнят закачалки мен. Знам, че е най-удобно и видимо. Но никога нямям достатъчно за да наредя всички дрехи и така само се губи смисъла. А не обичам да са нахвърляни по 100 неща на една закачалка. Освен това делим пространство с мъжо и излиза,че салагам точно десетина блузи примерно, хайде 20 да са и приключвам с мястото. А и на детето трябва да отделя място, защото при наличието на два грамадни гардероба в две стаи нямам място и за отделен трети и за нея.

# 438
  • Мнения: 12 892
За шалове не знам кукички като тези колко биха били удобни. Нещо такова ми се вижда по-удачно, макар че ако се сложи отвътре на гардероба, отвън леко биха се подавали крайчетата на куките отгоре дето го държат и може да дразнят. По принцип е за кухненски кърпи това, отвън на някой шкаф е предвидено да стои.

# 439
  • Мнения: 120
Аз коланите ги закачам на такива закачалки ,но ги купувах отдавна и не си спомням от къде Confused


# 440
  • Мнения: 9 676
Иначе по въпроса с кутиите - бих предпочела кошници, че поне се вижда какво има вътре. Иначе на третия ден ще забравя къде какво съм сложила. Също съм си мислела да пробвам с тези рафтове


Моите рафтове в гардероба са от "най-готините" - хем високи, хем дълбоки, хем широки.

# 441
  • Мнения: 18 562
Следващ казус. Тоалетката. Разчистих и изхвърлих много непотребни неща и сложих тези кутии. Вижда ми се удобно и така всичко ще си намирам. Снимката май е на обратно.

С парфюмите нещо да предложите?

Обичам да ги държа отгоре на самата тоалетка. Обаче вече не е опция, защото малката достига почти навсякъде и гледам да е не е претрупано, както харесвах преди, а да е максимално изчистено от неща. Засега това място съм им намерила. Не, че ми допада особено, но поне е подредено.
Другите два шкафа са лекарства и неща на мъжа ми, последния шкаф е с бельо. Ще го освобождавам.
Принципно исках едни органайзери за такива шкафове от Джъмбо
 Но засега ще е с тези прозрачни кутии за сладолед. Вършат работа докато подредя всичко и го премисля пак.
И последно. Имам 4 кутии като тази лилавата. Подарък сап ми от свеки, много са красиви и са ръчна изработка с декупаж. Не знам къде да ги сложа. Вътре е пълно с бижута и джунджорийки. В шкафовете става, но пък от друга страна искам да са на показ. Много си ги харесвам. А и са в лилаво и розово и ми отиват на интериора. Обаче са обемисти и не знам къде да ги наредя. И в хола не е опция, че искам да са ми под ръка, в  спалнята където се обличам и гримирам.

Дано не съм ви досадила. 😊Много благодаря за идеите.
На мен също ми харесват кошници. И смятам, че ще са удобни. На следващия Джъмбо тур ще търся.

# 442
  • Мнения: 120
Някой от парфюмите ги държа в банята

А на мен ми подари мъжо тази кутия за бижута и се влюбих в нея Heart




# 443
  • Мнения: 14 966
Следващ казус. Тоалетката. Разчистих и изхвърлих много непотребни неща и сложих тези кутии. Вижда ми се удобно и така всичко ще си намирам. Снимката май е на обратно.

С парфюмите нещо да предложите?

Обичам да ги държа отгоре на самата тоалетка. Обаче вече не е опция, защото малката достига почти навсякъде и гледам да е не е претрупано, както харесвах преди, а да е максимално изчистено от неща. Засега това място съм им намерила. Не, че ми допада особено, но поне е подредено.
Другите два шкафа са лекарства и неща на мъжа ми, последния шкаф е с бельо. Ще го освобождавам.
Принципно исках едни органайзери за такива шкафове от Джъмбо
 Но засега ще е с тези прозрачни кутии за сладолед. Вършат работа докато подредя всичко и го премисля пак.
И последно. Имам 4 кутии като тази лилавата. Подарък сап ми от свеки, много са красиви и са ръчна изработка с декупаж. Не знам къде да ги сложа. Вътре е пълно с бижута и джунджорийки. В шкафовете става, но пък от друга страна искам да са на показ. Много си ги харесвам. А и са в лилаво и розово и ми отиват на интериора. Обаче са обемисти и не знам къде да ги наредя. И в хола не е опция, че искам да са ми под ръка, в  спалнята където се обличам и гримирам.

Дано не съм ви досадила. 😊Много благодаря за идеите.
На мен също ми харесват кошници. И смятам, че ще са удобни. На следващия Джъмбо тур ще търся.

Мис, има етажерки за кутиите . Съвсем непретенциозни, само като рафтче. Или такива например :
https://www.mebelibanko.com/%D0%94%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B0 … D0%BB%D0%B5%D1%82
или ето това https://bauhaus.bg/raft-skrito-okachvane-23x80x3-8-byal
Като напишеш рафтове за стена , ще ти излязат хиляда възможности

# 444
  • Мнения: 18 562
Първата е страхотна. Даже мебелите са ми оттам. И ще ми се върже идеално. Благодаря !
Само да убедя мъжо за още дупки в стената..😂

# 445
  • Мнения: 68 730
Ако ти се бърше прах от още една повърхност...Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 446
  • София
  • Мнения: 12 006
Някой от парфюмите ги държа в банята

Скрит текст:
А на мен ми подари мъжо тази кутия за бижута и се влюбих в нея Heart




Това истинска орхидея ли е? Ако да - махни я от тази саксия и я сложи в субстрат за орхидеи /кори/, ако не е в такъв, че не се вижда добре на снимката. Освен това орхидеята иска светлина, но не пряка слънчева. На тъмно в банята не виждам как ще живее. Може да погледнеш в темата за орхидеите.

# 447
  • София
  • Мнения: 13 266
Орхидеята на мен ми изглежда изкуствена, но като маниячка на тема парфюми - ме заболя сърцето. Парфюм в банята е разсипия за парфюма. Парфюмите се съхраняват в картонените им опаковки и по възможност в друга по-голяма кутия. На тъмно място и с постоянна темература. Влага, топлина, студ, светлина, въздушни струи и др.буквално ги унищожават.

# 448
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
В момента според обстоятелствата държа козметиката, сешоар, епилатор, ролки и всичко за разкрасяване в едно долно голямо чекмедже на гадероба. Сортирала съм нещата в кутии, капаци от кутии и кутийчици от какво ли не(не разбрах какво им е на кутиите от обувки, в тях обувките са стояли само нови, освен това застилам парче бяла хартия,която периодично подменям) и в несесери. За мен е достатъчно едно чекмедже, като се има предвид, че ползвам много малко неща. Не знам как са суетните  Grinning

# 449
  • Мнения: 18 562
И аз така знам за парфюмите. Държа ги на тъмно в един шкаф. Но сега искам да са ми наблизо в стаята. 😊
Днес ми придстои подредба на секция и книги има много и не знам как ще ги редя.
Гордероца го оставям най-накрая,че ми е най-досаден. Нищо им няма на кутиите от обувки. Много хора си слагат в тях бельото. Освен това аз никога не ги използвам и не си държа в тях обувките. Чисто нови са.

Общи условия

Активация на акаунт