Лежащи мами - 40

  • 52 597
  • 795
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 627
Иве, не му се връзвай. Дай сега да стоиш притеснена и с контракциите, за да не му уронваш престижа! Sweat Smile Отървал се бил от отговорност, мнооого хитро, няма що! Казах ти, давай го повече "перде", да си говорят каквото искат, важното е да родиш здраво бебе. Мен що ме овикваха в Майчин дом с дъщеря ми - системата ми връщала, бебето ми било опако, на запис на тонове веднъж се разкрещях, че не чувам бебето, дотътри се една акушерка и ми вика "Ми и аз не го чувам..." Rage

Като се правеха на интересни, се усмихвах идиотски и настоявах да ми обръщат внимание, досаждах, разпитвах настойчиво и така...

# 721
  • Мнения: 338
О, да, Силве! Казах на мъжа ми същото- че не ме интересува кой какво мисли и говори- беба да е добре. Тука акушерките са 50/50. Има някои много криви, ужасни, които приемат всичко за оплакване...а за тоновете е голям страх, че не стоят при теб и като изчезне някъде аз сама си го търся...системата ми също като при теб връща и добре че днес е разбрана акушерка, сама се сети да я продуха, аз си лежах, не ми се ставаше да ходя до тяхната стая с толкова върната кръв цяла сутрин 🤢🤢🤢🤢. Ако ме пуснат оттук преди да родя, определено се замисляме да ходим другаде, защото съм овикана, че сме решили да се доверим на две други мнения, че съм за наблюдение....нямам думи Simple Smile)


Я, да питам аз - имате ли вече кошарки, дрешки, прахте ли ги? Готвите ли се ? Simple Smile

# 722
  • Мнения: 891
О, да, Силве! Казах на мъжа ми същото- че не ме интересува кой какво мисли и говори- беба да е добре. Тука акушерките са 50/50. Има някои много криви, ужасни, които приемат всичко за оплакване...а за тоновете е голям страх, че не стоят при теб и като изчезне някъде аз сама си го търся...системата ми също като при теб връща и добре че днес е разбрана акушерка, сама се сети да я продуха, аз си лежах, не ми се ставаше да ходя до тяхната стая с толкова върната кръв цяла сутрин 🤢🤢🤢🤢. Ако ме пуснат оттук преди да родя, определено се замисляме да ходим другаде, защото съм овикана, че сме решили да се доверим на две други мнения, че съм за наблюдение....нямам думи Simple Smile)


Я, да питам аз - имате ли вече кошарки, дрешки, прахте ли ги? Готвите ли се ? Simple Smile

Уффф какъв гаден доктор  е твоя!Бил се отървал-ми чудесно.Ти трябва да почерпиш,че си се отървала от него.Ходи си когато и по колкото искаш на тонове и прегледи.Да не ти пука какво мислят доктори и акушерки.Важна си ти и бебчето.Мъничко остава.

# 723
  • Мнения: 338
Мисля, след като ме изпишат, ако, да си ходя на прегледи, води и всичко в АГто и, който се падне да е дежурен.( може и нашият да е, Хаха...) Поне няма да има кой да се отървава  от отговорност Simple Smile)

# 724
  • Мнения: 6 627
На мен ми останаха големите покупки - матраче и количка. И ремонтът на бебешката стая. Мъжът ми пътува много, а държи той да я направи, но то време не остана... Чакам го утре да се прибере от чужбина и да го емна Blush Малко кофти от самолета да му връча кофата с латекса и тапетите, но няма как. Чак ме е яд, че не викнах майстори, докато го нямаше, но гледах да си почивам.

# 725
  • Мнения: 338
Ех, супер Simple Smile) ти в коя седмичка си вече? Simple Smile) моят мъж не пътува, но също му бе връчена кофата и всичко останало, Хахах. Спокойно, ще имате много щастливи моменти заедно Simple Smile)

# 726
  • Мнения: 6 627
Добутах до 32 г.с., много съм щастлива и много по-спокойна. Следващата ми цел е 36 г.с., дано Heart Eyes Ооо, ще го дам аз твоя мъж за пример на моя Joy След това почвам да пера и да гладя. Мъжът ми уж обеща да не пътува през юни, но при него винаги е предпоследно. Най-тъпото ще е да родя, докато го няма Sad

# 727
  • Мнения: 338
И аз бях за юни, (10), но заради очите ще съм секцио края на май в най-добрия случай. Simple Smile
Кажи му и да изглади дрешките, че моят и това направи, докато съм в патоса, Хаха. Стана роб покрай мен Sad.
 Аз утре започвам 36 седмица.. много бавно ми минава времето, сякаш години съм бременнна.
Не се тревожи за раждането, сигурна съм, че ще намери начин да е до теб Simple Smile

# 728
  • Мнения: 6 627
И аз ще съм секцио, дано хлапето изтрае до датата, която ще му определят. Че спешното секцио си е стрес. Аз все си мисля, че може да тръгне по-рано и гледам да ходя идеално обезкосмена и да имам разхлабителни свещички у дома, за да мога бързо да се пригогвя за болница, ако се наложи. Много е нелепо да се притеснявам за такива работи, ама ей ме.
Твоят мъж е страхотен. Моят не знам дали може да изглади бебешки дрехи, по-скоро ще ги изпогори. А на дъщеря ми боядиса цяла пералня с дрехи, пуснал вътре и една червена рокля. След това не е прал повече, след като се наложи ненадейно да подновим повече от половината й гардероб.

# 729
  • Мнения: 338
Хахахахахах, мила, спокойно, моят е инструктиран от мен за повечето неща, че сигурно щеше да се боядиса и изпогори всичко. А и свеката е до дупето му с извинение. Хахаха. Добри са ни мъжете с такъв стрес покрай нас, не им е лесно Simple Smile
Уф и мен ме е страх от спешно секцио имам нагласен багаж в нас, но нямам свещички. Иначе и аз колкото мога махам косми, а в крайна сметка в болницата Simple Smile човек се пречупва след като му оставят кофа за през нощта, хаха. А иначе си бях доста суетна преди бременността. Сега вече гледам по друг начин на нещата ((:

# 730
  • Мнения: 6 627
Ох, да, аз вече ни срам, ни нищо. Откакто лежах в патолагията на Майчин дом, обръгнах. Кой ли не ме гледа, ровичка, в манипулационната по 4-5 жени едновременно на отворена врата... И специализанти, които си водят записки около полуголото ми тяло...

# 731
  • Мнения: 338
Същата работа, но не ми пука вече. Много искам всички да стигнем до хубави седмички и да си гушнем най-накрая бебите...

# 732
  • Мнения: 891
На мен преди секциото не ми правиха нито клизма....нито свещички.Попитах за тях,но доктора каза че няма нужда.А при операцията за извънматочна бременност по спешност -имах клизма.Казвам го за да не се притеснявате ако се наложи спешно секцио-и без свещички всичко ще  е както трябва.Аз не усетих дискомфорт.След секциото на 3 ден усетих позив за тоалетна(извинете ме)....точно преди изписването Grinning  Ама изчаках до вкъщи.Така че и със и без свещички-споко...както се казва-това да е зора.Вие сте накрая вече.
Аз нямам нито една снимка бременна-от страх Grinning Мислих вечерта преди секциото да се снимам за спомен с корема,ама се отказах Joy не съм грам сеуверна....ама пустия страх....наслаждавайте се,мъничко остава.После пак е зор-5-ти ден не съм си мила косата...няма кога Grinning Joy

# 733
  • Мнения: 338
Цвете, и мен не са ме виждали бременна от страх. Нещо не ми е до снимки на коремче и т.н, а все ме питат 😁. Аз още не искам да се притеснявам И за секциото, че имам още други сто неща, за които постоянно се ослушвам и тревожа😦. И аз не искам клизма ама сигурно с моя късмет и това ще преживея, Хаха.

# 734
  • Мнения: 891
Ооо Иве....преди мислих,че клизмата е най-ужасното нещо.Нищо подобно.Едно тъничко маркуче,вкарват леко връхчето...не се усеща нищичко.Малко вода вкарват...и после си стойш в тоалетната 10 мин. Joy Повярвай ми...най-безобидното нещо на света.На млади години си го представях като не знам какво Grinning Абсолютно нищо няма да усетиш-ако ти правят.Гарантирам! Почивайте си

Общи условия

Активация на акаунт