Лежащи мами - 40

  • 52 540
  • 795
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 627
На колежка детето питаше дали е осиновено, защото нямала снимки като бременна. Така че, момичета, снимайте се Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз със свещичката съм ОК, но при секцио по-спешност най-много ме притеснява упойката, може вече да съм яла и пила разни неща.
Това с косата го знам, купих си сух шампоан за болницата Laughing

# 736
  • Мнения: 891
И аз бях със сух Joy Joy

# 737
  • Мнения: 338
Хахахаха, разсмяхте ме, дами. Пфу, аз си бях направила една, две снимки, но само за себе си. И аз изпитвам някакъв страх. А моята коса не знам откога не е къпана, то с тез абокати...така че като влизам за секцио няма да е нещо ново мръсната ми коса, нито после вкъщи, хахаха. А какво се случва ако сме яли и пили и беба реши да идва, че и аз съм си го мислила- сигурно те задържат малко с нещо🤔 Кормагнезин например, Хаха.

# 738
  • Мнения: 6 627
Иве, ако изтекат водите, тръгне естествено раждане или започнат да падат тоновете, къде ти време за задържане. Сигурно има начини с упойката, но знам, че анестезиолозите много се притесняват на пациент, приемал храна и течности.

То и след раждането няма много време за къпане Simple Smile 2 минути в банята ми се виждаха като спа-ваканция Joy

# 739
  • Мнения: 9 196
Ива, лекаря ти е тъпанар и селяндур. Напиши му името навсякъде, като потърси някой в Гугъл, да знае що за леке е.

А пък за упойката - най-страшното е да повърне човек и да се задуши, затова, но почти никога не се случва. Когато е по спешности си я правят, ако стане нещо, най-много да поставят пълна и да интубират. На мен всички упойки май са ми по спешност до сега и все си бях яла.

# 740
  • Мнения: 6 627
Аз и без да съм яла, повръщам от упойките Head Band Ама обръщат главата ми на една страна, подлагат едно легенче и така... Ако е на зор положението, са ми слагали инжекция с Деган. Аз мислех, че по-скоро ги е страх от алергична реакция.

# 741
  • Мнения: 9 196
Алергията няма общо с какво си ял.

# 742
  • Мнения: 338
О, и мен ме е страх от Ал. Реакция, че майка ми има всевъзможни алергии...за доктора няма вече какво да коментирам, мъжът ми е много разочарован, той искаше при него да сме. Името му си излиза в Гугъл във форума по ред причини отдавна вече за Русе Simple Smile)

# 743
  • Мнения: 6 627
Момичета, как се излюпихме рано-рано във форума Grinning Ще ги научим тези бебоци и те да стават рано, а после ще четем по темите за детския сън Laughing

# 744
  • Мнения: 338
Ахахаха, аз цяла бременност ставам рано като една кукувица. А от ходене до тоалетна не спя следобед или през деня 😂😂

# 745
  • Мнения: 199
Да кажа и аз ... 
Чакам си за тонове и вече и на мен ми е тегаво.
За упойките, като стане спешно ти слагат и толкова, ял не ял, никой не те чака.
И моите води нещо не са добте, утре ще ги гледаме.
Иначе си се разхождам вече здраво, с шийка 1 см. и разкритие 2 😂😂😂
Иве, щом си под наблюдение всичко е наред.
Има ли друг там, който да ти обърне внимание?

# 746
  • Мнения: 338
Привет! То при теб не остана, че е и безопасно вече:)! Има една докторка, която гледа много обстойно, обръща внимание и обяснява и си мисля дали ако ме пуснат оттук не родила да не ходя при нея...ще видим Simple Smile)

# 747
  • Мнения: 199
Безопасно е ама не ме и режат...  само се мъчим, не знам и аз защо.
Как й е името?
Привет! То при теб не остана, че е и безопасно вече:)! Има една докторка, която гледа много обстойно, обръща внимание и обяснява и си мисля дали ако ме пуснат оттук не родила да не ходя при нея...ще видим Simple Smile)

# 748
  • Мнения: 338
Йорданова Simple Smile млада е, скоро се върна май от майчинство.
Не знам защо чакат при теб... аз имам още 4 дена до 9м, и ще отдъхна ако ги стигна...иначе от днес почвам 36 седмица...

# 749
  • Мнения: 683
Честит празник момичета!
Благородно ви завиждам че сте стигнали финала.Да сте живи и здрави и ражданията ви да са абсолютно безболезнени и безпроблемни.Господ да е с вас и бебоците и да ви пази.

Общи условия

Активация на акаунт