София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 226
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 522
Преди година също търсих педиатър. Добрите и препоръчвани лекари от 20 ДКЦ отказват да записват нови пациенти.

Благодаря за информацията. Вие как си решихте проблема? Нашият педиатър си прекратява практиката и все някъде трябва да се запишем.Disappointed

Ние ходим при Евгения Попова на Родопски извор. Аз съм много доволна от нея. Има координати в Интернет.

# 421
  • Мнения: 53
Аз съм с бебе и все още нямам дългосрочни наблюдения над педиатърката ни, но я избирах като с конкурс. 😃 Димитринка Кънчева-МЦ Лора, има и частен кабинет в Павлово. Препоръчвана е в този форум и фейсбук групите за майки. Към момента съм доволна, жената е спокойна и отзивчива. Преди 2 месеца се записахме, предполагам още има места.

# 422
  • София
  • Мнения: 689
Моите деца са при д-р Марио Томов. Кабинетът му е в медицински център Царица Елеонора (зад поликлиниката се намира, на улица със същото име). Аз като цяло съм доволна, но зависи какво очаквате. Докторът не е хич приказлив, леко е темерут даже. Та ако искате някой да ви обяснява много, да ви успокоява с приказки и т.н., не е той човекът. Иначе като диагностик казват, че е много добър и аз нямам оплаквания. Не изписва лесно антибиотик (синът ми е на 3 и половина и само веднъж му е давал). Хубавото за малки бебета е, че консултациите са отделно от приемното му време, дава часове и не се събирате с болни тогава. Лошото през отаналото време е, че той е ЛЛ и педиатър и има много пациенти, така че на моменти си е навалица отпред и се чака. Има две сестри, които работят с него и обработват документите, та поне това става сравнително бързо. Не знам дали приема нови пациенти, трябва да проверите.

# 423
  • Мнения: 533
Аз съм с бебе и все още нямам дългосрочни наблюдения над педиатърката ни, но я избирах като с конкурс. 😃 Димитринка Кънчева-МЦ Лора, има и частен кабинет в Павлово. Препоръчвана е в този форум и фейсбук групите за майки. Към момента съм доволна, жената е спокойна и отзивчива. Преди 2 месеца се записахме, предполагам още има места.

Привет,
А в кой МЦ Лора ходите? В Павлово само със заплащане ли приема?

Благодаря и за другите отговори за педиатри, ще проуча къде са точно и приемат ли нови пациенти.
Моите деца вече поотраснаха - предучилищна/училищна възраст, та се предполага, че по-рядко ще се ходи на педиатър (дано!). Ще ми се някой разбран доктор с прилична организация. Ако може и мен да ме вземе за пациент - идеално (че и моят личен лекар вече не практикува).

# 424
  • Мнения: 53
Ходим в Лора на ул. Ворино. В частния и кабинет не ни взима нищо. В Лора, ако се случи нещо и отидем през време в което я няма се плаща само потребителска такса. Повечето мами са недоволни от самия център и някои доктори, но специално за нашата докторка нищо лошо не съм срещала. Само позитиви и благодарности. Понеделник и сряда мисля, че приемаше от 8 до 8,може да отидете да говорите на място.

# 425
  • Мнения: 8 934
Къде й в кабинета в Павлово?

# 426
  • Мнения: 53
На Симеон Радев, но записването става в Лора.

# 427
  • Мнения: 15
Налага ни се да се запишем при нов педиатър.

Ще съм благодарна за актуални мнения и насоки за педиатър в 20та поликлиника.

И аз се включвам със същата молба. Трябва да избера педиатър съвсем скоро Rolling Eyes
Ще ви следя и предварително благодаря Simple Smile

Д-р Йосифова от 20 поликлиника приема нови пациенти. Ние сме при нея и съм доволна. Simple Smile

# 428
  • Мнения: 533

Д-р Йосифова от 20 поликлиника приема нови пациенти. Ние сме при нея и съм доволна. Simple Smile

Kalina26, много благодаря, ще проверя!

# 429
  • София
  • Мнения: 9 532
Здравейте!
Някой има ли впечатления от д-р Георги Георгиев на ул Царево село (мъжът на д-р Иванова)? Отзивчив ли е, чака ли се с часове пред кабинета и т.н.? Впечатленията ми от него са от случаите, в които съм водила детето при д-р Иванова и той й е помагал, но ми е важно да чуя мнение за него от хора, които са се ползвали от услугите му като ОПЛ на възрастен човек. Много ми е важно колко дълго се чака пред кабинета. Местя се от сегашната си ОПЛ именно заради пословичното чакане, въпреки записан предварително час.

# 430
  • София
  • Мнения: 2 666
Не сме вече техни пациенти (Слава богу!), но те като цяло нямат пациенти и не би трябвало да се чака.

# 431
  • София
  • Мнения: 9 532
М, благодаря за коментара!
Ако не ти причинявам неудобство, би ли споделила впечатленията си конкретно от д-р Георгиев?

# 432
  • Мнения: 66
Не сме вече техни пациенти (Слава богу!), но те като цяло нямат пациенти и не би трябвало да се чака.
М, защо "Слава богу!"? Моля те да споделиш, защото в момента избирам педиатър. Ще раждам следващия месец и имам тези дни уговорка с д-р Иванова - уж да се запознаем и ако има места да приеме още един пациент. Няколко педиатъра вече ми отказаха, защото нямали места и нямам препоръчки за Иванова, но ми е в раьона и реших да видя как е, защото се чувствам в безизходица вече Confused

# 433
  • София
  • Мнения: 2 666
Ако Ви трябва направление мисля, че д-р Георгиев е точния избор. За нещо по-сериозно не знам дали би помогнал.

Със сигурност не препоръчвам д-р Иванова. Места имат, защото когато отписвах децата имаше още няколко майки като мен.

Не знам откъде да започна. Сгрешено лечение (в последствие в болницата ми се караха, че съм я послушала), неправилно лечение (отново потвърдено от педиатър). Единственото, което я вълнува е да поставя ваксини в срок независимо от състоянието на детето, за да няма проблеми с ХЕИ. Много добър администратор и слаб лекар. Ако не познавате добри педиатри и не можете да направите сравнение ще я харесате.

# 434
  • София
  • Мнения: 9 532
М., още веднъж благодаря за споделеното мнение! Полезно ми е!

Аз може би до момента съм попадала все на не много добри педиатри, защото харесвам д-р Иванова. За почти 6 години, през които детето ми е при нея ми е направило впечатление, че понякога не е точна с дозировките (всъщност 2-3 пъти ми се слручи), но се научих да чета листовката преди да дам нещо на детето.По тази причина бях решила да я сменям, но после си дадох сметка, че не мога да бъда сигурна при какъв педиатър ще попадна след нея, а на нея поне съм й хванала слабото място. Иначе при диагностициране и лечение досега съм доволна.

Устройва ме перфектно да ми дава направления Георгиев, така че май ще взема да се прехвърля при него, за да сме на едно място с детето. Логистично ще ми е по-удобно в много случаи.

Общи условия

Активация на акаунт