Звездни компромати- 356 част

  • 98 245
  • 743
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 291
Пууу, що козина има по гърдите! Rolling Eyes
Тая чанта... розова... баш па с фламинго... много едно такова... Rolling Eyes Rolling Eyes
Ама на семейна вакнция е човека, връчили са му чантата да я носи. Кавалер все пак.

# 436
  • София
  • Мнения: 4 328
сладуранче е той Heart Eyes
розАвкото фламинго на НЕдал повече ще му отива, вярно Wink

# 437
  • Мнения: 6 015
Моят и той мъкне розовите чанти по плажа, ако ме ядоса му давам и да си постила розова хавлия. Последно време обаче се заглежда и по розови ризи, притеснявам се да не му изтърва края Trollface

Бандерас щял да се превъплъщава в Пикасо, затова е в този
вид, и приятелката му Никол

# 438
  • Мнения: 35 189
Венета Харизанова и тя изтрЕщЕ...
https://www.instagram.com/p/BgnvauhBYOP/

# 439
  • София
  • Мнения: 6 062
Не е много актуална темата вече, но все пак все още настоящата ни мис България, сравнена с настоящата мис Русия ..  Confused
Скрит текст:

# 440
  • Мнения: 2 816
На Венета снимката, след толкова обработка, е победила чак гравитацията-синджира какъв завой прави,вместо да пада свободно надолу...

# 441
  • Мнения: 39 713
Нашата Мис-ка ще е актуална докато изберат другата.

# 442
  • Мнения: 4 871
Патрик Демпси за Man Magazine  😍 феноменален актьор
Скрит текст:






# 443
  • София
  • Мнения: 14 837
Патрик тук е екстра, не мога да повярвам, че го казвам 😁 Толкова да не го харесвам покрай Анатомията и Елън Помпео, която ми бърка в здравето, само като я видя. Та и филма и актьорите ми опротивяха заради неял

# 444
  • Мнения: 4 871
Аз от Анатомията го открих, но спрях да гледам сериала след като той го напусна. (Всъщност гледах и следващия сезон,  но вече сериала не е същият.) Такъв талант е Патрик,  влага толкова много в героите си! Понякога имам чувството, че той е новият Мел Гибсън-да дава душа и сърце за ролите, в които се превъплъщава!

# 445
  • Мнения: 35 189
Не е много актуална темата вече, но все пак все още настоящата ни мис България, сравнена с настоящата мис Русия ..  Confused
Скрит текст:

Момичето ти каза: фотографите са виновни, тя не е чак толкова грозна! Wink

# 446
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
На какво замЯса това момиче..

# 447
  • Мнения: 4 120
Някой щеше да казва бременна ли е Преслава Simple Smile?

# 448
  • Мнения: 39 713
Ива Софиянска ни е прочела и си пооправила цвета на косата. Така е по- добре. В момента по Нова.

# 449
  • Мнения: 2 199
Тъпа ли е Ириниту или аз не я разбирам, пита дали щели да се притеснят хората, ако им сервира човек със синдром на Даун кафето. Че тя с този въпрос ги обижда хората.
Скрит текст:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт