Ужасни, смешни срещи

  • 292 717
  • 1 531
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 3 474
Браво на това момиче...има такива професионални манипулатори... които не изискват в прав текст да си перфектна, но някак постоянно и мазно пускат коментари колко красиви жени харесват точно него ( и е вярно)  и ти трябва да си перфектна, защото е избрал точно теб.
За съжаление тия неща ги виждаш по-късно колкото и да са убийствено ясни за всички останали.

# 1 516
  • Мнения: 29 871
Ааа, не, такива не понасям.
Сега, като се замисля, един се  опита да ми го прилага това и замина веднага в графата у лево.....после ми се обяснява и ме пита "ама какво стана, защо така...?"

# 1 517
  • Мнения: 10 731
Че то и аз съм го правила. Имах гадже, на чийто нос растяха два косъма. Напрао на върха на носа. Викам си нека са там, та някоя ако го загледа да си каже "пууу, к'ви косми, отвратена съм и не го ща" 🤣
Обаче мина време, с този се забравихме и се влюбих в един - косми излизаха от ушите му, все беше некадърно обръснат, едни рунтави вежди, мале - мале! А аз - луддо влюббена в негго, едни сърца хвърчат насам - натам и го обичах целия, барабар с космите 🤣
А аз, наивницата, вярвах, че двата косъма на предния са гаранция за вярност 😁
5 пъти го четох и нищо не разбрах. Joy

# 1 518
  • Мнения: 5 425
Зачетох се доста назад в постовете и стигнах до плащането с карта и неработещият пос терминал и искрено съжалих кавалера в тази ситуация.
Аз също много разчитам на плащане с карта и тегля в брой, само по веднъж в седмицата, за да имам пари за джобни на детето, плащане на фризьор, маникюр или масаж.

И  за да съм по темата, макар че среща нямаше, а само покана - бременна съм в осмия месец, личеше ми вече. На работа съм, случката е с един от представителите на фирмите, които работеха при нас, който редовно идваше за някакви документи, които аз издавах. Копирната машина беше в другия край на стаята, съответно често ставах, виждаше се че съм не просто дебела (нищо против едрите хора нямам, моля, да не се приема като обида).
Та, този хубавец, (иронично го казвам, не помня даже как изглеждаше) ме покани след работа на вечеря. Аз се стъписах, млада, омъжена от скоро, много бременна, умът ми не го побра,  как му дойде наум даже да ме попита.

# 1 519
  • Мнения: 2 502
Пътя ми за работа минаваше край един паркинг. Когато бях слаба, никой не ме забелязваше. Наедрях, забременях и редовно ми подсвиркваха и ми се усмихваха разни мъже. Зима беше, може просто да съм изглеждала дебела с палтото, но е факт.

# 1 520
  • Мнения: 3 163
Баба ми знае една приказка:"С кокали си играят само кучетата".Не желая да обидя много слабите жени,но със скромния си житейски опит съм забелязала точно това.Аз съм 1.80,с инсулинова резистентност.В една година мога да бъда и 69-72кг,и 85-90кг.Повече погледи събирам на повечето килограми.

# 1 521
  • Мнения: 1 816
На мен пък ми се е случвало да ми подсвиркват от строеж до работата, но мина ли с очила (хем изглеждат добре и леко перверзно) - пълно радиомълчание Blush

# 1 522
  • Мнения: 3 474
Баба ми знае една приказка:"С кокали си играят само кучетата".Не желая да обидя много слабите жени,но със скромния си житейски опит съм забелязала точно това.Аз съм 1.80,с инсулинова резистентност.В една година мога да бъда и 69-72кг,и 85-90кг.Повече погледи събирам на повечето килограми.

Много е относително. Имам приятелка с толкова красиви извивки, наистина изглежда невероятно и би било пълна загуба да отслабва и да ги загуби.
Аз когато пълнея, пълнея ужасно. Ръцете ми остават като клечки, дупето ми става квадратно и краката несъразмерно  слаби в долната част. Най оптимално ми е да съм слаба и спортуваща.

# 1 523
  • Мнения: 13 359
Баба ми знае една приказка:"С кокали си играят само кучетата".Не желая да обидя много слабите жени,но със скромния си житейски опит съм забелязала точно това.Аз съм 1.80,с инсулинова резистентност.В една година мога да бъда и 69-72кг,и 85-90кг.Повече погледи събирам на повечето килограми.
Сещам се за един случай на мъж който се има за голям сваляч, съответно се пробва на де що мърда, обикновено ни една не пропуска. Появява се нова колежка в работата му, съответно всички чакат да му погледат сеира отново, защото на всички ни е ясно че това че се пробва не значи че все постига нещо Grinning Колежката в случая супер слаба, без някакви съществени извивки по нея. Нашият не предприема нищо, до степен чак колегите да почнат да го побутват няма ли да се пробва. Отговорът на северозападния джентълмен - кратко и категорично - "На дъски ша лЕжа у ковчега!"

Та така де, всеки си има предпочитания, нищо лошо само по себе си. Стига да не си ги изказва по нетактичен начин, да не го кажа по-грубо.
Някои са като горния образ, това неговото също не е казано пред дамата де. Други са като един познат който не поглежда жена ако не е атлетична до степен почти като момче да е. Но и той не е тръгнал на жените с повече извивки да им казва че не стават.

И аз съм с ИР, преди години бях наедряла доста, вече застрашително приближавах стотака и въпреки че съм с едър кокал вече хич не ми стояха добре тия кила... Ами не мога да кажа че ми е липсвало внимание, хем аз самата не съм се озъртала, бях в дълга връзка по него време. Че и доста младички мъже, което лично мен ме изненадваше. Дотогава все съм си мислела че повечето "ценители" на по-едри дами са по-зрелите мъже, баш от 20 годишни определено не съм го очаквала.

# 1 524
  • Мнения: 881
Цитат
Други са като един познат който не поглежда жена ако не е атлетична до степен почти като момче да е. Но и той не е тръгнал на жените с повече извивки да им казва че не стават.

Това ми напомни на един мой съученик от гимназията, който изразяваше точно такива предпочитания за 'женска' красота - много слаби, с късо-подстригана коса, то тогава беше и модерно да ходят с такива прически и развлечени спортни дрехи, техно-стил. Е, в последствие се оказа, че е гей, ама чак след като замина за Германия да следва си го призна. Като го питах защо не каза по-рано поне на мен, аз нямаше да го съдя, той заяви: "е не се ли усети по моя тип 'жени'? То на практика все едно момчета описвах?"
Та напълно е възможно и други такива мъже, които харесват само и единствено жени с тела на 12 годишни момчета, да не си падат точно по жени. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 525
  • Мнения: 3 754
...има такива професионални манипулатори... които не изискват в прав текст да си перфектна, но някак постоянно и мазно пускат коментари колко красиви жени харесват точно него ( и е вярно)  и ти трябва да си перфектна, защото е избрал точно теб.
За съжаление тия неща ги виждаш по-късно колкото и да са убийствено ясни за всички останали.
Има ги такива, струва ми се че ходят на уроци, точно същите думи - колко красиви жени харесват точно него, че и го преследват, че не може да се отърве от тях. И той горкият бяга и се крие от тия невероятни жени, защото иска теб и сърчицето на временната избранница се свива, смачква и се душичката и говедото я мачка и прави на нищо.
Жените трябва да стават и да си тръгват в момента в който чуят такива приказки.

# 1 526
  • Мнения: 13 359
Цитат
Други са като един познат който не поглежда жена ако не е атлетична до степен почти като момче да е. Но и той не е тръгнал на жените с повече извивки да им казва че не стават.

Това ми напомни на един мой съученик от гимназията, който изразяваше точно такива предпочитания за 'женска' красота - много слаби, с късо-подстригана коса, то тогава беше и модерно да ходят с такива прически и развлечени спортни дрехи, техно-стил. Е, в последствие се оказа, че е гей, ама чак след като замина за Германия да следва си го призна. Като го питах защо не каза по-рано поне на мен, аз нямаше да го съдя, той заяви: "е не се ли усети по моя тип 'жени'? То на практика все едно момчета описвах?"
Та напълно е възможно и други такива мъже, които харесват само и единствено жени с тела на 12 годишни момчета, да не си падат точно по жени. Stuck Out Tongue Winking Eye
Тяхна си работа, аз със сигурност не съм им в таргет групата така че нищо общо няма с мен Grinning
Въпросният познат си имаше приятелки през годините, съмнявам се да си е падал по мъже. Но той самият също поддържа много стегната фигура и това търси и у жена, такива са му естетичните разбирания явно. Няма лошо, той също не е останал сам така че има подходящи другарчета за всеки.

# 1 527
  • Мнения: 1 615
А има ли продължение в историята на манипулатора, който казвал,
че момичето миришело зле, заедно ли са, тя с друг ли е той намерил ли си е не-миришеща жена.
Имах един колега -цапнат в устата, редовно като мине някоя по-засукана мацка (гримирана, натъкмена) на висок глас да заяви:
"Ама тя има мустак". Ама така, че и тя да го чуе.

# 1 528
  • Мнения: 29 871
Хмм....голямо геройство от негова страна.

# 1 529
  • Мнения: 3 474
...има такива професионални манипулатори... които не изискват в прав текст да си перфектна, но някак постоянно и мазно пускат коментари колко красиви жени харесват точно него ( и е вярно)  и ти трябва да си перфектна, защото е избрал точно теб.
За съжаление тия неща ги виждаш по-късно колкото и да са убийствено ясни за всички останали.
Има ги такива, струва ми се че ходят на уроци, точно същите думи - колко красиви жени харесват точно него, че и го преследват, че не може да се отърве от тях. И той горкият бяга и се крие от тия невероятни жени, защото иска теб и сърчицето на временната избранница се свива, смачква и се душичката и говедото я мачка и прави на нищо.
Жените трябва да стават и да си тръгват в момента в който чуят такива приказки.

После ако ти направиш коментар, че някой мъж ти е направил комплимент, ти си виновна че си го провокрала и си четкаш самочувствието. Не е сцена на ревност, а унижение.
Няма по-токсични личности и често са много умни хора,които те сканират и пазят всяка слаба черта в характера ти, за да я извадят срещу теб по най-изкривения начин. Спирам по темата, от всичко се учим. Simple Smile

Последна редакция: ср, 15 май 2024, 17:30 от Eli..........

Общи условия

Активация на акаунт