"Обичам" Топлофикация 3

  • 41 741
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
ние сме на Техем, иначе сравнявах киловатите, не съм ги гледала в пари. За парно наистина има разлика, но водата незнам.

# 76
  • Софето
  • Мнения: 619
ние сме на Техем, иначе сравнявах киловатите, не съм ги гледала в пари. За парно наистина има разлика, но водата незнам.
МВтч са една цена (79.98 лв без ДДС) и за парно и за топла вода.

# 77
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
ние сме на Техем, иначе сравнявах киловатите, не съм ги гледала в пари. За парно наистина има разлика, но водата незнам.
МВтч са една цена (79.98 лв без ДДС) и за парно и за топла вода.

имах предвид, че видимо сме спестили от парно, но водата е повече от миналата година, а реално не е така

# 78
  • София
  • Мнения: 778
Здравейте!
Живея на ул.Гео Милев, административно се водиме кв.Слатина. От съобщението на Топлофикация
не разбрах точно кога ще ни спрат топлата вода-вчера имахме, а днес няма. Дали това е плануваното спиране или е само повреда? Ако някой е наясно- моля нека напише.
Хубава вечер!

# 79
  • София
  • Мнения: 9 918
На всички по едно и също време ли излизат изравнителните сметки? На мен ми е излязла за май месец само, нямам още изравнителна, в Дружба сме..
По различно време излизат, зависи от топлинния счетоводител. При нас също още няма нищо.
Какво упълномощено лице искат, заради изравнителните сметки?!
Какво имаш предвид?
Това:

# 80
  • София
  • Мнения: 1 328
Общо събрание, протокол, делегирани права на Упълномощено лице .... smile3521

Оставят ги на когото намерят през деня.

Аааааа, това велико изискване май е на Топлофикация като топл.счетоводител - успокоих се  Mr. Green
Аз отдавна ги раздадох пликовете без делегирани права, а като домоуправител от сто години

# 81
  • Мнения: 46 508
Ааа, разбрах. Ами май официално ги дават на Домоуправителя или друго лице, което е решило да поеме тази работа, той се разписва, че са получени и ги раздава на живущите.
Правят го за удобство, вместо техен служител или куриер да дебне сума ти семейства, съобразява се само с 1.
Но както и мама Меца писа, понякога ги дават, на когото намерят с/у подпис.

# 82
  • Мнения: 320
Според мен не искат да ги дадат на който и да е, заради регламента за лични данни, който влезе в края на май. Глобите за изтичане на лични данни каквито има в тези бележки са огромни.

# 83
  • Мнения: 11 597
Според мен не искат да ги дадат на който и да е, заради регламента за лични данни, който влезе в края на май. Глобите за изтичане на лични данни каквито има в тези бележки са огромни.
Точно заради това е, но от къде на къде, ще упълномощават някакво физическо лице да отговаря за личните данни на един куп хора?! Виж ако имат сключен договор с него и му ПЛАЩАТ , е съвсем друга работа.
Ние сме към Техем и те бяха залепили подобно съобщение.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 328
Ние сме към "Директ" - клонче на Техем. Навремето, още като подписахме договор с тях, аз и един съсед бяхме записани като "отговарящи за топлинното счетоводство на входа". Какво повече?!

Какви лични данни има в отделните запечатани пликове - колко вода и парно е начислено на абонатния номер ли   Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 9 850
Ние сме към "Директ" - клонче на Техем. Навремето, още като подписахме договор с тях, аз и един съсед бяхме записани като "отговарящи за топлинното счетоводство на входа". Какво повече?!

Какви лични данни има в отделните запечатани пликове - колко вода и парно е начислено на абонатния номер ли   Mr. Green
Може би две/три имена, адрес, такива неща? Които се водят лични данни все пак, колкото и да е странно.
Аз чакам изравнителната сметка при нас, но ми е странно - получихме плик от Топлофикация, в който имаше само декларация/молба за разсрочено плащане, а нямаше самата сметка вътре. Е, как да я попълня и изпратя, когато дори не знам дължа ли, или те ми дължат?...

# 86
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ние сме към "Директ" - клонче на Техем. Навремето, още като подписахме договор с тях, аз и един съсед бяхме записани като "отговарящи за топлинното счетоводство на входа". Какво повече?!

Какви лични данни има в отделните запечатани пликове - колко вода и парно е начислено на абонатния номер ли   Mr. Green
Може би две/три имена, адрес, такива неща? Които се водят лични данни все пак, колкото и да е странно.
Аз чакам изравнителната сметка при нас, но ми е странно - получихме плик от Топлофикация, в който имаше само декларация/молба за разсрочено плащане, а нямаше самата сметка вътре. Е, как да я попълня и изпратя, когато дори не знам дължа ли, или те ми дължат?...
Тая Топлофикация..и Техем...да им.....го.....!Получихме по едно листе изравнителна сметка , на което пишеше дължите толкова и това е......ама как , какво и защо???? Scream

# 87
  • София
  • Мнения: 9 850
Вие поне сте получили лист с някаква сума. А ние - нищо. А след това писмо с молбата получихме месечната сметка. Не изравнителната, а месечната. И сега аз какво - да пускам молбата, да ходя да плащам сметката, да чакам?... Направо...

# 88
  • Мнения: 46 508
Тая Топлофикация..и Техем...да им.....го.....!Получихме по едно листе изравнителна сметка , на което пишеше дължите толкова и това е......ама как , какво и защо???? Scream
Не пише ли колко кубика и енергия за изразходени?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 328
Тая Топлофикация..и Техем...да им.....го.....!Получихме по едно листе изравнителна сметка , на което пишеше дължите толкова и това е......ама как , какво и защо???? Scream
Не пише ли колко кубика и енергия за изразходени?


Това листче да не е месечната фактура? Изравнителната е достатъчно подробна - и за куб. т.в., и за квтч по помещения, и за единиците на топломерите. Тя е само информативна, ако има някой в едномесечен срок да обжалва показанията в нея. През август е плащането.
Към кой топл. счетоводител сте?

Общи условия

Активация на акаунт