Развод на 50, или тръгнала тепърва баба за дърва

  • 106 439
  • 2 363
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 099
В подобна ситуация бих се развела, защото няма да преглътна лъжата. Ще се надявам на цивилизована раздяла, заради годините и граденото. Новото начало ще съм си самата аз и дребните радости в живота - деца и внуци, почивки и екскурзии, парфюми и прически. Нека паралелната връзка му пере чорапите и му сервира мусака. Ако не е искал промяна, да си е държал гащите вдигнати. Другото е предателство и подигравка към годините заедно.
+100 освен това ще си намеря и връзка за секс, неангажирана и необременена от битовизми, като готвене и пране на мъже. Ще си се забавлявам с внуци и ще лоча коктейли по цял ден в градината удобно опъната на сянка. Изневери и лъжи не търпя. Едно е да излъжа за цена на рокля и обувки, друго 2 години да помпи някоя фуста и да ми се сети сега, че си иска слугинята и рахатя.

# 556
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 729
Хубаво, че се е намерил баланса. Не са лесни промените след определена възраст и за двата пола.

# 557
  • Мнения: 2 099
Аз и друго се чудя. Какви ли са толкова плюсовете и позите, които ще накарат един 50 годишен мъж да си развали рахата с паралелна връзка. В смисъл, не вярвям да е открил нещо ново в секса, нито, че е някакъв турбо чукач. Освен това колко още ще е на върха самолета и друго, не го ли е срам от по-млад втори пилот? Мен би ме било срам да опъна старата кожа пред някво агнешко. Честно и сега ще ме мързи тепърва да се юрна да свалям нови тръпки и да се вкарвам във филми.
Ако примерно обърне резбата да речем, че си го е влечало отпреди, ама не вярвам да види нещо невиждано и по-различно от жена му вкъщи. Освен ако е много, ама неприлично богат. Амне, не е за мене тая работа.

# 558
  • Мнения: 29 280
Е дааа, ама мъжете не мислят така, младичко им се щееее Joy Joy.....освен това те не страдат от скрупули за стара кожа, важното е портфейлът им да е голям! bowuu bowuu

# 559
  • Мнения: 19 069
Рибозом, ти изглежда изобщо не можеш да си представиш какви бръмбари забръмчават в главата на мъжа, който е лапнал по някоя мадама Simple Smile Какъв ти рахат - един път с живее Simple Smile Готови са да зарежат абсолютно всичко сигурно - то им е писнало! - и да се втурнат да покоряват пак върховете. Справка - всички семейства тип натокан деди с побелели коси и пораснали деца с млада мацка, че и бебе в притурка скоро Simple Smile

# 560
  • Мнения: 7 006
Аз и друго се чудя. Какви ли са толкова плюсовете и позите, които ще накарат един 50 годишен мъж да си развали рахата с паралелна връзка. В смисъл, не вярвям да е открил нещо ново в секса, нито, че е някакъв турбо чукач. Освен това колко още ще е на върха самолета и друго, не го ли е срам от по-млад втори пилот? Мен би ме било срам да опъна старата кожа пред някво агнешко. Честно и сега ще ме мързи тепърва да се юрна да свалям нови тръпки и да се вкарвам във филми.
Ако примерно обърне резбата да речем, че си го е влечало отпреди, ама не вярвам да види нещо невиждано и по-различно от жена му вкъщи. Освен ако е много, ама неприлично богат. Амне, не е за мене тая работа.

Принципно си права,ама познавам такива 50 годишни,пред които голям процент от "агнешкото" тряя стои засрамено в ъгъла..

# 561
  • Мнения: 1 206
Рибозом, през живота си съм общувала много повече с мъже, от колкото с жени. За мое прискърбие ще кажа, че те не виждат по този начин нещата. Мъж, който е блъскал от 25 до 45г примерно и най-накрая е развил нещо, поглежда ( ако не се е развел де) жена си, с която е от 15г и си знаят и кътните зъби, колкото и тя да се е тунинговала. И една мацка на 25г примерно - тя го гледа с обожание, той се чувства като Бог, тя винаги ще го слуша, защото още не се е оформила като характер. Тя е стегната, весела и той се чувства като преди 20г - вкъщи - скуката. Нея не я боли глава, няма пране и подобни. Мъжа се "подмладявал" с жената(каквото и да значи). Жените к'во търсят при агнешкото...не знам, може би по-готин секс ако мъжа им вече....(да питаме Червенкова).

# 562
  • София
  • Мнения: 16 220
Моето, цинично, мнение е, че е въпрос на интелект.

За скуката в хола и спалнята отговорност имат и двамата в семейство, и ако в един момент някой от двамата започне да заглежда чуждо - особено "агнешко", само заради качеството на кожата, стегнатите мускули и зъбите (ако ви е заприличало на описание за кон, не е случайно, аналогията с "животинското" е търсена) - то интелектът му не е над животинско равнище. Можете само да се радвате, че сте се отървали от животното вкъщи.

# 563
  • Мнения: X
Скрит текст:
Рибозом, през живота си съм общувала много повече с мъже, от колкото с жени. За мое прискърбие ще кажа, че те не виждат по този начин нещата. Мъж, който е блъскал от 25 до 45г примерно и най-накрая е развил нещо, поглежда ( ако не се е развел де) жена си, с която е от 15г и си знаят и кътните зъби, колкото и тя да се е тунинговала.
И една мацка на 25г примерно - тя го гледа с обожание, той се чувства като Бог,
Скрит текст:
тя винаги ще го слуша, защото още не се е оформила като характер. Тя е стегната, весела и той се чувства като преди 20г - вкъщи - скуката. Нея не я боли глава, няма пране и подобни. Мъжа се "подмладявал" с жената(каквото и да значи). Жените к'во търсят при агнешкото...не знам, може би по-готин секс ако мъжа им вече....(да питаме Червенкова).
С мааалка корекция:
тя гледа с обожание портфейла му, не него, ама това не му пречи
той иска да си докаже (особено ако вече има внуци), че още става, че още не е дядо, че все още има кой да му върже.
И с какви е най-лесно да се случи?
Естествено, че с празноглави 20 годишни кифли, които се вълнуват само дали "дедо" ще може да им плаща тунинга, парцалите и питиетата....
Това е валидно за двойка тип 20-50 годишни.
За изневерите с набори/ки, мотивът е друг.

# 564
  • Мнения: 2 099
Ще кажете, че всички 50 годишни са някви баровци. Масово са позапуснати чичаци. Още по-смешни са ми напъните на 50 годишните жени да се направят на 25 годишни. Резултата рядко е добър. Почват се с едни коси, едни усти, пък бодене по лицето и накрая гротеска. Защо е нужно? То погледа ти издава годините, освен това не е срамно да остаряваш.

# 565
  • Мнения: X
Ще кажете, че всички 50 годишни са някви баровци.
Скрит текст:
Масово са позапуснати чичаци. Още по-смешни са ми напъните на 50 годишните жени да се направят на 25 годишни. Резултата рядко е добър. Почват се с едни коси, едни усти, пък бодене по лицето и накрая гротеска. Защо е нужно? То погледа ти издава годините, освен това не е срамно да остаряваш.
Не са.Само тези, които се обзавеждат с 20-годишни пикли....   Smile
Запуснатия чичак и жена му не го ще, какво остава за някое младо яре....Те гледат портфейла.Дебел ли е портфейла,  не им дреме чичак ли е, плешив ли е, става ли му.Важни са кинтите...

# 566
  • София
  • Мнения: 19 490
За един чичо на 50 и 32-35 годишна е относително млада, плюс обстоятелството, че до момента може да е поддържала само себе си.

# 567
  • Мнения: 19 069
Да си млада и да нямаш деца означава да си безгрижна. А това е качество, което реално няма цена Simple Smile Всяка жена с дете има на главата си куп грижи, които една мадама, която върти мъже и купонясва няма как да има.

Но за всеки има добър изход след развода, ти си си същия човек, просто нов етап и нови възможности, това е.

# 568
  • Мнения: 14 988
Един мъж на 50 може да направи чудеса с някоя нещастна , разведена жена , на която се явява спасител. Жените нямат този шанс. Жена на 50 в развод , не може да разчита да си намери мъж на 50 -те залитат по по-млади. Знам две щастливи изключения , но те са точно изключения. В единя случай мъжът беше обект на любовно преследване от съученичка и на 47 разбра , че по-добра от нея няма за партньор в живота / тя беше дебеличка и грозноватичка , но той вече беше имал манекенки/ , а другият.. просто си счупи крак и дългогодешната му ухажорка го "гепи" , щот мацките...нали , те нямаше как да се въртят около неотразимия му чар. А трябваше някоя да се погрижи.И коя , освен 50 годишната.

# 569
  • Мнения: 19 069
А какъв е смисъла на 50 да стоиш с мъж, който ти кръшка или просто не се прибира, или нещо подобно? Пак си си сама и нещастна. След развода имаш шанс да си обърнеш повече внимание и да излизаш и да купонясваш. Щото иначе се мислиш за "семейна" и гледаш и къщата да въртиш, че съпруга да се прибира на чистичко и сготвено, че може и да му дойде акъла, миличкия, и да си остане вкъщи на стари години. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт