БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 136

  • 80 818
  • 741
  •   2
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 550
Здравейте, някой от Вас шил ли е този гоблен и ако да, дали случайно има схемата ? Благодаря Simple Smile

# 346
  • Мнения: 1 714
Здравейте момичета!
Имам едно питане. Преди време, по ваша препоръка мисля, бях насочена към фейсбук група, която продава комплектовки на Дименшън. Сега ровя, ровя и не я намирам. Нужна ми е информация от къде мога да ги закупя. Благодаря ви предварително!

# 347
  • Мнения: 8 266
Здравейте момичета!
Имам едно питане. Преди време, по ваша препоръка мисля, бях насочена към фейсбук група, която продава комплектовки на Дименшън. Сега ровя, ровя и не я намирам. Нужна ми е информация от къде мога да ги закупя. Благодаря ви предварително!

Групата на продава, продават няколко потребителки, които правят поръчки - Marina Georgieva, Спаска Пашова, Bistra Koleva (за по-редки неща), ако не греша и Kichka Sacharova.

# 348
  • Мнения: 15 263
Здравейте момичета!
Имам едно питане. Преди време, по ваша препоръка мисля, бях насочена към фейсбук група, която продава комплектовки на Дименшън. Сега ровя, ровя и не я намирам. Нужна ми е информация от къде мога да ги закупя. Благодаря ви предварително!
"Герика" - Варна са официален вносител на Dimensions.

http://www.gerikadimensions.com/index.html

# 349
  • Мнения: 8 266
Здравейте момичета!
Имам едно питане. Преди време, по ваша препоръка мисля, бях насочена към фейсбук група, която продава комплектовки на Дименшън. Сега ровя, ровя и не я намирам. Нужна ми е информация от къде мога да ги закупя. Благодаря ви предварително!
"Герика" - Варна са официален вносител на Dimensions.

http://www.gerikadimensions.com/index.html

Да, и цените са доста по солени. Даже си позволиха да копират схемите и да ги пускат като свои комплектовки за гобленов бод.

# 350
  • Мнения: 1 714
 От " Герика " точно бягам като Дявола от тамяна. Нямаше ласкави мнения за  тях още от преди години. Но благодаря за предложението , въпреки това.

# 351
  • Мнения: 3 968
Не и от Герика

# 352
  • Мнения: 720
Здравейте момичета!
Имам едно питане. Преди време, по ваша препоръка мисля, бях насочена към фейсбук група, която продава комплектовки на Дименшън. Сега ровя, ровя и не я намирам. Нужна ми е информация от къде мога да ги закупя. Благодаря ви предварително!
"Герика" - Варна са официален вносител на Dimensions.

http://www.gerikadimensions.com/index.html

Да, и цените са доста по солени. Даже си позволиха да копират схемите и да ги пускат като свои комплектовки за гобленов бод.
И въобще не се получава същото, както ако се направи с различните бодове и с различен брой нишки конец, както и с по един кат от различен номер цвят... Наблюденията ми са от гобленчето с белите малки тигърчета на Дименшън, една приятелка уши комплектовката на Герика... по-лесно, но разлика голяяяма... Confused

# 353
  • Мнения: 119
Здравейте, много ще съм благодарна ако някой ми помогне да намеря схемата на Вестфалската воденица по-точно схема на небето. Оказа се , че сме го загубили.

# 354
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 063
Здравейте, за колко време пристига поръчан гоблен от ЛЕВРОН?
Чакам го втора седмица, множко ми се вижда, днес пак ще се им се обаждам 🤔

# 355
  • Мнения: 11 867
Здравейте, за колко време пристига поръчан гоблен от ЛЕВРОН?
Чакам го втора седмица, множко ми се вижда, днес пак ще се им се обаждам 🤔

Моя съм го поръчвала преди 5-6г така, че не е много актуална информацията, но беше нещо от сорта на 7-10дни Peace

# 356
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 063
Благодаря!

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Здравейте, искам да попитам някой прави ли бродирани коледни топки? (Не съм ровила назад в темата) Питането ми е как се захваща бродерията към стиропорената топка Confused Във фейсбук бях видяла клипче, но не мога да го намеря.

# 358
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 117
Здравейте, искам да попитам някой прави ли бродирани коледни топки? (Не съм ровила назад в темата) Питането ми е как се захваща бродерията към стиропорената топка Confused Във фейсбук бях видяла клипче, но не мога да го намеря.

тук се вижда добре как се захваща Simple Smile с макетно ножче се прави резка и в нея се подпъхват краищата на бродерийката. след това може да се закрие с лента или панделка.


и видео урок Simple Smile

# 359
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 327
С прискърбие съобщавам тъжната за мен вест, че загубих всички събирани с години схеми. Най-много страдам за един тигър на Дим, на черна панама, нагазил във вода. Ако някой може малко да облекчи страданията ми, че съм много благодарна. Търсих в нета, но не можах да го намеря.

Общи условия

Активация на акаунт