Търся приятелки в София

  • 38 529
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 133
Има ли някое момиче, студентка /примерно от НБУ или друг ВУЗ/, но да живее ОК, Княжево, Горна баня? 😄

Аз княжево близо до горна баня

# 61
  • Мнения: 9
Има ли някое момиче, студентка /примерно от НБУ или друг ВУЗ/, но да живее ОК, Княжево, Горна баня? 😄

Аз княжево близо до горна баня
Хаха бях в Карпузица преди, учих и в НБУ

# 62
  • Мнения: 4
Здравейте,
Някой търси ли си компания в Редута/Гео Милев/ около Оборище?
Ще се радвам да пием по кафе.

# 63
  • Мнения: 4
Здравейте! На 36 години съм от София. От доста време работя от вкъщи и социалните ми контакти са оскъдни.
Живея в Овча Купел.
Бих се радвала да си намеря другарче за фитнес, защото имам нужда да смъкна малко, поради здравословни причини,но пък ме е срам сама да ходя...Тъпо за жена на тази възраст,но факт.
Свободна съм след 16ч. всеки ден.
Отскоро имам интерес към готвенето, много обичам животните. Искам да прибера всяко куче или коте от улицата .
Благодаря и съм на разположение.

# 64
  • Мнения: 266
Здравейте , много интересни хора сте тук реших да се включа. С дете на 40 дни съм , от скоро живея в София ,без социални мрежи,  не пуша ,не пия . И аз обичам животните имаме доста дори . Насреща съм за разходки , за кафенце и съм добър слушател Simple Smile)

# 65
  • Мнения: 8
Здравейте, и аз се включвам за разходки, кафенце в София Simple Smile

# 66
  • Мнения: X
Здравейте,
Някой търси ли си компания в Редута/Гео Милев/ около Оборище?
Ще се радвам да пием по кафе.
Здравейте! Аз съм в Гео Милев! Simple Smile Пиша на ЛС.

# 67
  • Мнения: 752
В Люлин 9 съм, с две големи деца, но съм акушерка и детегледачка.Може да сме си взаимно полезни.Който иска да пише, и да пием кафе.🤗

# 68
  • Мнения: 2
Здравейте! 😊
Живея в квартал Витоша и съм майка на две момичета - на 7 и 17г. Отворена съм към нови запознанства, нека проверим случайните неслучайности! 💞

# 69
  • Мнения: 7
Здравейте!
И аз да се включа 😁
На 32 години съм и живея в ж.к. Дружба. От известно време се чуствам самотна. Всичките ми приятели са семейни и повечето са с бебета. Трудно ми е да намеря допирни точки с тях, а и те не излизат от квартала. Вече няма с кого да излизам за разходка, кино, шопинг, пътувания.
Ако има дама в моето положение, която търси приятел, ще се радвам да се запознаем.

# 70
  • Мнения: 1
Здравейте мили момичета. Няма да се впускам в подробности. Няма по-хубаво нещо от нови запознанства, контакти, приятелства. Виждам, че темата продължава. Който има свободно време за разходки, кафенца, походи, фитнес ще се радвам да се запознаем

# 71
  • Мнения: 1
Здравейте, и аз ще се включа. На 42 от Света Троица съм, с момиче на 16 🙂 Ще се радвам на нови запознанства 😊

# 72
  • Мнения: 17
Здравейте, аз търся нови приятелки, в Люлин съм.На 48 г, с 2 пораснали деца.Обичам да рисувам, да гледам филми, чета много книги.Да решавам кръстословици.Да пътувам.🤗

# 73
  • Мнения: 8
Аз съм с бебе на 5 месеца, ако има някой за разходки в района на жк. Западен парк, Св. Троица, Разсадника съм на линия Simple Smile

# 74
  • Мнения: 133
Аз съм с бебе на 5 месеца, ако има някой за разходки в района на жк. Западен парк, Св. Троица, Разсадника съм на линия Simple Smile

 И аз съм с бебе на 5 месеца 😊

Общи условия

Активация на акаунт