Сватба 2018 - VIII-ма част

  • 48 322
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Споко бе, Уейстед. Счупеното носи щастие Simple Smile

Инче, много добре ти стои роклята Simple Smile

# 31
  • София, България
  • Мнения: 3 623
wasted, прекрасни сте! Честито!  Tada Пожелавам Ви много щастлив семеен живот! Heart Heart People Couple With Heart

Просто ми се струва невъзможно да мине без никакви препятствия! Но това прави денят накрая още по-хубав! Blue Heart Важното е, че сте се насладили на деня си максимално Relaxed


Ina, честити придобивки. Всичко е много хубави, но роклята и чашите са страхотни! Може ли снимка на роклята отпред на лично? Simple Smile
Има в моловете едни магазинчета "Bijou Brigitte", може да погледнеш там за шнолка... имат различни сватбени аксесоари и не само сватбени, така че има шанс да намериш нещо подобно.

Роузи, хаха, не съм била аз, но със сигурност щях да те нападна ако те бях видяла Grin



# 32
  • Мнения: 993
wastedsunset, честито! Прекрасна сватба е била! Толкова се зарадвах на разказа ти и очаквам моя ден с все по-голямо вълнение. Чудна булка си! А откъде е роклята? Търся си и аз нещо подобно.

При мен бавно и славно се подреждат нещата. Имаме си вече диджей, който даде чудесни идеи за програмата и като цяло се разбрахме веднага. Капарирах и торта в Cherry by Merry - Варна. Поръчах по интернет топера, който ще украси тортата - с булка и младоженец, които се целуват и едно кученце зад тях /имам си едно хъски у дома/. Ще пусна снимка, като дойде. Остават халките, рокля и костюм /последното е лесно - във всеки магазин има мъжки сини костюми/.
Мерси за хубавите думи! Simple Smile От Сватбен Център - Варна я взех. Simple Smile Преди това пробвах и в Асеновград, но тази си е моята рокля, познах си я веднага. Пърпъл, благодаря и на теб! Simple Smile Сега ще гледам и ще се вълнувам на вашите нещица, които са страхотни впрочем! Чакам да ви видя роклите най-вече! Stuck Out Tongue Каквото и да си говорим, чашките и другите нещица май само ние си ги гледаме под лупа, ама цял ден ни зяпат роклите. Grinning

# 33
  • Мнения: 266
Честито и от мен Simple Smile Чакам с нетърпение и другите булки Simple Smile Уейстед, май си права, само нас ще зяпат така или иначе хаха ама веднъж ни се е паднало да сме център на внимание Wink

# 34
  • Мнения: 156
Остана да си взема сандали и ниски обувки и бижу за косата с което да хванем булото,което в един магазин само за такива неща казаха че не се произвеждало вече,но не вярвам.Ето го помагайте от къде да намеря.
Скрит текст:
...
В магазинчето на тези
https://www.bijou-brigitte.com/
в Mega Mall София бях видяла подобна (много, много подобна), почти щях да си я купя. И закопчаването беше същото (друго не може да стои на косата ми).

Редакция: Извинявам се за импулсивния коментар, видях, че и Фъстъчето е споделила същото откритие за същия магазин Flushed

# 35
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Абсолютно съм съгласна, че булката е най-зяпания човек цял ден Smile
 
Аз за това не влагам особено значние в много от нещата, които изработваме сами. Правя ги красиви, но не се вталясвам толкова, че да са като излезнали от завод. То е и невъзможно, когато правиш нещо на ръка.

Някой беше попитал по-назад за бокала. Трябва да е прозрачен, защото отецът дава от неговата ръка да отпивате и може да полее бялата рокля или костюма на младоженеца. Не вижда как тече виното през непрозрачния. Реших да не рискувам, ще купя прозрачен и ще го дам да ми го нарисуват и него. Ма**ата му на другия... Ще си стои към комплекта после..

Medlinniel
(Боже колко трудно се пише ника ти Grinning ), тъкмо и аз тях предложих. Имат страхотни неща! Аз си харесах едни обеци, но се колебая много. Може да ми помогнете с мнение:
Скрит текст:



# 36
  • Мнения: 884
Ето тези ми харесват на мен
Скрит текст:

# 37
  • Мнения: 817
Ето тези ми харесват на мен
Скрит текст:


+1 за тези Simple Smile

# 38
  • Мнения: 993
Аз съм за другите без перличките пък. Grinning Но и те също ми харесват. Пърпъл, мисля, че е добре да гледаш кои са по-леки и удобни, че да ти е по-комфортно в деня. Simple Smile Аз бях без колие, само с обеци, и то неголеми. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 294
Момичета, какви са ви впечатленията от DJ-ите? Стоян Петров и Емил Андреев? Виждам, че те са най-търсени, като цяло, но ми се иска мнение от първа ръка. Благодаря  Flowers Hibiscus

# 40
  • Мнения: 123
wastedsunset - честито и от мен Simple Smile. Наистина и украсата, и вие излеждатe чудесно. Само хубави неща да ви се случват Simple Smile
Purple_ на мен лично тези с лилавото камъче повече ми харесват (защото цветенцата като цяло ги приемам малко като по-детински), но ако си предвидила и други бижута с перлички(гривна или колие), тези с цветенцата повече ще се вържат Simple Smile

# 41
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Аз също възнамерявам да съм без колие, въпреки че съм си купила едно, което е около врата. Роклята е с тип потник, така че колието е излишно, а обеците искам да са висящи, но не трябва да са много дълги, точно заради потника. И това ме поставя в ограничен избор Persevere

Голяма част от хората, които питах, бяха за тези с перличките Rolling Eyes
Те са по-леки и удобни. Аз харесвам и двете и чесно не знам какво да правя. Точно цветенцата ме спират да ги купя тези с перличката.
Ще разгледам и по други магазини и тогава ще купувам... няма да бързам.

# 42
  • София
  • Мнения: 117
Първо да каза на wastedsunset , че е била великолепна булка. Страхотни сте а украсата в ресторанта е разкошна. Желая ви цялото щастие на света!

Добре дошли на всички (те май са само две) нови булки. Пожелавам ви успехи и по-малко нерви да изхабите.

Относно обеците... харесвам повече тези без перлите. Не знаех, че там се предлагат и сватбени аксесоари... ще намина и аз да разгледам.

Благодаря за новата тема!!!

И да се похваля... в събота съм за проба на рокля а в неделя за дегустация на тортаааа. Йееее Simple Smile Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 233
Здравейте и от мен, време е да се включа и аз. В събота и аз бях в Асеновград и определено там е мястото за рокли, докато с аксесоарите се оказа голям проблем заради темата, а именно Рустик.
Вeче и проблема с тортата е решен, ще бъде медена от 100 грама сладки. Нещо не мога да кача снимки от телефона, но по- късно ще се включа пак.

# 44
  • Мнения: X
По отношения на бижутата май ще съм пас. Всичко, освен злато и някои проби сребро ми прави алергия. Ще си взема някаква украса за косата и толкоз. Но първо трябва да си избера рокля, че тогава.

Общи условия

Активация на акаунт