Американски Versus Латино сериали - Тема 10

  • 46 151
  • 749
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 194
Искрено се надявам това да беше краят на този триъгълник поне за няколко години. Да си имат и Лиъм и Стефи период на стабилност, като Ридж и Тейлър навремето. Просто едвам ги трая и тримата, сериала беше толкова зациклил заради тях... той не че не е зациклил като цяло.
В крайна сметка все пак мога да похваля Хоуп, че насред вълните от Лоугънство, които с майка й изливаха напоследък, накрая тя все пак реши да прояви нотка на 'себе си' и сама да освободи Лиъм. Това Брук никога не би го направила, както го видяхме и в случая, в който до последно драпаше Ридж да останел при нея, а не при новородения си Томас. Ето, че дори и в сравнение между тях двете може да се види защо някои изтъкваме Брук като главната гадина на сериала.

Колкото до идващия след по-малко от две седмици Александър Авант, аз мисля, че него ще го съберат със стажантката Ема, която уж се води редовна героиня, а до този момент нищо редовно не са давали с нея.

Тези герои ще минат и заминат като стой, та гледай. Бел само вкарва някакви персонажи, но както винаги си няма и идея какво да прави с тях. Та той заряза Торн и Шийла, които са дългогодишни любимци на публиката, пък с някакви нови ли ще се справи...
ДиК просто ще продължи да поддържа статута си на най-ужасния сапунен сериал в последните няколко години. Толкова е комично да се сравни нивото му с другите три... и същевременно да се види колко необяснимо висок рейтинг има.


Напълно съм съгласен с вас.

Май, че предстоят малко промени в любовните двойки: Кейти и Торн, Уайът и Сали. А за Хоуп на няколко пъти видях публикации с нея и детектив Санчез.

Като споменахте Шийла, си спомних, че миналата година тя се завърна точно на тази дата. И въобще не съм доволен от това, което даваха след като се върна. Поне ми се сбъдна мечтата тя да враждува с Куин.

Наскоро споменах за Джейк Маклейн. През 1990-1992 г. той беше редовен герой, имаше връзки с Фелиша, Дона и Мейси, даваха и историята как чичо му Чарли го е изнасилвал като малък, и с един медальон-звънче. Тъпото е, че от 2007 г. насам, Джейк отново е в сериала, но го дават твърде рядко, и то само за около една минута как подготвя ревюта, или поправя електричеството, или пък носи имейли и т.н.

Последна редакция: сб, 09 юни 2018, 16:04 от Georgi_Ivanov1996

# 181
  • Мнения: 906
Май, че предстоят малко промени в любовните двойки: Кейти и Торн, Уайът и Сали. А за Хоуп на няколко пъти видях публикации с нея и детектив Санчез.
В Ел Ей както винаги няма други хора и всички се влюбват само в някой, когото са познавали и преди. Grinning От тези изброените само Хоуп и детектива ми звучат добре, защото той е симпатяга, а тя определено има нужда да продължи с някой страничен на Лиъм и семейството му. Пък и ще спечели точки пред мен ако си хване някой не толкова богат, все пак едно от дразнещите неща при нея е как в началото си падаше по подобен мъж Оливър, но го заряза заради богаташчето Лиъм и от тогава не е поглеждала нищо извън Бевърли Хилс. Grinning
Аз също така четох нещо за събиране на Брук и Бил, което би било поредния абсурд. Тъкмо се бяха кротнали Ридж и Брук. А Бил уж толкова гони Стефи, а изведнъж да скочи към друга... Логика на ДиК…

# 182
  • Мнения: 194
А в една друга публикация видях, че стажантката Ема е племенница на Джъстин. И това щяло да се разбере още в понеделник. Тя щяла да отиде при него в Спенсър, а той щял да ѝ каже да не казва на никого във Форестър, че са роднини

Последна редакция: нд, 10 юни 2018, 15:50 от Georgi_Ivanov1996

# 183
  • Мнения: 6 159
Bold and Beautiful spoilers for the week of June 11:

Head writer Brad Belle teases summer storylines, triangles and returning characters.

Bold and Beautiful spoilers for Monday June 11:

In Monday's B&B Spoiler Video: Justin protects his niece Emma, Steffy is hopeful, and Maya explains Kelly must come first.

Tension rises between Brooke and Ridge as they each defend the positions of their own daughters.

Emma visits a family member in Los Angeles, and they agree to keep their connection hidden from the Forresters.

More airtime... Karla Mosley has indicated her character, Maya Avant, will be featuring more heavily this summer. Something to look forward to!


B&B spoilers for Tuesday June 12:

Katie and Wyatt experience a bittersweet moment as they talk about the love they've kept hidden.

Maya's cousin arrives at Forrester Creations as Adain Bradley joins B&B as Julius' nephew Alexander (Xander) Avant.

Zane Achor returns to B&B as Will Spencer.

B&B spoilers for Wednesday June 13:

Emma meets Xander.

Thorne makes time for Katie and Will.

New British character... B&B’s casting a new short-term role, a young woman named Clara.

B&B spoilers for Thursday June 14:

Liam tells Brooke about his confrontation with his father and shares his regrets.

Things turn emotional when Hope visits newborn Kelly.

DVR alerts: Soap alums, including Cameron Mathison, featured in Hallmark’s Summer Nights movie premieres. Four all-new romances where the days are hot and the nights are even hotter.

B&B spoilers for Friday June 15:

Liam pops the question to Steffy.

Wyatt encounters a familiar face as Courtney Hope returns to Bold and the Beautiful as Sally Spectra after her time in New York with Thomas.

Wyatt and Sally chat with the bartender as America’s Got Talent winner Keith Carlos joins B&B as a Bikini Beach employee.

More B&B spoilers...

Sally makes a shocking revelation to Wyatt.

Wyatt's held at gunpoint by Sally.

Emma is Justin's niece.

Coming up on The Bold and the Beautiful...

Emma shows Hope her dance choreography for the Hope for the Future preview.

Wyatt and Sally make a connection.

B&B's summer preview from SID:

Bill's fixation on Steffy continues despite her pleas for him to stop.

Eric and Quinn are tested.

The dynamics of Katie and Wyatt's relationship is explored and Thorne decides he wants Katie.

A female joins the cast this summer that may raise eyebrows.

Emma finds love at Forrester Creations with newcomer, Xander.

Taylor continues to pop up in Los Angeles.

Fun teaser... Actress Hunter Tylo, who portrays Dr. Taylor Hayes, shared an interesting tweet preparing fans for a big event down the road. It's anyone's guess what Taylor will get up to by then!

# 184
  • Мнения: 906
Явно ще се връща триъгълникът на Брук, Ридж и Тейлър. Със сигурност го предпочитам повече от Хоуп, Лиъм и Стефи, но и той вече ми е омръзнал на n-та степен. Защо не могат да измислят нещо ново?
Колкото повече чета за Ема, братовчеда на Мая и онзи другия тъмнокож, който ще се появява, толкова по-сигурен съм, че тези персонажи ще бъдат показани няколко епизода и ще изчезнат от хоризонта.
Обнадеждих се само от това, че Бел все пак не си е оставил плановете за Шийла, а ги е отложил заради политическата кампания на актрисата. Тя щяла да се завърне в най-неочаквания момент. Да видим...

# 185
  • Мнения: 194
Явно ще се връща триъгълникът на Брук, Ридж и Тейлър. Със сигурност го предпочитам повече от Хоуп, Лиъм и Стефи, но и той вече ми е омръзнал на n-та степен. Защо не могат да измислят нещо ново?
Колкото повече чета за Ема, братовчеда на Мая и онзи другия тъмнокож, който ще се появява, толкова по-сигурен съм, че тези персонажи ще бъдат показани няколко епизода и ще изчезнат от хоризонта.
Обнадеждих се само от това, че Бел все пак не си е оставил плановете за Шийла, а ги е отложил заради политическата кампания на актрисата. Тя щяла да се завърне в най-неочаквания момент. Да видим...

О, ще се радвам ако това за Шийла е вярно.

За Дани (ако имате предвид него като казвате "другият тъмнокож") е ясно, че ще е само за 3 епизода (така пишеше май че), а другите двама може да са поне до края на лятото.

И на мен ми омръзна от класическия и от наследствения любовен триъгълник, но това е положението. След години сигурно и внучките на Брук и Тейлър ще си съперничат.

# 186
  • Мнения: 906
Явно ще се връща триъгълникът на Брук, Ридж и Тейлър. Със сигурност го предпочитам повече от Хоуп, Лиъм и Стефи, но и той вече ми е омръзнал на n-та степен. Защо не могат да измислят нещо ново?
Колкото повече чета за Ема, братовчеда на Мая и онзи другия тъмнокож, който ще се появява, толкова по-сигурен съм, че тези персонажи ще бъдат показани няколко епизода и ще изчезнат от хоризонта.
Обнадеждих се само от това, че Бел все пак не си е оставил плановете за Шийла, а ги е отложил заради политическата кампания на актрисата. Тя щяла да се завърне в най-неочаквания момент. Да видим...

О, ще се радвам ако това за Шийла е вярно.

За Дани (ако имате предвид него като казвате "другият тъмнокож") е ясно, че ще е само за 3 епизода (така пишеше май че), а другите двама може да са поне до края на лятото.

И на мен ми омръзна от класическия и от наследствения любовен триъгълник, но това е положението. След години сигурно и внучките на Брук и Тейлър ще си съперничат.
Не знаех, че ще се казва Дани, но може за него да става въпрос. Тези дни го мернах в американския форум и не съм се интересувал за повече инфо.
Внучките им със сигурност ще са си съперници... и дори вече имаме първия елемент- Кели. Grinning Според мен другото дете ще е на Хоуп от Лиъм и този път ще са две сестри-съпернички.
Попринцип не бих имал против някаква вражда да се предава през поколенията, но в дълги периоди ДиК ни занимават само с тези вражди и с нищо друго. Тотална досада...

# 187
  • Мнения: 194
Явно ще се връща триъгълникът на Брук, Ридж и Тейлър. Със сигурност го предпочитам повече от Хоуп, Лиъм и Стефи, но и той вече ми е омръзнал на n-та степен. Защо не могат да измислят нещо ново?
Колкото повече чета за Ема, братовчеда на Мая и онзи другия тъмнокож, който ще се появява, толкова по-сигурен съм, че тези персонажи ще бъдат показани няколко епизода и ще изчезнат от хоризонта.
Обнадеждих се само от това, че Бел все пак не си е оставил плановете за Шийла, а ги е отложил заради политическата кампания на актрисата. Тя щяла да се завърне в най-неочаквания момент. Да видим...

О, ще се радвам ако това за Шийла е вярно.

За Дани (ако имате предвид него като казвате "другият тъмнокож") е ясно, че ще е само за 3 епизода (така пишеше май че), а другите двама може да са поне до края на лятото.

И на мен ми омръзна от класическия и от наследствения любовен триъгълник, но това е положението. След години сигурно и внучките на Брук и Тейлър ще си съперничат.
Не знаех, че ще се казва Дани, но може за него да става въпрос. Тези дни го мернах в американския форум и не съм се интересувал за повече инфо.
Внучките им със сигурност ще са си съперници... и дори вече имаме първия елемент- Кели. Grinning Според мен другото дете ще е на Хоуп от Лиъм и този път ще са две сестри-съпернички.
Попринцип не бих имал против някаква вражда да се предава през поколенията, но в дълги периоди ДиК ни занимават само с тези вражди и с нищо друго. Тотална досада...

Дани щял да е барман в заведението, в което ще разговарят Уайът и Сали. За друг тъмнокож, освен него и Ксандър, чиято поява предстои, не знам.

Мен ме дразни, когато в дълги периоди ни занимават само с един-единствен сюжет, без значение около кои герои ще е той. Дали ще е около Хоуп-Лиъм-Стефи, както беше в последните месеци, или ще е около Рик и Мая/Майрън, както беше през 2015 г., няма значение. Предпочитам когато дават няколко сюжета, и ако омръзне единия, можем да си почиваме от него, като гледаме другия, и след това обратното.

# 188
  • Мнения: 906
На мен затова ми е смешно като гледам колко висок е рейтинга на ДиК в САЩ. От години е над два сериала, които разбиват с разнообразие и във всеки епизод се развиват поне по 2-3 сюжета, а понякога и повече- GH и Дните. Сериозно недоумявам какво намират американците в този сериал и как им е интересно да го гледат. Хайде, в България сме си свикнали главно с него заради сензацията, който е бил още от първите години на демокрацията, но зрителите в САЩ още от 50-те са свикнали да имат по няколко дейтайм опции, някои от които отдавна не са активни сериали, но също са впечатлявали с разнообразие.

Попаднах на летния трейлър на ДиК и отново ми стана смешно. Как се опитват да внушат, че ще предложат някакво много интересно и свежо лято, а дори не са се постарали да сложат нещо по-интересно в трейлъра. Единственото, което може да провокира някакъв интерес е това, че очевидно ще правят и Сали откачалка. Така де, Шийла няма защо да е ненормална, но Тейлър и Сали задължително трябва да са...
https://www.facebook.com/TheBoldandtheBeautiful/videos/10156644107684101/

# 189
  • Мнения: 194
Някой от тези другите сериали бил ли е излъчван някога в България?

# 190
  • Мнения: 6 159
Понеделник, 11 юни 2018 г .:
Ридж проверява как е Steffy, а тя щастливо му разказва , че тя, Кели и Лиам ще бъдат семейство: "Татко се прибира у дома!"
Ридж е развълнуван да чуе новините, докато Стеф го уверява, че ще го направят този път както трябва . Двамата се прегръщат , Стефи казва, че е видяла прошка в очите на Лиъм и никога няма да го разочарова  отново. Кели се чува в монитора за бебета и Ридж я приканва: "Направи нещо, мамо."
В хола на Брук тя успокоява Хоуп , която  се оплаква, че нещата и се изплъзват . Тя си мисли, че Стефка  има всичко това ... Лиам, детето ... кога ще се случи това и с нея…? Брук съжалява , че Хоуп е останала  с разбито сърце - тя просто е искала  Уайът да е изчакал, докато не са си казали  клетвите….. Хоуп не обвинява Уайът, тя обвинява Бил за това, че се е намесил. Хоуп  решава да се върне на работа, това ще бъде добре дошло за  разсейване. Тя казва на Брук, че не и е само майка , а нейният най-добър приятел - тя е толкова благодарна. Те със сълзи се прегръщат.
Ридж пристига и потвърждава, че Лиъм и Стиф са се събрали отново . Хоуп  ги подкрепя. Ридж смята, че е забележителна.
Зад  вратата Хоуп  плаче. Вътре  Ридж и Брук спорят , тя казва , че не е честно – Хоуп  и Лиъм е трябвало  да са женени  и че бебето е трябвало да е тяхно. Ридж заявява, че не е и иска Брук да помогне на  Хоуп да продължи. Брук не е съгласна . Ридж й показва снимка на Лиъм, Стеф и Кели - той знае, че и е тежко , но нека се зарадват за тях .
Те изразяват своята любов и се прегръщат .
В публикациите на Спенсър Джъстин поздравява племенницата си Ема /??? Това момиче  го изпуснах кое е / . Водят  някакви разговори …, съвети и т.н.

Във  "Forrester Creations" Мая и Пам разглеждат  дизайна на Торн за линията на Хоуп и смятат, че  страхотно се е получило . Мая се чуди къде се намира Ема, новият стажант. Говори се, че Лиъм трябва да е със Стеф сега заради  раждането на бебето. Торн смята, че Хоуп вероятно го е приела . Групата е доволна, когато пристига Хоуп. Тя казва ,че е решила  проблема с Лиъм и настоява, че е щастлива и силна. Торн я приветства обратно.
Следва :  Уайът и Кейти обсъждат връзката си.

# 191
  • Мнения: 906
Някой от тези другите сериали бил ли е излъчван някога в България?
От тези, които се излъчват в момента в САЩ бяха пуснали Младите и неспокойните и Дните на нашия живот, мисля. Само най-якият- General Hospital не е виждал българска публика, жалко.
От спряните сериали мисля, че бяха пробвали два пъти да наложат Докато свят светува и Пътеводна светлина, но не се получи. ДиК си беше първият и единственият, който грабна хората толкова. Всъщност сега се сещам и за Сънсет Бийч- него си го излъчиха целия, но той беше кратък. Към Страсти също имаше интерес, но незнайно защо не го продължиха за повече от един сезон у нас, в Америка си продължи 9 или 10, ако не се лъжа.

# 192
  • Мнения: 194
Сега си спомних, че като че ли когато бях малък, имаше един кратък период, в който даваха по БТВ "Всички мои деца".

# 193
  • Мнения: 6 159
Вторник 12 юни 2018 г.:
Кейти има с Уаят  отрезвяващ разговор за тяхното бъдеще , тя казва ,че е било глупаво да допусне ,че той би могъл да е баща на Уил , след като е  големият му брат . Освен това връзка без ангажименти и държана в тайна , няма бъдеще .
Във ФК  пристигат майката и бащата на Мая , за да се видят с новия роднина , има разни разговори …
В студиото на Хоуп са тя , Торн и новото момиче /роднината на Джъстин-Ема/ , то   коментира ,че харесва моделите , но някак вървят като роботи…
Тя предлага раздвижване и танцови движения .
Ема демонстрира няколко  високи ритници за раздвижване , когато новият роднина на мая влиза . Тя го удря и той пада в  безсъзнание на пода. Разтревожени хоуп и Ема се чудят кой е той.
Торн се отива при Пам в коридора, където тя си играе с Уил. Тя го предупреждава да не влиза в кабинета, където Кейти и Уайът имат сериозен разговор.
 Вътре Кейти казва , че Уайът заслужава някой, когото може да вземе за вечеря или почивка. Те искат най-доброто един за друг. Уайът се съмнява, че бъдещите им връзки ще са по-добри от тяхната .
 Не може да каже сбогом, но се обръща и излиза. Кейти го уверява, че я е променил. Те се обичат и тя мрази това. Уайът излиза и Кейти плаче. След това Торн влиза при Кейти. Кейти разкрива очакванията на хората за нея. Желае да не е трябвало да избира между това да бъде добра майка и да бъде добра за себе си. Торн иска да помогне и я целува.
Следва :Торн прекарва известно време с Кейти и нейния син.



# 194
  • Мнения: 906
Сега си спомних, че като че ли когато бях малък, имаше един кратък период, в който даваха по БТВ "Всички мои деца".
Да, вярно че и него го бяха пуснали... бях го забравил. Grinning

Най-накрая различен епизод на ДиК днес. Колко по-добре е, когато не акцентират на триъгълника на Стефи, Лиъм и Хоуп. Дори мога да продължа да хваля Хоуп- поведението й е много правилно в момента. Най-накрая се отърси от опитите на майка й да я оформи по свой модел и се опитва да бъде един по-добър човек. Ето това можем да го наречем силна жена- да осъзнаеш, че трябва да освободиш любимия си за доброто на семейството му и да продължиш напред сама. Майка й-разбивачката на семейства навярно щеше да 'послуша сърцето си' и да продължи да сее поразии. Нелепо ми е, че дори ми се налагаше да доказвам каква е с разни снимки от книги и припомняне какви ги е вършила през годините... просто трябваше да изчакам дъщеря й да реши да е достойна и да покаже защо майка й не е била достойна. Grinning
Някой има ли спомен Торн и Кейти дали са се хващали преди, че на мен нещо ми се върти, но не съм сигурен?

Общи условия

Активация на акаунт