Отговори
# 1 800
  • Мнения: 5 846
Марио не ми изглежда като насилник, той просто е много импулсивен и реагира бурно.
Съгласна ✌
Е, това е Марио все пак.  Естествено, че е бял и добър 😋😉🤗
Страшни фенки сте му, не може да ви се отрече.
Признавам, нямам нерви и време да ви чета от вчера- над 200 коментара в дни, в които НЯМА епизод. 🤔🤨
Ще се върна пак сериозно във вторник. 😋
А още по- сериозно като кацне Банков на летището.😁😂😂😂
той ще приземи директно в св. Кирил 😁

# 1 801
  • Мнения: X
Пристигам с лирично отклонение - да се посмеем дружно Simple Smile
Идва при мен едната колежка, с която нищим сериала. Аз само изцепвам - леле, гледа ли в петък Марио какво направи??????? - и преди тя да отговори 7-8 колеги изпадат в див смях, защото свикнаха всяка сутрин да има “ааа, уууу, леле какво стана снощи”. Вече и ни бъзикат Grinning

Роси, днес привечер ще напиша врората част от сценария на 6ти сезон. Уикенда, доакто ближех рани, ми дойдоха интересни идеи Simple Smile

# 1 802
  • Мнения: 2 282
Банков ще долети с мотора и Тони ще припадне, като когато се напи от мъка, а Марио няма да има сили да го свестява и Зори ще трябва да ги реанимира и двамата.

# 1 803
  • Мнения: 12 468
Росита, каква изненада, но и аз мисля като теб Grinning
Всъщност, за мен наистина груб Марио беше, когато я нападна, че цялата болница я е минала и индиректно, когато мори добитъка - разбирайте, дави паяка. Поведението му в петък за мен беше идентично с това с паяка. В първия случай беше уплашен за брат си, а в другите два имаше една и съща цел - да я отблъсне. Той нежно не може да я отблъсне, няма сили за това, а и Зорница не поддава.  Затова вижда един начин - да я отврати от себе си, като я нагруби или направи нещо гадно.

Във всеки случай като гледах Зорница как лежерно се беше облегнала пред болницата и си ядеше близалката, съм спокойна за нея, явно не си е прерязала вените, след като е разбрала, че е отровна Joy

# 1 804
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 077
НОВА ТЕМА - http://www.bg-mamma.com/?topic=1037002.new#new

Общи условия

Активация на акаунт