Кауфланд - тема 29

  • 84 571
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 291
И аз и аз, особено като прочетох, че във фермата работят 400 човека, а компетентните органи са решили да умъртвят "превантивно", както се изказа една другарка, всички кокошки.

# 676
  • Мнения: 69 267
Не е фалшива новина. Имаше репортаж по БТВ.
Проблемни са яйцата, снесени след 23 май...така четох.

Тези яйца в Кауфланд от добричките ли са? По новините споменаха за Дончево, които ги няма в магазина. Не знам дали има други от заразените.


Това е добър въпрос, но отговор никой не даде...

номера на заразените е 2BG08001 и 3BG08001.
https://btvnovinite.bg/bulgaria/iztegljat-ot-pazara-1-milion-jaj … -ptichi-grip.html

# 677
  • Мнения: 3 550
Мойте, както казах са от преди 5 дни и са 2BG08001. Останали са ми 3 от 10, както и да е не ми е за 3 яйца - изхвърлих ги, но... Остава въпросът, защо не са изтеглени от К?

# 678
  • София-Младост
  • Мнения: 23 391
Още миналата седмица видях да ги изтеглят от Кауфланд в Мл-3, даже казах на един дядо, който вече си беше взел от тях, да ги върне.
А защо след това са зареждали... Няма опасност за хората, но просто ги хвърлете, или върнете ако пазите касовия бон.

# 679
  • Мнения: 54 935
Лъки, не искам да споря с теб, но вчера купих едни бисквити, които били 2 за 1, не съм обърнала внимание. На касата ми каза служителката и ме посъветва да се върна за още една опаковка. Simple Smile

# 680
  • Мнения: 25 883
Лъки, не искам да споря с теб, но вчера купих едни бисквити, които били 2 за 1, не съм обърнала внимание. На касата ми каза служителката и ме посъветва да се върна за още една опаковка. Simple Smile
Защо да спорим. Има и човеци из персонала, не навсякъде но има. Peace

# 681
  • Мнения: 19 059
Яйцата миналият път не ги ли връщаха и без бележка?

# 682
  • Мнения: 69 267
Мда, направо ги замеряте с тях...без бележка.

# 683
  • Мнения: 19 059
е що с лошо сега, имам такива спомени от предишната истерия

# 684
  • Мнения: 69 267
За мен е престъпно К да не изтеглят партидата и да ги продават на клиентите си. Какъв е смисълът да умъртвят птиците в добричко, а заразените им яйца да се въртят в търговската мрежа.

Бих им изсипала една кора заразени яйчица пред информация ...евентуално, ако много се ядосам. Но напоследък гледам да си пазя нервите...

# 685
  • Мнения: 25 883
Те служителите не са виновни. В офиса им трябва да се отиде, с кората с яйца.

# 686
  • Мнения: X
Пуснали са от луканковия салам-немски,тъмночервен,нарязан и вакуумиран,с черен пипер и подправки отстрани,отдавна не го бях виждала.Перфектен за сандвичи Simple Smile
За 31 лева ми дадоха 3 Топчовци.
Плика с Топчовците седи отгоре на касата,как някой(дете) не го е грабнал и да избяга не знам Grinning

# 687
  • Мнения: 2 291
Ааа, вчера имаше опит, но в последния момент беше осуетен от мен Stuck Out Tongue Winking Eye
Умрях си от срам от бързината и хладнокръвието с които щерката грабна и понесе плика.
От немския салам при нас има отдавна, много си го харесвам и аз за сандвичи.

# 688
  • Мнения: 2 786
Мъжлето днес ходил и напазарувал за почти 60лв, топчовци - няма, въобще не са му предложили и той изключил.  
Купил 3бр. масла на Белиса. Сложих едното на плота в кухнята в съд за масло,  смърди това масло, та се не трае. Смърди в кухнята, смърди в трапезарията. Този производител как очаква да се яде това чудо, не знам?!?....След малко мъжлето ще ходи да го връща.
Моля за отзив за кашкавала на Саяна,  няколко страници назад четох за него,  но не разбрах,  харесва ли ви или  не?

Последна редакция: чт, 21 юни 2018, 18:47 от polly

# 689
  • Мнения: 3 985
Преди малко се върнах от един софийски Кауфланд. Разгледах етикетите за продуктите 2 на цената на едно и особено на пастите за зъби. Всичко написано го прочетох, изобщо не беше дребен шрифта,  нищо заблуждаващо нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт