На море в Турция - тема 51

  • 104 625
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 231
Здравейте, на 03.06 заминаваме за Йоздере, хотел Aria Claros. Имате ли информация колко лири е долмуш до Кушадасъ.

Моля те, после да напишеш впечатления, ние ще ходим края на август. Пожелавам хубаво изкарване!

# 76
  • София
  • Мнения: 1 422
Здравейте група! От много време ви чета,но тази година чак се наканихме да почиваме в Турция!  За първи път ще ни е. Избрахме да пътуваме до Кушадъсъ като по-близка дестинация с Турс клуб !  Ще сме от 6 юли,понеже нямаме възможност за юни или септември, заради работата ни.Избрахме Батихан,но сега започнах да съжалявам. Искахме да се вместим в бюджет около 2000 лв двама възрастни с дете..  Колкото повече чета, толкова повече съжалявам. Знам,че не е 5 звезден хотел,но аз и не съм почивала в такъв Simple Smile Моля,ако има завърнали се от там да пишат.

Ако в тоя хотел изкарате зле, ела и ме заплюй. Това че не е 5 звезди не значи че е скапан. Атлантик е 3 звезди, а слага в малкото си джобче болшинството 5 звездни. Ама грам не съжалявай. Не знам къде си чела кофти отзиви, такива просто няма, е има де, някои са свикнали да ядат миди Сен Жак, рибай стек и сьомга печена на месечина със сос от манатарки....е в тоя хотел няма.

# 77
  • София
  • Мнения: 23 096
Ние преди 8 години бяхме в тризвезден хотел в Кушадасъ (стана едно жестоко объркване от страна на служител в агенцията, но няма да се впускам в подробности). Такова тръшкане му ударих заради тия 3 звезди, но в последствие хотелът се оказа чудесен и си изкарахме страхотна почивка. Със сълзи на очи си тръгнах от там!

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Ние преди 8 години бяхме в тризвезден хотел в Кушадасъ (стана едно жестоко объркване от страна на служител в агенцията, но няма да се впускам в подробности). Такова тръшкане му ударих заради тия 3 звезди, но в последствие хотелът се оказа чудесен и си изкарахме страхотна почивка. Със сълзи на очи си тръгнах от там!
Здравейте, кой е този 3 звезден хотел от който сте останали доволни?

# 79
  • София
  • Мнения: 23 096
Tihomira, както казах, беше преди 8 г., сега не знам какво е положението му. Става въпрос за Omer Holiday Resort в Кушадасъ, но да уточня, че като компенсация заради едни неразбории ни настаниха в стая лукс. Гледам, че е много променен вече хотелът. Един от плюсовете му, че е с малък капацитет и страшно много зеленина.

# 80
  • Мнения: 1 286
Tihomira, както казах, беше преди 8 г., сега не знам какво е положението му. Става въпрос за Omer Holiday Resort в Кушадасъ, но да уточня, че като компенсация заради едни неразбории ни настаниха в стая лукс. Гледам, че е много променен вече хотелът. Един от плюсовете му, че е с малък капацитет и страшно много зеленина.
Сега разгледах оферти за този хотел, супер привлекателно изглежда, за ранното резервиране сигурно цените ще са много примамливи! Човек ако може да си позволи две почивки, с хотел като този ще е екстра!

# 81
  • Мнения: 63
Здравейте,прекрасна тема!
Има ли някой отзиви за хотел Титаник делукс Бодрум?
За първи път ще почиваме в Бодрум,ще се радвам който е посещавал този хотел да сподели мнение?
Благодаря и прекрасни почивки на всички!
  Ние бяхме там 2014 г. октомври. Не знам какво ви интересува, но накратко ще споделя. Намира се на висок терасовиден склон, като всички корпуси гледат към морето. Има ескалатори и асансьори и се достига лесно. Има само едно изкачване от плажа до стекресторанта.
Плажът е дълъг с чудесни "къщички"-шезлонги (с перденца и таван), които зрително те изолират. Водата е кристална с малки камъчета, но не са нужни акваобувки. Стаите са големи с мн удобни матраци, сервизните са добре отделени (тоалетна от баня). Минибарът се зарежда редовно, но почистването е малко повърхностно. Храната е разнообразна , но не чакайте екстри (за цената би могло да е мн. повече). За да вкусим риба ходихме в рибния, но и там не ми хареса. За разнообразие може да се хапне в стека. Признавам, че там пихме най-хубавото еспресо в ресторанта, а има и кафехаус, където правят и капучино, мокачино и тн. Намира се на прекрасна тераса, където правят вафли и се дава сладолед (мн вкусен). В сладкарницата има пасти, торти, бонбони, дребни сладки.За деца има водни забавления, пързалки. Пред рецепцията спира долмуш с определено разписание и за около 20 м. сте в Бодрум.
,

# 82
  • Мнения: 1 710

Здравейте,скоро ми предстои почивка в Кушадасъ/огранизирано с автобус/,в офертата пише ,че Wi-Fi е платен.Някой знае ли,горе долу колко струва.
 
MAXIMA PARADISE RESORT е хотела,имаше и по-хубави хотели,но бяха вече заети Sad

Не можах да намеря информация.
Според общата информация Wi-Fi в стаите е платен, но в сайта на хотела е записано, че в лобито е безплатен.

# 83
  • Мнения: 242
Здравейте,прекрасна тема!
Има ли някой отзиви за хотел Титаник делукс Бодрум?
За първи път ще почиваме в Бодрум,ще се радвам който е посещавал този хотел да сподели мнение?
Благодаря и прекрасни почивки на всички!
  Ние бяхме там 2014 г. октомври. Не знам какво ви интересува, но накратко ще споделя. Намира се на висок терасовиден склон, като всички корпуси гледат към морето. Има ескалатори и асансьори и се достига лесно. Има само едно изкачване от плажа до стекресторанта.
Плажът е дълъг с чудесни "къщички"-шезлонги (с перденца и таван), които зрително те изолират. Водата е кристална с малки камъчета, но не са нужни акваобувки. Стаите са големи с мн удобни матраци, сервизните са добре отделени (тоалетна от баня). Минибарът се зарежда редовно, но почистването е малко повърхностно. Храната е разнообразна , но не чакайте екстри (за цената би могло да е мн. повече). За да вкусим риба ходихме в рибния, но и там не ми хареса. За разнообразие може да се хапне в стека. Признавам, че там пихме най-хубавото еспресо в ресторанта, а има и кафехаус, където правят и капучино, мокачино и тн. Намира се на прекрасна тераса, където правят вафли и се дава сладолед (мн вкусен). В сладкарницата има пасти, торти, бонбони, дребни сладки.За деца има водни забавления, пързалки. Пред рецепцията спира долмуш с определено разписание и за около 20 м. сте в Бодрум.
,
Titanik deluxe Bodum не съществуваше през 2014 година. Отвориха го за почиващи през 2016 година и тази година е третия му сезон

# 84
  • Мнения: 145
Здравейте момичета! Ние направихме резервация за почивка в Кушадасъ от 05.10.2018г. Някой почивал ли е през октомври и по-точно ме интересува времето и температурата на водата. Притеснява ме да не е вече хладно за плаж.

# 85
  • София
  • Мнения: 23 096
angelche, моя приятелка миналата година беше в Бодрум от 1 октомври и каза, че е умряла от студ и че повече никога не би отишла по това време. Но от други хора съм чувала хубави отзиви. Явно през октомври е на късмет.

# 86
  • Мнения: 1 710
Здравейте момичета! Ние направихме резервация за почивка в Кушадасъ от 05.10.2018г. Някой почивал ли е през октомври и по-точно ме интересува времето и температурата на водата. Притеснява ме да не е вече хладно за плаж.

В началото на октомври температурата на въздуха обикновено е 25-27 °C, а на водата 20-22 °C. Това разбира се е в най-топлите часове на деня.
Има вероятност и да ви хареса. Въпреки, че температурата не е много висока, през октомври има доста слънце и може дори да ви стане горещо и да ви дойде добре студената морска вода.
Имайте предвид, че има вероятност да улучите 1-2 дъждовни дни. Съветвам ви да проучите концепцията на хотела и да разберете до кога ще работят съоръженията на открито - барове и ресторанти, пързалки и т.н.

# 87
  • Мнения: 63
За ndimitrova.                Поправила съм годината , 2014 г. бяхме във "Vogue а 2016 г. в "Titanic". Времето минава и спомените се размиват. Но ако вие имате нещо да добавите за хотела, ще се радвам да прочета.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
През октомври бих почивала само в Мармарис, Фетие и Анталия. В Кушадасъ, Дидим и Бодрум не бих рискувала, особено при положение,  че в Дидим и Бодрум си е ветровито. Естествено всеки има различни представи за топло и студено, но за тези курорти максимума ми е края на септември. Била съм 20.09-27.09 в Бодрум и въпреки че през деня беше топло, вечер беше доста хладно и водата в морето започваше да изстива

# 89
  • Мнения: 233
Здравейте! Нашата почивка в Кушадасъ наближава - от 22.06 е. Надявам се да отпътуваме, без да се случат извънредни обстоятелства с болни деца. Може ли някой да ми каже, какви аквапаркове има в курорта? Ние ще почиваме в "Сентинус бийч", а в Гугъл Мапс видях, че наблизо е отбелязан Water Park "Aqua Atlantis", но съм разколебана, дали това не е местонахождение на аквапарк към някой хотел, така че всяка информация относно развлечения за деца и младежи ще ми е от полза!

Общи условия

Активация на акаунт