На море в Турция - тема 51

  • 103 862
  • 756
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 186
Съболезнования за малката душичка!
Няма по-голяма трагедия!
Почивай в мир детенце!

# 391
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Много страшна трагедия, съболезнования на близките Disappointed ..и ние ще ходим в Дидим, но в Аурум спа, където няма кой знае какви пързалки, за което малкия много недоволстваше, но по-добре така, че като бяхме миналия път в Турция в Сиде си счупи ключицата при падане на хлъзгавите плочки като бягаше към пързалката, абе не е лесно, трябва винаги да сме нащрек с тях...

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Ужасна трагедия! Животът приключи и за едно малко детенце, и за неговите родители. Прочетох, че от хотела веднага са връчили на родителите да подписват документи, че нямат претенции към хотела 😐

Ние сме почивали 2 пъти в Мармарис в началото на октомври и като за доста зиморничав човек ми беше ок водата.

# 393
  • Мнения: 651
Ванилия, страхотен разказ!
Ако не е тайна, може ли да споделиш, колко ви излезе почивката на ранни записвания? Благодаря

# 394
  • Козлодуй
  • Мнения: 83
Очертава се да почивам в началото на Октомври.Къде  ще ми препоръчате да отида и водата да е топла?Ходих в Мармарис края на Септември и нач.на Октомври и ми беше хладна водата.

Втората и третата седмица сме пробвали Simple SmileНай - топло е между Анталия и Алания .Тази  година сме  седмица от 5 октомври на средата на плажа в Алания да закрием сезона , че тук по това време във Варна може и за яке да стане Sad .Няма как да очаквате вода за плицикане от порядъка на 28 - 29 градуса.Максимума ще ви е 22 - 23.
https://seatemperature.info/october/alanya-water-temperature.html

Последните години преди 20 Октомври, температурата на водата никога не е падала под 25гр. в Алания.
Началото на месеца по-скоро 26-27 са нормално очакваните. Wink
Тези "максимум" 22-23 важат по-скоро за края на Ноември Grinning 

Ванилия, благодаря и аз за коментара за Adalya Elite.
Ще бъда тази година и в съседния Роял Сегинус, та ще поогледам и аз как са нещата с плажа и алеите за разходки.

# 395
  • Мнения: 711
Очертава се да почивам в началото на Октомври.Къде  ще ми препоръчате да отида и водата да е топла?Ходих в Мармарис края на Септември и нач.на Октомври и ми беше хладна водата.

Втората и третата седмица сме пробвали Simple SmileНай - топло е между Анталия и Алания .Тази  година сме  седмица от 5 октомври на средата на плажа в Алания да закрием сезона , че тук по това време във Варна може и за яке да стане Sad .Няма как да очаквате вода за плицикане от порядъка на 28 - 29 градуса.Максимума ще ви е 22 - 23.
https://seatemperature.info/october/alanya-water-temperature.html

Последните години преди 20 Октомври, температурата на водата никога не е падала под 25гр. в Алания.
Началото на месеца по-скоро 26-27 са нормално очакваните. Wink
Тези "максимум" 22-23 важат по-скоро за края на Ноември Grinning 

Ванилия, благодаря и аз за коментара за Adalya Elite.
Ще бъда тази година и в съседния Роял Сегинус, та ще поогледам и аз как са нещата с плажа и алеите за разходки.

Потвърждавам за района на Анталия. Октомври и май стават за море, ние винаги тогава ходим, хем времето е разкошно, хем цените са сносни Simple Smile

# 396
  • Мнения: 6 833
stef87, към 1600е платихме, но леко закъсняхме с резервацията, можеше и на по-ниска цена да го резервираме.

vanio_tt, голямо колебание имах между Адалия и Сегинус, от него ме отказа местоположението му и не съжалявам. Намира се зад Холидей Палас и територията му е изнесена откъм пътя, но иначе изглежда страхотно ✌

# 397
  • Варна
  • Мнения: 3 936
https://seatemperature.info/october/alanya-water-temperature.html

Последните години преди 20 Октомври, температурата на водата никога не е падала под 25гр. в Алания.
Началото на месеца по-скоро 26-27 са нормално очакваните. Wink
Тези "максимум" 22-23 важат по-скоро за края на Ноември Grinning 
[/quote]

ние бяхме 12 - 20 октомври , Алания , въздуха през деня достигаше 33 , водата 23.
Днес в Кушадасъ -  въздуха 30 , водата 23

# 398
  • София
  • Мнения: 1 832
Здравейте, харесах http://top-oferta.bg/team.php?id=3056&afid=2 тази оферта? Имали някой впечатление от хотела? Направи ми впечатление, че не пише коя туристическа агенция го предлага хотела. Така не мога да преценя дали бих могла да се доверя.

# 399
  • Мнения: 651
Таблата с информация за времето и водата, които изнасяха в хотела, според мен не бяха много верни! След 12 ч така се напичаше морето, че ставаше поне 26гр, а по графика го даваха 23. Говоря за периода 2-9 юни в Дидим.

# 400
  • София
  • Мнения: 1 415
Здравейте, харесах http://top-oferta.bg/team.php?id=3056&afid=2 тази оферта? Имали някой впечатление от хотела? Направи ми впечатление, че не пише коя туристическа агенция го предлага хотела. Така не мога да преценя дали бих могла да се доверя.

Има опасност да ви настанят в промо стая, иначе офертата не е лоша. Плажа пише, че е на 400 м.

# 401
  • В.Търново
  • Мнения: 6 679
https://seatemperature.info/october/alanya-water-temperature.html

Последните години преди 20 Октомври, температурата на водата никога не е падала под 25гр. в Алания.
Началото на месеца по-скоро 26-27 са нормално очакваните. Wink
Тези "максимум" 22-23 важат по-скоро за края на Ноември Grinning 

ние бяхме 12 - 20 октомври , Алания , въздуха през деня достигаше 33 , водата 23.
Днес в Кушадасъ -  въздуха 30 , водата 23
[/quote]

А на басейните колко е?

# 402
  • Козлодуй
  • Мнения: 83
vanio_tt, голямо колебание имах между Адалия и Сегинус, от него ме отказа местоположението му и не съжалявам. Намира се зад Холидей Палас и територията му е изнесена откъм пътя, но иначе изглежда страхотно ✌ [/i]
Да, знам го идеално къде се намира...просто това ще ми е последния хотел от почивките там, Октомврийско вече,  та ми е все тая, че е зад Холидей Палас. Радват ме огромните стаи, аквапарка и това че си е супер нов Роял, отворил врати 2017г.
Непосредствено преди него ще съм няколко дни от другата страна и в Miracle. Wink

# 403
  • Мнения: 918
Здравейте! Резервирали сме си 03.08 за хотел Aria Claros в Кушадасъ. Има ли някой с мнения за него. Малко в късно де, ама да знаем какво ни очаква поне!

# 404
  • Мнения: 6 833
vanio_tt, ясно, звучи супер план!
Аз просто отбелязах кое ме отказа да го резервирам, иначе изглежда е чудесен хотел, той беше първоначалният ни избор всъщност.
Приятна почивка!

Общи условия

Активация на акаунт