Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 066
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Frowning1 Здравейте дами. Изчетох доста мнения тук , но в резултат на това все още не мога да взема решение с кой от домашните уреди да се сдобия. На 31г. съм и кожата ми е светла, имам известни зачервявания, със склонност към омазняване(предимно в Т-зоната), разширени пори и т.н.. Бях загледала уред микродермабразио от този тип : , но виждам, че някои от вас споделят мнението , че не е особено удачен вариант за подобна кожа. Идеята ми е да намаля поне малко лъщенето и свия порите. Прилагам снимка (колкото и кофти да изглежда от близо) за да онагледя положението ми Frowning
Извинявам се ако досаждам, но моля за съвет от някой компетентен или със сходен казус . People Angel
Скрит текст:

# 271
  • Мнения: 3 118
shushumiga87, не е по темата, но ти предлагам да пробваш niacinamide+zink на The Ordinary за омазняването. На мен ми действа добре и не се налага да подновявам грима си през деня.

# 272
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Frowning1 Здравейте дами. Изчетох доста мнения тук , но в резултат на това все още не мога да взема решение с кой от домашните уреди да се сдобия. На 31г. съм и кожата ми е светла, имам известни зачервявания, със склонност към омазняване(предимно в Т-зоната), разширени пори и т.н.. Бях загледала уред микродермабразио от този тип : , но виждам, че някои от вас споделят мнението , че не е особено удачен вариант за подобна кожа. Идеята ми е да намаля поне малко лъщенето и свия порите. Прилагам снимка (колкото и кофти да изглежда от близо) за да онагледя положението ми Frowning
Извинявам се ако досаждам, но моля за съвет от някой компетентен или със сходен казус . People Angel
Скрит текст:

Кожата ми е същата,като добавим и проблемна .Микродермоабразио си купих от Лидл преди повече от година...почто две ,това е любимия ми уред.Започвам да го ползвам есента ,правя 6 процедури като гледам да е веднъж седмично,но понякога го правя и по-често през 5 дни.След първоначалния курс правя по 1-2 процедури месечно за да подържам резултата.
Ето тук съм писала подробно:
http://tediata.blogspot.com/2017/01/sanitas-sfc-70.html

След процедурата задължително през деня ползвам крем с фисок фактор,това лято открих този флуид с който направо се родих,чудесен за мазна кожа:
http://tediata.blogspot.com/2018/05/bioderma-photoderm-nude-touch-spf-50.html

Друг уред от който съм много доволна е четката за лице,купих я преди 2 години ,беше намалена на 50 %,но също е много сполучлива покупка,ето такава е мойта :
http://tediata.blogspot.com/2016/09/remington-fc1000-reveal.html

# 273
  • Мнения: 383
четох,четох и се оплетох Grinning
Моля по-разбиращите да ме посъветват.
Имам суха и дехидратирана кожа с черни точки около моса и брадичката. Пъпки по брадичката почти постоянно (лекувам си хормоните-така че просто питам за уред-не искам да се насочва темата в друга посока). На 25 съм и нямам бръчки,но имам сенки и  торбички по очите,които са ми най-големия дефект.
Първо се начих за микродермбразио. Шпатулата сякаш,че няма да ми даде видим ефект? Обаче после прочетох за HIGH FREQUENCY D’ARSONVAL FACIAL DEVICES. И сякаш това е най-като за мен. Това  мезотерапията със светлините даже не разбррах какво точно е (правили са ми го в салон веднъж с някакъв малинов серум-кожата ми  ухаеше страхотно на малини ,но за 1 процедура няма как да разбера дали и как би действало.)
За  сега съм за Д`Арсонвал сякаш,но не съм особено запозната с нито един от уредите.
Благодаря

# 274
  • Мнения: 1 305
.. и аз с въпрос :
На 35 години съм, светла кожа , която е все по- отпусната. Simple Smile
Имам и доста забелижими бръчки по челото , вследствие на непрестанните ми мимики ( понякога си мисля сериозно да си залепям челото с тиксо) ..
А в реалността обмислям поставянето на боткс, ама някак не ми се иска още от сега да започвам с това

Не ходя на козметик, досадно и неприятно занимание ми е . Не обичам и да се гримирам , за да прикривам несъвършенства, но в домашни условия бих се обгрижвала с радост.
Затова се обръщам към вас за съвет :
https://condiciashop.com/kozmetichno-oborudvane/ultrazvukovi-apa … ionalen-ultrazvuk , ето този уред ще ми върши ли работа съвместно с някакви серуми за изглаждане на кожата ?
Изобщо това ли е уреда , който е разумно да си закупя?




# 275
  • Мнения: X
Моето мнение е, че грижата за кожата би трябвало да е комплексна, с един уред едва ли може да се постигне всичко.

# 276
  • София
  • Мнения: 816
Аз скочих със рогите напред.Поръчах си ,,лицесмукачка,, както се изрази ММ. Марка Alfawise след 4 дни ще пристигне,нямам търпение....
Засега се оглеждам за Д,арсонвал и Четка и се почвам.
Това си харесах също,да видим.
 https://www.amazon.co.uk/Aozzy-Ultrasonic-alternating-Moisturize … rds=iontophoresis
Ще пиша като пристигне....

# 277
  • Мнения: 383
Моето мнение е, че грижата за кожата би трябвало да е комплексна, с един уред едва ли може да се постигне всичко.

Така е,но след наем,сметки и храна отделяш това,което можеш.И с 1 правилен продукт/уред постигаш повече отколкото с 5,които не за най-добрия избор за теб.

По темата-имам силиконова четка на китайска марка и е уникална Heart

# 278
  • Мнения: 4 737
Моето мнение е, че грижата за кожата би трябвало да е комплексна, с един уред едва ли може да се постигне всичко.

Така е,но след наем,сметки и храна отделяш това,което можеш.И с 1 правилен продукт/уред постигаш повече отколкото с 5,които не за най-добрия избор за теб.

По темата-имам силиконова четка на китайска марка и е уникална Heart

Коя?
Мисля да подпукам микродермото, тЪнайт! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 279
  • Мнения: 383
Коя?
Мисля да подпукам микродермото, тЪнайт! Stuck Out Tongue Winking Eye
https://www.amazon.com/dp/B00OYZKBVA/ref=sspa_dk_detail_0?pd_rd_ … ab35cc33&th=1
 Зареждам я някъде веднъж на 3-4 месеца,ползвам я под душа всяка вечер.Вече година ми служи вярно.(Преди нея бях една не много по-евтина реплика на форео (пишеше форео,но се развали,а и  беше по-евтина-та не вярвам грам да е  била истинска) - тази е по-добра определено.

# 280
  • Мнения: 4 737
[Оо оооо и аз имам такава от лидък.Минах с дермото, та, после ампула от кондиция, хиалурон и вит С и мезото. Сложих един медицински крем отгоре за мн суха кожа, да запечата влагата за през нощта.

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Скрит текст:
Frowning1 Здравейте дами. Изчетох доста мнения тук , но в резултат на това все още не мога да взема решение с кой от домашните уреди да се сдобия. На 31г. съм и кожата ми е светла, имам известни зачервявания, със склонност към омазняване(предимно в Т-зоната), разширени пори и т.н.. Бях загледала уред микродермабразио от този тип : , но виждам, че някои от вас споделят мнението , че не е особено удачен вариант за подобна кожа. Идеята ми е да намаля поне малко лъщенето и свия порите. Прилагам снимка (колкото и кофти да изглежда от близо) за да онагледя положението ми Frowning
Извинявам се ако досаждам, но моля за съвет от някой компетентен или със сходен казус . People Angel
Скрит текст:

Кожата ми е същата,като добавим и проблемна .Микродермоабразио си купих от Лидл преди повече от година...почто две ,това е любимия ми уред.Започвам да го ползвам есента ,правя 6 процедури като гледам да е веднъж седмично,но понякога го правя и по-често през 5 дни.След първоначалния курс правя по 1-2 процедури месечно за да подържам резултата.
Ето тук съм писала подробно:
http://tediata.blogspot.com/2017/01/sanitas-sfc-70.html

След процедурата задължително през деня ползвам крем с фисок фактор,това лято открих този флуид с който направо се родих,чудесен за мазна кожа:
http://tediata.blogspot.com/2018/05/bioderma-photoderm-nude-touch-spf-50.html

Друг уред от който съм много доволна е четката за лице,купих я преди 2 години ,беше намалена на 50 %,но също е много сполучлива покупка,ето такава е мойта :
http://tediata.blogspot.com/2016/09/remington-fc1000-reveal.html

ted.
изключително много благодаря за насоките. След като прочетох блога ти вече имам по-голяма яснота. Мисля, че бих пробвала микродермабразиото , нищо , че съм с мазна кожа. Явно тук е пак до лична преценка и няма правила, които да действат на всяка кожа. До флуида на Биодерма - от 2 години съм го открила и ползвам със същият успех. До четката - отдавна се чудя дали от този тип малки силиконови , които естествено само вибрират и нямат косъмчета (което смятам за минус ) или такава като твоята. Разликата в цените им е значителна, ноооо все пак става дума за лице и там средства според мен не трябва да се спестяват.
Благодаря отново и хубав нов ден/ седмица/ месец Simple Smile Innocent Animal Hatching Chick

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Скрит текст:
shushumiga87, не е по темата, но ти предлагам да пробваш niacinamide+zink на The Ordinary за омазняването. На мен ми действа добре и не се налага да подновявам грима си през деня.

Пит благодаря ти! Четох отзиви , но не ми стана ясно дали преди крема трябва да се нанася ? Не е негов заместник нали ? И дали трябва да се вкарва с уред в кожата или е достатъчно с ръце  ?
P.S И от къде поръчвате продукти на The Ordinary? Виждам, че се предлагат в някои онлайн магазини за козметика.

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 10:10 от shushumiga87

# 283
  • софия
  • Мнения: 1 707
Ординатор от сайта на Десием

# 284
  • Мнения: 152
Здравейте, много съм неориентирана за цени. В лидълската тема се коментира микродермоабразио на цена 50 лв. Това как е и дали си заслужава?

Общи условия

Активация на акаунт