Уреди за домашна грижа за кожата - 4

  • 84 102
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз винаги съм го ползвала на най-високата степен, 5 май беше.

# 301
  • Мнения: 947
Бях написала, че чакам една ултразвукова четка. Днес пристигна и я пробвах. Много, много добре! Тампонът беше идеално чист след това. Тази е четката.

По-малка е отколкото очаквах, но пък си върши работата. Между другото бях с по-лек грим днес, но утре ще пробвам с малко по тежък и да видим..

# 302
  • Мнения: 3 191
Iceice - от къде е четката? Пропуснала съм, извинявай...

В Кондиция няма наличност на нито един мезо серум... от къде да поръчам?

# 303
  • Мнения: 6 550
Някой може ли да ме посъветва какъв тип продукт да си купя за "вкарване" в кожата с ултразвукова шпатула. Може би следва да е някакъв серум, но не знам кои продукти са подходящи? Има ли специализирани такива или става всеки един? Търся нещо насочено към проблемна кожа.
Благодаря предварително! Flowers Hibiscus

# 304
# 305
  • Мнения: 3 191
Привет, не се сдържах и тествах бялото мезо само с контактен гел на червена светлина и на най-силната степен. Забелязах, че по местата с по-малко тъкан ( чело, слепоочия и брадичка) при минаване с уреда се получават нещо като крампи на мускула -това нормално ли е? Не е болезнено, усеща се като лицев масаж.  В момента усещам кожата много леко и приятно затоплена, предполагам, че такъв трябва да е ефекта и не съм сбъркала нещо.

# 306
  • Мнения: 947
Пробвах ултразвуковата четка днес с по-силен грим. Идеално чист тампон! Между другото реших да пробвам и на очите леко, свали ми спиралата. Много добре почиства, по-добре отколкото очаквах.
Фокси, нормално е да се свиват мускулите. И при мен е така.

# 307
  • Мнения: 3 191
Iceice - ще поръчвам и аз четката, явно. Така или иначе ми беше в кошницата от друг продавач. За мезото - понеже не е дискомфортно, помислих, че е ок, но реших все пак да попитам. Ти с какво използваш бялото мезо?

# 308
  • Мнения: 947
Различни ампули си накупих и два контактни гела имам, хиалурон и алое. Слагам ампулата и чакам да попие или ако е по-малка минавам с мезото на мигаща розова светлина докато попие. После с контактния гел, а някой път си ползвам серумите и кремовете за лице, които са също на водна основа. Отскоро започнах да третирам две пигментни петна с жълтата светлина за по минутка всяко, да видим.. Иначе някакъв уау ефект не съм забелязала досега (месец горе-долу редовна употреба), но пък всички твърдят, че действа с натрупване. Забелязах, че ми се появиха малко пъпчици по лицето, което според мен има общо с мезотерапията и питах в темата, ама никой не написа да му се е случвало. Така или иначе минаха за две-три седмици.

# 309
  • Мнения: 3 191
Iceice - от Кондиция ли поръча? За пъпчиците - някъде из темите мернах питането - по скоро предположих, че се касае за някаква лека алергична реакция от препарат, макар че може и нещо от мезото да е избило.

# 310
  • Мнения: 567
Бялото мезо не е добре да се ползва постоянно на максимална степен,може за седмица ... две ударно с някакви анти- ейдж ампули или серум и после може да се ползва дори и всеки ден на първа,втора степен с цел вкарване на крем дори по надълбоко в дермата.Кремовете и серумите са с до 70% вода и ще се съвместят с мезото,а от време на време аз пръскам с розова,лавандулова или сребърна вода по избор за по-добър контакт.Като приключа с мезото лицето ми даже не е изсъхнало още,но то си попива.Бялото мезо действа с натрупване , не очаквайте уау ефект,но мога да кажа че след повече от година аз виждам само ползи от него.

# 311
  • Мнения: 947
Iceice - от Кондиция ли поръча? За пъпчиците - някъде из темите мернах питането - по скоро предположих, че се касае за някаква лека алергична реакция от препарат, макар че може и нещо от мезото да е избило.
От там, да. Мене ако питаш си е изкуство различното съчетание на серуми, ампули, кремове с различни светлини и интензитет. И като се има предвид различен тип кожа и проблемите й за решаване... Joy Малко действам на принципа проба-грешка, въпреки че грешка е силно казано. Подбрах си ампули според проблемите и така. Понякога и аз както Стаси написа пръскам с розова вода и май дори ми допада повече, отколкото с контактен гел. Определено ако има ползи, ще са с натрупване във времето, заслужава си да се пробва. Процедурите са ми приятни и не ми тежат по никакъв начин. Сега с ултразвуковата четка, съчетана с бялото мезо очаквам чудеса. Grinning

# 312
  • Мнения: 3 191
Стаси - няма да го ползвам все на 5-та степен, просто исках да пробвам. Смятам наистина да пробвам 3-4 пъти на макс за 10-тина дни и после ще намаля интензитета.

Iceice - и аз исках да поръчам серуми от Кондиция, но нямат наличен нито един според сайта, утре ще им звъня да ги питам.

# 313
  • Мнения: 947

Iceice - и аз исках да поръчам серуми от Кондиция, но нямат наличен нито един според сайта, утре ще им звъня да ги питам.
Имат, спокойно. Като цъкнеш на някой серум и си пише цена за съответното количество. Можеш да си ги комбинираш.

# 314
  • Мнения: 3 191

Iceice - и аз исках да поръчам серуми от Кондиция, но нямат наличен нито един според сайта, утре ще им звъня да ги питам.
Имат, спокойно. Като цъкнеш на някой серум и си пише цена за съответното количество. Можеш да си ги комбинираш.

Добре, че ми каза.... поръчах 5 бр. Предполагам вторник или сряда ще са при мен и ще започвам мазането.

Общи условия

Активация на акаунт