🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 887
  • 892
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 19 590
Бойка изглежда нелепо с голите ръце сред хора с палта и кожуси.

Еее,вече се чудите за какво да се хванете Simple Smile
На мен пък ми изглежда супер нелепо с бейзболна шапка в кухнята пред печката да разучава миксера. Както и да се кълчи и намига на камерата. Пее добре, обаче е супер неадекватна и въобще не е за готварско предаване, ако форматът още е такъв де...

# 466
  • София
  • Мнения: 8 178
Мен много ме дразни това постоянно припяване във всяко изречение. Още някой имаше такъв в предишните сезони, но не си спомням кой беше.

# 467
  • Мнения: 19 590
Ми пет секунди слава и се използват, няма начин. На мен ми е много изкуствено това повтаряне как много ги обичала за хора, които среща в понеделник, вече в четвъртък ги обича. Не ми е естествена ама грам, включително и за детето си когато говореше. Аз не обичам такова приповдигнато говорене и този непрекъснат екстаз, натоварва ме.

# 468
  • София
  • Мнения: 15 513
А на мен ми беше толкова "интересно", че дори нямам какво да кажа. Confused

# 469
  • София
  • Мнения: 20 218
Пълни глупости! My Day Cremio... най-евтината...
Точно Май Дей беше сметаната, коментирахме с ММ, че е взела най-евтината.  Peace

# 470
  • Мнения: 14 171
Ми, достатъчно е, че ги обича, няма и със скъпа сметана да се хаби. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 471
  • София
  • Мнения: 8 178
То на това само името му е сметана.
Обаче мен продължава да ме кефи Джулиана, не знам защо, но даже ме забавлява.

# 472
  • Мнения: 19 590
Десертът на лейди Би сметана с какво още беше, че толкова го харесаха? Не ми се видя нещо сложно.

# 473
  • софия
  • Мнения: 25 978
Според мен беше нещо като френска нуга. Казаха, че ще слагат карамелизирани ядки.

# 474
  • USA
  • Мнения: 7 375
Заета съм тези дни и досега само вечерята на Гани успях да гледам.Съжалявам,че не мога да коментирам епизодите с вас,а само чета.Оставам с впечатление,че има изцепки.
Не понасям евтини жени,които не си знаят цената.Имай малко достойнство и класа!
Покажи интерес,без да го преекспонираш да изглежда все едно се предлагаш,пък после мъжа,ако има желание,ще поеме инициативата.

# 475
  • Мнения: 3 154
се развивам себе си като ...   Mr. Green  ми доОбрее   Laughing

Гани говори някак особено - на един дъх като за норматив - имам чувството, че е учила всичко наизуст и бърза да си го каже преди да ѝ  изветрее от главата

# 476
  • Мнения: 3 794
Тук ли сте 🍽

Лейди Б да не се обясни и на Искрата тази вечер 🤪

# 477
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кодово название: "апартамент на прЕятел" = нает от телевизията апартамент.

Харесвам Искрата. Дразни ме само, че говори за себе си в 1 л. мн. ч. Побеснявам, като чуя подобен изказ.

# 478
  • Мнения: 3 794
Ева явно е чувала песента “Кекс” , но незнайно защо я нарече “Кейк”, както и приятелите, които “прислонили” Искарата 🐘

# 479
  • София
  • Мнения: 3 959
Манчев ми е много интересен... хем да готвят нещо, което си готвят по принцип, хем тва го виждал за 600 път. Като няма какво да каже, да мълчи по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт