🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 2)

  • 72 847
  • 892
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 324
Като я видя, се сещам за пиянските ѝ истории във ВБ. За мен нищо не струва, ако ще цял свят да е обиколила.
Помним и пияндурските й изпълнения, а по-дъртите помним и Маргините, така че няма нужда да се прави на гранд дама.
Какво е имала с Маргините?

# 676
  • Мнения: 6 417
Една агенция само. Grinning

# 677
  • Мнения: X
Само Джина ми е приятна. Хубава, умерена жена.
Като една Дева! Wink И аз я харесвам много.
Не искам да си помислям как точно Мартина е изкарала пари за Порше-то,апартамент-а и др. Grinning

# 678
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Като я видя, се сещам за пиянските ѝ истории във ВБ. За мен нищо не струва, ако ще цял свят да е обиколила.
Абсолютно!  Peace И това впечатление не може да го поправи вече, колкото и да се напъва.

Ама тя и не мисля, че се притеснява. Това е нещо нормално за нея. И снощи тръгнала да хвали Тачо, като че ли и той не се представи в прекрасна светлина. Пълни боклуци!

# 679
  • София
  • Мнения: 20 212
А, как ще се притеснява, според мен тя си се харесва такава.

# 680
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Много приятна беше вечерята на Мартина. Изненада ме.

# 681
  • София
  • Мнения: 15 498
Много хубава вечеря, а Жени се изложи с оценката.Страх я е да не спечели Мартина.

# 682
  • София
  • Мнения: 20 212
Жени пак си изсмука от пръстите причина да не даде максималните точки, а съм сигурна, че останалите ще й дадат все по 10 точки и ще спечели плакета.

# 683
  • Мнения: X
Аз не бях гледала по-хубава вечеря Simple Smile
Жени,пияна ли беше,или ѝ беше малко?!
Злобарка...

# 684
  • софия
  • Мнения: 25 825
Браво на Мартина! Сготви добре, създаде приятна атмосфера на вечерята, не е кифла.
 Славчо Тошев ми е норма за тъпота - глупав, по-глупав, най-глупав, Славчо Тошев.
Жени злобничко се държа.

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 21:47 от zvаnchе

# 685
  • София
  • Мнения: 1 277
Миналата седмица, като гледах промото за тазседмичните участници и видях Мартина си казах: айде поредната безмозъчна силиконка, но от вчера си признавам, че съм изненадана много приятно от нея. Изглежда мило, културно момиче (изобщо не ме интересува с какво е известна, създавам си впечатление от това, което виждам към момента), което се справи страхотно в кухнята и като домакиня. Всичко ми хареса тази вечер!Мартина сама се справи с всичко, беше помислила и за детайлите👍👍👍Създава впечатление на човек, с когото се общува с лекота. Голямо БРАВО от мен!

# 686
  • Мнения: 29 090
Голямо БРАВО и от мен за Мартина!  Heart Eyes Сладурана, сготви добре, беше се приготвила идеално и с менюта и с изненади......не я домързя да изпече втори път браунито....така си представям приятно прекарана вечер.......тази Калканджиева....как не и беше неудобно да даде 9.....специално нея нито я намирам за хубава, нито ми харесва стилът и на обличане и никаквата прическа! Whistling Ще я видим тя какво ще сготви....! Crossing Arms

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 22:07 от mimi.7299

# 687
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Джина и на мен ми е много симпатична😊

# 688
  • София
  • Мнения: 4 429
       _ЕПИЗОД 16 директен - ЛИНК_





      ЛИНК  в Гугъл диск

************************************************************************************
Благодаря на всички, които ми отговориха за НЕотварянето на линка - не ми харесва обаче това, че тези линкове спряха да се отварят в чужбина, затова искам да опитате и още нещо...

Копирайте директният ЛИНК от този пост или направо го отворите от ТУК - и кажете какво става. Искам да разбера, в мамата ли е грешката или Нова тв.

*************************************************************************

        Другият начин за проба, е с десен бутон върху линка
 ,,запазване на връзката като..."


__________________________________________________________________________

    и видеото се сваля, ама при вас ме интересува, дали ще се получи!?










# 689
  • Мнения: X
Mari_Mar, аз нямам проблем с Гугъл диск. Живея в чужбина и имам проблем с Булсатком от няколко дни, мисля че ми се прецака приемникът и си гледам от твоите линкеве. Благодаря ти за труда! Hug

Последна редакция: вт, 19 юни 2018, 23:34 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт