Почивка на Малдивите /Тема 3/

  • 66 333
  • 773
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5
Пожелавам ви приказна ваканция!
Сигурна съм,че и вие ще се влюбите в това Райско кътче!🏝🏝🏝🔝🔝🔝

# 661
  • Мнения: 7
Момичета ,Олхувели е мястото което резервирах  и съм в потрес от това че след като платих и разпечатах резервацията  виждам че са написали без закуска , как така Алл инклузив без закуска .къде сгреших и възможно ли е  ?? Ако е бил някой на този резорт моля ви споделете ми ,мини бара се заплаща също до колкото разбрах та какво включва този Алл Simple Smile

# 662
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ами проверете дали просто не е свързано с това ,че сте на Ол инклузив и да имат предвид ,че нямате стандартна закуска, а закуската е към пакета т.е. да не се дублира са го записали ,че е без.

Прочетете пак на сайта им какво пише ,че включва Ол инклузив.
Пишете им да уточните.
В резервацията пише ли ,че сте Ол инклузив?

# 663
  • Мнения: 355
Пожелавам ви приказна ваканция!
Сигурна съм,че и вие ще се влюбите в това Райско кътче!🏝🏝🏝🔝🔝🔝
Благодаря.
Някой който е посещавал подводния ресторант дали може да ме ориентира за цени. Заслужава ли си според вас да се ходи до там.

# 664
  • Мнения: 16 868
Мисля беше 950$

# 665
  • Мнения: 25
Здравейте,

Търся информация за Сейшели, извинете че в друга тема. Бихте ли препоръчали за малки деца 4г и ако наемем само апартамент как е изхранването там като цени и качество?

# 666
  • Мнения: 341
Здравейте,

Търся информация за Сейшели, извинете че в друга тема. Бихте ли препоръчали за малки деца 4г и ако наемем само апартамент как е изхранването там като цени и качество?
Аз заминавам скоро на Сейшелите и ще ти дам инфо, защото сме наели апартамент без изхранване. Пиши ми на лични, ако искаш след около 20 дни. Сейшелите въобще не се коментират в този форум и аз съм много неподготвена, но поне на теб ще мога да съдействам с първа ръка актуално инфо😎.

# 667
  • Мнения: 732
Да не спамим темата, но ако не си на all inclusive или поне FB, храната е страшно скъпа. Вечеря за 4 ма в обикновен ресторант 300-400 USD

# 668
  • Мнения: 16 868
Виж въъв фейсбук има по групите. Въобще не е толкова скъпо, като цитираните по горния пост цени. Довечера ще ти снимам на една мадама разказа и ще ти пратя на лично, или направо линк. Има доста хора, които сами организират и излиза на по-прилични цени от Малдивите. Аз съм ги проучвала.

# 669
  • Мнения: 2
Здравейте пътешественици☺
Нека и аз да попитам ..
Предстои ни почивка на Малдивите на 27/01, с вече закупени билети от катарските авиолинии
Та ние сме група от 7 възрастни и две дечица от които едното е на 1 годинка а другото на 5 годинки
Понеже ще пътуваме за първи път до малдивите и сме силно притеснени най-вече за децата,всяка ваша препоръка ще ми е от полза
Хотел още не сме запазили(поради факта че сме много хора и всеки си има разни изисквания) ,но ще се радвам да ме посъветвате кой да изберем
Спряли сме се главно на 2-3

Malahini Kuda Bandos
Adaaran Select Hudhuranfushi
Cinnamon Dhonveli Maldives

Благодаря Ви предварително☺

# 670
  • Мнения: 1 092
Моя съвет е да прочетете на сайтовете на курортите, които сте харесали каква им е политиката за водата.
Има доста резорти, които вече минават на стъклени бутилки за многократна употреба, които пълнят с филтрирана вода.
Ние я пиехме и нищо не ни стана, но на няколко пъти се случи като отворим бутилката да лъха гнусно на застояло и мухъл. За всеки случай може да си заредите бутилки от летището, колкото да има за децата.
Носете си лекарства, от каквито детето се нуждае, и евентуално един широкоспекърен АБ след консултация с ЛЛ къде отивате. Във всички резорти има лекари, възможно е да има и лекарства, но може би ще ви е по-спокойно да си носите.
Понеже нашето дете е доста голямо не сме обръщали внимание какви храни има за бебета, и дали изобщо има.

# 671
  • Мнения: 2
Благодаря Ви за изчерпателния отговор,ще се поинтересувам по-подробно за хотелите☺

# 672
  • Мнения: 13
Моля, кажете ми за  картите за интернет и телефонни разговори, които се купуват от летището, някой купувал ли е и от кой оператор? На каква да се спря - трябва ми основно за интернет.

# 673
  • София
  • Мнения: 3 007
Моля, кажете ми за  картите за интернет и телефонни разговори, които се купуват от летището, някой купувал ли е и от кой оператор? На каква да се спря - трябва ми основно за интернет.
Цените не се различават особено. Ние сме ползвали Ooredoo.
Покритието беше добро, което е важно, ако хотелът/ризортът не предлага безплатен нет.

# 674
  • Мнения: 89
Здравейте, някой от посетилите Курамати бил ли е в най-ниския клас настаняване - плажна вила? От това което намерих като информация, разбрах, че острова е разделен на три "зони" като обслужващият ресторант и басейн са различни. Въпросът ми е това разделение по-скоро условно ли е и не за ресторанта разбира се, ами за достъпността на острова - може ли спокойно да си обхождаш целия остров? Другото което ме интересува как е "домашният" шнорхелинг на Курамати?

Общи условия

Активация на акаунт