WIZZ AIR - 31

  • 65 408
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Здравейте,
За първи път купувам билети, добавям и дискаунт клуб.
В кой момент от резервацията се вижда приспадането на отстъпката?
Стигнах до Плащане, но сумата не се променя.
(Цената на билетите отговаря на условията, още в началото ме уведомява, че ще спестя еди-колко си, ако активирам клуба)

# 676
  • Мнения: 1 122
Ами това са Ви цените с отстъпките. Ако купувате на редовна цена, няма и да предложи да закупувате дискаунт клуб. Ако цената е 19,99 отстъпка няма. Но ако е 39,99 например, то цената с дискаунт клуб е 19,99. Опитайте да симулирате купуване на билет без да отбележите, че искате ДК и ще видите, че цените са по- високи.

# 677
  • Мнения: 87
.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 12:30 от Lotus4

# 678
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Ами това са Ви цените с отстъпките.

явно да Simple Smile усетих се какво става - правя резервация за полет след няколко месеца и тогава явно още първата цена е с отстъпката, там няма избор Simple Smile

# 679
  • sf
  • Мнения: 10 253
Започвам с това, че въпроса ми може да го сметнете за изключително глупав, некоректен и т.н., и т.н., но мисля, че тук може би ще намеря отговорите на въпросите, които ме интересуват. Blush Според Вас човек, който не е пътувал никога със самолет би ли се оправил сам? Като се има предвид, че се тръгва от България.Тоест повече от ясно е, че езика го знам и няма да имам затруднение с питането. Grinning Но има ли някакви по-специфични действия преди полет освен проверката или просто се качваш и летиш? Гледала съм по филмите как е, но едва ли развиват цялостното действие. Grinning
Няма страшно. И аз се бях спекла първия път. Просто отиди достатъчно рано преди полета. Всичко си е написано ясно и точно. Няма как да не се оправиш.

# 680
  • Мнения: 582
https://littlebigtraveler.com/bg/polezno/patuvane/patuvane-sas-s … let-za-purvi-put/

Започвам с това, че въпроса ми може да го сметнете за изключително глупав, некоректен и т.н., и т.н., но мисля, че тук може би ще намеря отговорите на въпросите, които ме интересуват. Blush Според Вас човек, който не е пътувал никога със самолет би ли се оправил сам? Като се има предвид, че се тръгва от България.Тоест повече от ясно е, че езика го знам и няма да имам затруднение с питането. Grinning Но има ли някакви по-специфични действия преди полет освен проверката или просто се качваш и летиш? Гледала съм по филмите как е, но едва ли развиват цялостното действие. Grinning

# 681
  • София
  • Мнения: 6 596
Не е нужно презиме!
[/quote Мен ще ми е интересно, ако някой каже, че е пътувал с 3 имена на бордната карта. Sunglasses

# 682
  • Мнения: 276
Здравейте!
Закупих си билети за месец Февруари 2019,полета е София-Рим(Фуимичино)- София двупосочен.
Преди малко си влязох в приложението на Уиз през телефона и с изненада открих, че има промяна на полета и ми го пренасочват. София-Милано-София...
Бясна съм ви казвам, защото дори уведомителен имейл нямам и ако не бях проверила сама, незнам кога щях да го видя. От този полет ми зависят всички останали допълнителни екскурзии, които вече са платени...
Предлагат ми възстановяване на сумата, но имате, ли идея къде мога да претендирам за по-голямо обезщетение....

# 683
  • Мнения: 1 122
Не може да претендираш за по- голямо обезщетение. Варианта е 120% под формата на wizz кредит или връщане на цялата сума (като това не го предлагат много много). До февруари има време и мейл ще получиш. Купи си билети с Ryan и се моли да няма стачки.

# 684
  • Мнения: 4 808
Започвам с това, че въпроса ми може да го сметнете за изключително глупав, некоректен и т.н., и т.н., но мисля, че тук може би ще намеря отговорите на въпросите, които ме интересуват. Blush Според Вас човек, който не е пътувал никога със самолет би ли се оправил сам? Като се има предвид, че се тръгва от България.Тоест повече от ясно е, че езика го знам и няма да имам затруднение с питането. Grinning Но има ли някакви по-специфични действия преди полет освен проверката или просто се качваш и летиш? Гледала съм по филмите как е, но едва ли развиват цялостното действие. Grinning
Няма страшно. И аз се бях спекла първия път. Просто отиди достатъчно рано преди полета. Всичко си е написано ясно и точно. Няма как да не се оправиш.
Винаги има първи път, няма защо да се притесняваш. Аз първия път три месеца четох в гугъл, напиши "за първи път със самолет" или нещо подобно, има много информация и съвети.  Няма нищо трудно или страшно. Ние първият път с ММ сме си разменили багажите, че моят повече тежеше, тогава имаше голям и малък кабинен багаж на Уиз, полетът беше рано сутринта и една недоспала и крива служителка му се тросна да отива да доплаща. Нашият гледаше като треснат, аз веднага се усетих за какво става въпрос, просто поясних, че ни е за пръв път и всеки си взе багажа. Просто гледай табелите.

# 685
  • Мнения: 87
Много Ви благодаря за бързите отговори! Simple Smile) BlushHug

# 686
  • Мнения: 276
Не може да претендираш за по- голямо обезщетение. Варианта е 120% под формата на wizz кредит или връщане на цялата сума (като това не го предлагат много много). До февруари има време и мейл ще получиш. Купи си билети с Ryan и се моли да няма стачки.

Ryan не ми е вариант, защото ако има стачки си изтървам круиза, за който съм платила немалко пари.
Точно, заради евтиния полет до Рим си резервирах и круиза да тръгне от там...

# 687
  • Мнения: 1 122
България еър или АлИталия. Те и те едни надеждни...

# 688
  • Мнения: 87
Имам още едно питане. Въпросите ми край нямат... Grinning Мога ли да пренасям хапчета. Всеки ден трябва да пия по едно хапче, а нямам вариант и то никакъв да ги спра. Въпроса ми е, колко хапчета най-много мога да пренеса, понеже ще отсъствам за половин година със сигурност. Като се има предвид, че това са 180 хапчета. Мога да предоставя дори епикриза, в която е описано повече от ясно всичко за заболяването ми. Питам, защото да не стане така да си ги купя, а да ме накарат да ги изхвърля. Ще се радвам, ако някой от Вас е запознат да ми каже как стоят нещата .Въобще възможно ли  е с такова количество да се кача на самолет или чрез поща, или специален превоз трябва да си ги пренеса? 🤔

# 689
  • Мнения: 4 377
На всеки полет пренасям лекарсво,кояето в аптека не може да се купи.За лятнат аваканция в бг си нося 4 кутии.Нямам никакъв проблем с пренасянето му.В начолото си носех и документ,но никой никога не е искал нищо.За твое спокойствие си носи епикриза,но мисля,че никой няма да потърси нищо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт