🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 11 (тема 3)

  • 65 255
  • 842
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: X
Вържи косата алоооу Grinning
Ще я обеся на косъма,ако го намеря в мойта порция.

# 781
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Нали показа друга кухня??? Сега готви на друго място???

# 782
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Манчеееееееееев, аз никога не бих сложила джоджен на лозови сърми. Бляк!

Нали показа друга кухня??? Сега готви на друго място???

Каза, че ще сготви в другата /малка/ кухня, за да не вмирисва помещението. Голямата е близо до хола.

# 783
  • София
  • Мнения: 1 324
Нали показа друга кухня??? Сега готви на друго място???

Каза, че ще готви в малката кухня, за да не се омирисва.
Харесва ми менюто й

# 784
  • Мнения: 1 199
Харесва ми менюто, но може би заради предните вечери оставам със съмнението, че и тук има помощ от вън...

# 785
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Тения в магданоза?!?

# 786
  • Мнения: X
Най-накрая истински и читав десерт Simple Smile

# 787
  • София
  • Мнения: 2 660
Това момиче Радина ми събира очите всеки ден - красива, нежна и възпитана. Въобще, тази седмица е глътка свеж въздух!

# 788
  • Мнения: 47 996
Имам колежка от Пазарджик, има същата коса. Simple Smile

# 789
  • Мнения: 9 865
Добър замисъл на менюто, харесва ми, мааааалко една идея ми е претрупано, но нещата, които изброи ги обичам всичките.
Сега, не съм сигурна дали е нужно да се сервира на една вечеря и сарми, и ориз с манатарки... аз бих оставила само ориза с манатарки, ммммм.

Родната къща е екстра отвън, отвътре също някои неща ми харесват, но тези прасковено-бананови цветове са ми убийствено грозни Simple Smile, но това си е родният ѝ дом, много приятно да ги/ни покани там.

Не ми харесва, че готви с пусната коса. И не ми харесва, че се облича твърде кичозно и будоарно такова...

Хаха, имам същия гердан D&G като на Радина, това нещо мо'е ти скъса врата, ужасно тежи, хич не и завиждам, гледам, че и го замята леко настрани... супер неудобен гердан е т'ва.

# 790
  • Мнения: X
Елена ми харесва - обрана, възпитана, сготви хубаво. Къщата и е супер.
Дано спечели.
Иначе в тяло наистина е недоразвита, някак детски слаба. Но има такива хора, със страшно тънки кости, като водни кончета.
А, да облича се малко будоарно, не ми допада.

# 791
  • София
  • Мнения: 8 122
Ох, и аз много мразя магданоз. Такава салата не мога да ям.

# 792
  • София
  • Мнения: 14 710
Тения в магданоза?!?
За съжаление, да. На чичо ми му изрязаха половината дроб заради тения и в болницата му бяха казали, че най-често се открива в магданоза  и зелето, заради препикаване от кучета. Особено зелето е опасно, защото не се мие при рязане лист по лист.

# 793
  • София
  • Мнения: 7 887
Манчев пробвал ли е през живота си калоферче?

# 794
  • Мнения: 47 996
Ужас с тая тения
Дали трикът работи? Вече така ще мия

Общи условия

Активация на акаунт