Лидл 117 - Юлска тема

  • 93 209
  • 883
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 3 167
*Л-и-я* Пейката-ракла е чудесна. Имам я от година-две, от една шатра я взех. Допълнително и уших възглавница, защото не успях да намеря подходящ размер готова. Захванала съм я с ластик, така не пречи като се отваря, а и не се мести. При нас сядат големи хора, но си е като нова. Често ме питат от къде е купена. Ще останеш доволна!

# 766
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Благодаря. bouquet
В четвъртък съм първа в Лидл.  Laughing Hug

Гледах почти идентични в Икея,малко по-големи и по-груби,ами...280лв Shocked

# 767
  • Мнения: 68 646
Здравейте.
Харесах пейката-ракла от четвъртък  https://www.lidl-flyer.com/f1fb6a04-8e40-11e8-ab94-005056ab0fb6/ … 504808.1509380243
.Излязоха ми снимки от темата от миналата година,та да попитам как се държи след една година?
Мисля да я сложа в антрето,малкия да сяда на нея като се обува и събува и да хвърлям в нея по някой чифт обувки,който не се обуват често...дали ще свърши работа? newsm78

Моя приятелка я има от 1-2 години и точно затова я ползва.

Боже, моята я купих, когато детето беше на 3 години, сега е на 7- преди четири години значи. Не е мръднала. Моята обаче е в детската до леглото на детето.

За коридор имай предвид, някой беше писал, че при сядането на детето-дънките имали някакви копчета ли, ципове отзад или отстрани, се беше надраскало покрието отгоре. Това са споделяли тук.
Иначе е здрава, Както казах моята е на 4-5 години и нищо й няма...белее се там в детската стая.

# 768
  • Мнения: 10 210
Обърнахте ли внимание, че любимите карамелени вафли са вече в постоянния асортимент:heart_eyes:
На друга марка, дано да са също толкова вкусни, би трябвало.

# 769
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
За коридор имай предвид, някой беше писал, че при сядането на детето-дънките имали някакви копчета ли, ципове отзад или отстрани, се беше надраскало покрието отгоре. Това са споделяли тук.
Иначе е здрава, Както казах моята е на 4-5 години и нищо й няма...белее се там в детската стая.

Идеята за възглавничка,която ми дадоха  Hug ми хареса ,хем ще освежи,хем и ще я предпази. Peace
Благодаря. bouquet

# 770
  • Мнения: 456
Лидъл е моят магазин. Харесвам всичко в него. Обслужването е на изключително високо ниво. Никога не ме питат дали имам дребни. Чувствам се като цар. Удоволствие е да си харча парите при вас. Поздравявам екипа Ви!

# 771
  • Мнения: 68 646
Аха...ще предадем на Цочето Joy

# 772
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Сгъваемия матрак го имаме, намален го бяхме взели. Децата  го ползват от време на време за спане.  Не е деформиран Понякога вдигам едната част и го ползвам за фотьойл, ако се заседя в детската. Минус е, че само под леглото мога да го прибирам, над гардероба не става  примерно.
Пейката е супер, много я харесвам.

# 773
  • София
  • Мнения: 9 920
Taзи възглавница пускана ли е? Дали е плътна или се сплесква лесно? Търся си нещо подобно.
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=13616

# 774
  • Мнения: 3 546
Цветният Формил добре ли изпира?
Аз съм доволна.

# 775
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте,моля някою който е закупил airfryer да каже мнение.Добър ли е,какво може да се приготвя с него?Дали сте го виждали наличен някъде

# 776
  • Мнения: 25 738
Лидъл е моят магазин. Харесвам всичко в него. Обслужването е на изключително високо ниво. Никога не ме питат дали имам дребни. Чувствам се като цар. Удоволствие е да си харча парите при вас. Поздравявам екипа Ви!
Тоя па. Laughing Laughing Laughing
Чак за обслужване на високо ниво да говорим...Днес бях на опашка с 5 човека и не отвориха друга каса, 1 каса работеше, а женичката не беше на кеф.
Друг случай точно пред мен на клиента картата му беше празна, нямаше кеш...стоях 15 минути и чаках докато "оправят" случката...
Иначе и на мен ми харесва да си пазарувам евтино там, чак царица не се чувствам. Crazy

# 777
  • Мнения: 6 713
Сушилня за плодове и зеленчуци бих си купила от Лидл, ако нямах от друга марка. Много полезен уред! Времето за сушене е според вида на плодовете и зеленчуците, дебелината на парчетата.
В Лидл за първи път пускат мисля, но изглежда добре, пък и винаги може да се върне, ако не ви харесва. Peace

Какво сушиш? И от магазина купени ли?
От магазин купени плодове и зеленчуци не съм сушила, защото имам домашни. Peace
Сушила съм ябълки, круши, сливи, кайсии, чушки , моркови, домати, тиквички, праз, зелени подправки, пащърнак.

# 778
  • Мнения: 68 646
Като царица щях да съм ако на каса само махах с ръчица за поздрав. Без да вадя кесията...Joy

# 779
  • Мнения: 343
Hands Plus1
Обърнахте ли внимание, че любимите карамелени вафли са вече в постоянния асортимент:heart_eyes:

Ехаааааааааааа,страхотно! Hands Ok Hand Благодаря за информацията на mima_r!

Общи условия

Активация на акаунт