Къде да си поръчаме кухня

  • 7 133
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 409
Здравейте,
имам нужда от вашата помощ,кажете къде да си поръчаме кухня.
Знам,че има много фирми ама ми се иска някоя изпробвана от която сте останали доволни от цената и от качеството на работа.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 926
Ще следя темата - и нас ни чака това. Доколкото четох из форума няколко фирми  - още нес ъм ги посетила - "Мебелина", Димат омега" и др не мога да се сетя сега.

# 2
  • Мнения: 625
    Искам само да ти кажа,че вече съм на мнение,че всички са мошеници,слагат не толкова качествени материали,за отбиване на номера,много внимавай!
   Ако си мислиш,че няма различни ПДЧ,много се лъжеш,просто проучи нещата по -обстойно за да не съжеляваш като мен!

# 3
  • Варна
  • Мнения: 616
 Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

# 4
  • София
  • Мнения: 293
Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

И аз мога да потвърдя това ..... също като жена на дърводелец ......  Twisted Evil  Peace 

# 5
  • Мнения: 93
Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

Няма какво да се добави Rolling Eyes. Потвърждавам като проектант/моя милост/ на  мебели, и като жена на мебелист Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 7 043
Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

Няма какво да се добави Rolling Eyes. Потвърждавам като проектант/моя милост/ на  мебели, и като жена на мебелист Wink
И аз се присъединявам към казаното/като жена на мебелист/само искам да добавя,че още по-добре е дизайнер или проектант да изготвят проекта-цвят,материал,дизайн и т.н. Peace

# 7
  • Мнения: 4 668
Само да не е в " ПЛАТАН " , много съм недоволна !   #Cussing out

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Имам много добри отзиви,а и на живо съм виждала кухни от фирма Еж.Аз също мисля живот и здраве там да си поръчвам.

# 9
  • София
  • Мнения: 630
Искам да препоръчам "3 4 5". Страшно съм доволна. Те винаги мислят за индивидуалния клиент. Намерих ги чрез познати. Сега се опитах да намеря техен сайт, но не успях. Знам, че имат магазин в Бизнес парка.

# 10
  • Мнения: 6 323
Само да не е в " ПЛАТАН " , много съм недоволна !   #Cussing out

Подкрепям!
Въпреки че минаха вече 4 години, побеснявам като чуя за тази фирма.
Ето тук съм описала преживелиците ни.

http://moshenik.orbitel.bg/contents.php?id=223

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми работеше с различни мебелисти (покрай тях и той изучи още един занаят). Много са добри. Специално един мога да препоръчам като гарантирам, че работи отлично.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 926
Мъжът ми работеше с различни мебелисти (покрай тях и той изучи още един занаят). Много са добри. Специално един мога да препоръчам като гарантирам, че работи отлично.
Хайде плийййз дай координати ! Може и на лични  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 409
Мъжът ми работеше с различни мебелисти (покрай тях и той изучи още един занаят). Много са добри. Специално един мога да препоръчам като гарантирам, че работи отлично.

И аз чакам координати ако може Hug

# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
santa и berni, ще ви пиша на лични (като питам за телефона му)... Той направи кухнята на майка ми, после му поръчаха и спалнята, а след това и някой неща в хола.

# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Нашата кухня я поръчахме в Айко и направо съм влюбена в нея! Сега и за новия апартамент пак там ще си поръчаме!

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Берни, откъде си?
Нашата я прави едно момче от Раковски и съм страшно доволна. Вече 3 години я ползвам и нямам никакви забележки

# 17
  • Мнения: 670
Имам си майстор, който ми прави цялостно обзавеждане на апартамента. Сега строим къща и отново всичко ще бъде по мои проекти, изработено от него.
Не бих купувала готови мебели. За мен най- важното в едно обзавеждане е качеството на материалите и изработката, и уникалността на моделите.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжът ми сега довършва нашата кухня. Сам я измисли и направи (стана супер, много съм доволна Heart Eyes). Проектира оптималният вариант за помещението... Ако кухнята ви е по-нестандартна- малка или с по-необичайни стени (нашите стени например не са прави, а и стаята е сравнително малка), най-добре е по поръчка.

# 19
  • Мнения: 210
Аз преди 7 месеца си я поръчах в Арон и на родители те ми е от там. Много съм доволна. Идват монтират за един ден. Като цена ще те излъжа хванахме намаление и излезе доста ефтино но аз си взех и някои глезоти т.к. реших, че веднъж си правиш кухнята трябва да ти е удобна и прятна. Ако се решиш и проект ти правят само отиди в Младост в Деницата не в Лозенец много са нелюбезни, но май сега са сложили най новите кухни. Ако искаш виж в лозенец но проекта си го направи в Младост. Ако имаш въпроси питаи. Успех!

# 20
  • Мнения: 3 091
Имам много добри отзиви,а и на живо съм виждала кухни от фирма Еж.Аз също мисля живот и здраве там да си поръчвам.
Кажи какви са отзивите? може и ако имаш - някакви координати?

Мерси.

# 21
  • Мнения: 3 091
santa и berni, ще ви пиша на лични (като питам за телефона му)... Той направи кухнята на майка ми, после му поръчаха и спалнята, а след това и някой неща в хола.
Рени, моля и на мен!

# 22
  • Мнения: 2 768
Понеже мъжо е дърводелец вече съм по-наясно с нещата. Установих че когато става дума само за един модул/ само легло, само бюро...../ излиза по-евтино да си го купиш - колкото до качеството въпросът е спорен. Но когатостава дума за цялостна мебелировка на стая излиза по-евтино да ти го направи майстор - хем ти си решаваш какъв да ти е материала, хем си даваш желанията за проекта, хем идва и ти го слага, а не да го получиш в кашони /както стана с наши познати/ и да ти кажат, че освен баснословната цена която си платил трябва да дадеш и за монтаж. Това е моето мнение

Аз също съм съпруга на мебелист, но НЕ съм съгласна с това мнение! Един майстор няма съответното оборудване като машини и не може да ти гарантира качество на изработката! Фирмата в която работи мъжът ми е на пазара вече 6 години, има цех с много модерни машини, бояджийна камера, работят с 3 монтажни групи. Верно като реклама излезе, но което си е истина...Ето сайта да се уверите какви чудеса правят, дори и за магазини в други градове. Обаче ако става въпрос за евтино, да, с майстора е евтино, но...колко качествено?!

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Имам много добри отзиви,а и на живо съм виждала кухни от фирма Еж.Аз също мисля живот и здраве там да си поръчвам.
Кажи какви са отзивите? може и ако имаш - някакви координати?

Мерси.
Моя приятелка си направи там сега трета кухня поред за различни апартаменти,стая и сега и детската стая, доста прилични цени и хубаво направени.Ще се разтърся къде им е визитката и ще напиша координати.Офиса се намираше в една пряка на Раковски.

# 24
  • София
  • Мнения: 618
Мебели "ЕЖ"-ул."Цар Симеон"38(намира се точно на ъгъла с "Раковска" ),тел:9835847-наистина страхотни мебели и особено кухни.Имат и нов шоурум на бул."Васил Левски"(между Попа и Раковска),но не се сещам точно кой номер.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 933
Мебели "ЕЖ"-ул."Цар Симеон"38(намира се точно на ъгъла с "Раковска" ),тел:9835847-наистина страхотни мебели и особено кухни.Имат и нов шоурум на бул."Васил Левски"(между Попа и Раковска),но не се сещам точно кой номер.
Мерси!Спести ми едно ровене по шкафовете Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 679
Ето е моята кухня http://tani-snimki.hit.bg/images/25-tani.JPG , http://tani-snimki.hit.bg/3-tani.JPG много съм доволна. Сега си поръчвам и други мебели от същата фирма и така попаднах на сайта им. 

# 27
  • на път
  • Мнения: 2 804
Вече има много добри производители с добра техника и кадърни екипи. О българските са ми направили много добро впечатление Д:Д.

# 28
  • България
  • Мнения: 430
Мебели "ЕЖ"-ул."Цар Симеон"38(намира се точно на ъгъла с "Раковска" ),тел:9835847-наистина страхотни мебели и особено кухни.Имат и нов шоурум на бул."Васил Левски"(между Попа и Раковска),но не се сещам точно кой номер.
Аз съм доволна от ЕЖ, Сега офиса е преместен на Екзарх Йосиф и ул. Чумерна , до СМГ.

# 29
  • София
  • Мнения: 168
И аз от ПЛАТАН съм страшно недоволна! #Cussing out

# 30
  • София
  • Мнения: 1 941
Хайде и аз да се включа. Мъжът ми също е мебелист. Проектира и изработва кухни, детски и всякакви други мебели с италиански дизайн. Все едно си купувате списание Brava casa харесвате си кухня и той ви я прави на много прилични цени. Определено никой няма да има втора като вашата, защото той не прави конфекция. Много го похвалих, но си е истина и си е мойто мъж Blush

Общи условия

Активация на акаунт