Въпроси всякакви за автомобилите и задволанните устройства

  • 94 385
  • 2 907
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 9 656
Е аз и на Теслата ей тоя лаптоп вътре не го разбирам

# 1 171
  • Мнения: X
Да, права си, идва ми прекалено и на мен тоя телевизор. Но външният вид ми е окей, на фона на другите 😁

# 1 172
  • Мнения: 9 656
Е да, на външен вид е ОК Simple Smile

# 1 173
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Ей това ми е много грозно. Ръб до ръба...като в оня стар виц за мутрите и джиповете "колкото по-грозен, толкова по-хубав" Joy


За Мултиплата една приятелка разправяше, че била убедена, че по-грозна кола нямало - оказа се, че имало - Мултипла с рога и червен "нос" (по Коледа го разправяше) Sweat Smile

# 1 174
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Аааа, тая тойотина бих я карала. На мен пък ми харесват ръбести, аз загладени не обичам.

Електрическите хич не ми пука колко са грозни. Ако ми подари някой такава, ще карам и ще пея.

# 1 175
  • Мнения: 9 656
Ооо, ужасни злета са тези Тойоти Simple Smile А също се карат супер много. И сега да не се обиди някой, ама само лелички съм виждала да ги карат. На задната седалка все едно си като на дъното на кладенец.
Аз не мога да разбера защото новите коли ги правят с толкова много, и аз не знам как им се казва, агресивни линии може би. Повечето имат такива чупки, че като мина покрай тях първото нещо, което си мисля, е че някой ги е нацепил във вратата.

# 1 176
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Хай, аз не казвам, че не бих я карала....ама ми е грозна и тва е! РАВ4 е съвсем ок, просто при тази са прекалили.

# 1 177
  • Мнения: 9 656
Бих карала всичко ново, което ми подарят Grinning

# 1 178
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Мултиплата наистина е  Sick

но виж тая Тойота много ми харесва

# 1 179
  • София
  • Мнения: 6 308
Ей това ми е много грозно.
Ръб до ръба...
Ма, на живо или на снимка.
И сега да не се обиди някой, ама само лелички съм виждала да ги карат.
На задната седалка все едно си като на дъното на кладенец.

От колко, нататък са лелички. Laughing
Тва, за задната седалка не го разбрах. Simple Smile Не е толкова зле, нито е много тясно.

# 1 180
  • Мнения: 10 376
За мен една от най-грозните коли е Нисан Джук. Особено един кафяв цвят

# 1 181
  • Мнения: 644
Нисан куб ми е "фаворит" на мен, но пък колкото е грозна от вън, толкова ми е удобна вътре,

# 1 182
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Онзи, на живо. Ей сега карах зад един такъв.
Пони, верно и този Нисан е от същата мая. А това кубичното не съм и подозирала, че съществува.

# 1 183
  • Мнения: 9 656
Ей това ми е много грозно.
Ръб до ръба...
Ма, на живо или на снимка.
И сега да не се обиди някой, ама само лелички съм виждала да ги карат.
На задната седалка все едно си като на дъното на кладенец.

От колко, нататък са лелички. Laughing
Тва, за задната седалка не го разбрах. Simple Smile Не е толкова зле, нито е много тясно.

Да бе, отзад е тясно и много тъмно. С тези малки прозорчета... Аз на дълъг път не бих издържала.

# 1 184
  • Мнения: 10 376
Видях го Нисан Куб, и аз не съм подозирала за тойзи ми ти звяр, верно много грозен

Общи условия

Активация на акаунт