Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в Черна любов тема 9

  • 51 823
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Heart Heart Heart Привет! Heart Heart Heart Привет! Heart Heart Heart Привет! Heart Heart Heart

Ей тая версия на гръцки на Феличита ме уби! Хареса ми обаче! Hands Clap



# 61
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Много се радвам за Каан 😊
Чудна новина 🙂
Дори не бях чувала, че се е снимал 🙄
🆕 По сообщениям турецкой прессы,  в прошлом году Каан снялся в американском сериале Тома Кленси "Jack Ryan / Джек Райан". Уже в августе мы сможем увидеть эпизоды с участием Каана.

И нови снимки от Несли
Спящата красавица ❤💜💗


Последна редакция: сб, 28 юли 2018, 16:23 от velvet*

# 62
  • Мнения: 1 042
Много се радвам за Каан 😊
Чудна новина 🙂
Дори не бях чувала, че се е снимал 🙄
🆕 По сообщениям турецкой прессы,  в прошлом году Каан снялся в американском сериале Тома Кленси "Jack Ryan / Джек Райан". Уже в августе мы сможем увидеть эпизоды с участием Каана.

И нови снимки от Несли
Спящата красавица ❤💜💗



Вел, по повод снимката на несли..в Инстаграм имаше коментар "Сигурно сънуваш Б..." И друг много категоричен " Бурак и Неслихан си изживяха една истинска любов, нищо че се преструват в реала. Създадени един за друг."

# 63
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Фенските илюзии са безгранични 🤣. Какво и как е ставало никога няма да разберем ние.
Но можем винаги да им се наслаждаваме в Севдата 💙💚💛❤




# 64
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте момичета!

Пуснах го и в групата за Кадир и Несли , но реших и тук да го кача, едно колажче. Пробвам нови неща Wink



Велвет +1 от мен към последния ти пост!

# 65
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте момичета!

Пуснах го и в групата за Кадир и Несли , но реших и тук да го кача, едно колажче. Пробвам нови неща Wink




БобиHug, страхотно се е получило! Любовта над омразата.....Heart  (Аз така си го разшифровах, може замисълът да е бил друг.) Продължавай..! Hands Plus1 Flowers Rose

Много им се радвам на Несли и Кадир, че са сред природата и сами. Обожавам такива ваканции! Nature Tent

Лека вечер, момичета! Hug

# 66
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Мамси Heart

Чудесно си го разбрала.
Само любовта ражда живот и може да те издигне до космически висини, омразата само унищожава и те принизява.



# 67
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Привет Hug
Боби Kissing Heart жестоки колажи си ни донесла Flowers Hibiscus. Продължавай, страхотно ти се получават Hands Plus1

# 68
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро, Севдички!
BVAR, страхотни колажи, хродължавай в същия дух 🤗
Браво на Несли и Кадир, дано повече хора да взимат пример от тях 😊
🆕Другие бросили, они собрали!

Кадир Догулу и Неслихан Атагюль накануне расположились в бухте, вдали от глаз,  городка Акьяк.
Пара, которая провела несколько спокойных часов в тихой бухте, показала примерное поведение. Прежде чем вернуться, знаменитая чета Догулу очистила окружающую среду. Они собрали мусор, разбросанный вокруг. Кадир и Неслихан, были  разочарованы действиями отдыхающих.
Пара вернулась в Акьяк на лодке, взяв с собой весь мусор, который  собрали в большие пакеты.



Изплува ми тази снимка зад кадър, която до сега не бях виждала, или е доста добре направен колаж.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет!
Коте Hug Велвет Hug благодаря ви много!

Като остане време ще се твори. Сега малко ме нападнаха задачи Smile

Kissing Heart

# 70
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Здравейте, момичета! Hug

Боби Hug, и при мене чок зор бе... Само нощите са мои, ама и те не стигат.  И аз понеже нито колажи съм се научила да правя, нито на пресни новини попадам, та затуй си коментирам само серийките.
Ето, в днешната серия по Диемата например Зеза за пореден път НЕ ме изненада. Smirk Чудя се само дали толкоз тъпоъгълна трябва да е по сценарий, или моето възприятие за нея е такова? Rolling Eyes То бива бива любов, ама да прикрие едно убийство, като предаде главната улика в ръцете на убиеца, само защото иска уж да го вкара в правия път и в същото време да мисли, че се е вразумила вече, ей това не знам как да си го обясня. Сега, че вкараха флашката с целия запис на убийството на Карен заради Зеза то си беше ясно. Иначе нямаше толкова лесно и бързо да попадне при Емир. Но ме е яд, че това убийство, което беше в основата на целия сериал остана ненаказано. Точно заради това убийство Емир трябваше да се види осъден и в затвора, пък ако ще после да бяга и да се трепят с Кемал....
Айде, няма да пиша повече , за да ми остане малко време и за Птичката, че и аз я почнах. Харесва ми сериалчето, свежичко е, развлича ме, ама да ви кажа под секрет все едно гледам ЛпН. Yum Чудих се защо толкоз познати неща и фрази виждам, па то СЦ била същата. Smiley Дано на някое кръстовище СЦ да завият по друг път, за смяна на познатата гледка. Иначе ГГ ме кефят като двойка. Heart

Лека да ви е нощта! Blue Heart
 

# 71
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Привет къзлар  Hug Hug Hug
Мамси Hug Емир много добре знаеше, че щяха го тикнат в затвора за убийството на Карен, та той затова си оплете предварително кошницата, като възложи тази задача на абдала Търо  Crossing Arms. Виждаше че големия Сойдере е страхлив  Naughty и според мен му беше пределно ясно, че ще се случи нещо. Или Карен щеше го гръмне Търо или както и стана - той нея. Хитра лисица си беше Емко от начало до край.
Аз обаче снощи хванах малка част от епизода. Точно там където Зеза успокояваше разстроение Емко, заради загубата на единственото същество което искрено изпитваше привързаност към него - Шекер Портакалъ Денизче  Heart Eyes Heart Eyes.
Нихан чак не можеше да се отпусне и да се нарадва на щастието си, че вече ще се резведе с Емир и детето й най-после ще носи фамилията на баща си - Сойдере. Та голямо впечатление ми направиха думите й "Не мога дори да се усмихвам много, защото нали казват, че когато човек много се радва и смее, после много ще плаче" !!! Точно тук като че СЦ ни дадоха леека подсказка в каква КАРА посока ще се развият нещата при Кемо и Нихи в бъдещия им съвместен живот  Whistling

# 72
  • Мнения: 1 042
Да се включа и аз , поредната лудичка по Севдата. Оная вечер за втори път гледам тоя ужасен финал, бърша сълзи и пак гледам... Абе каква е тая магия наречена Кара Севда??? Не мога да загледам нищо друго. Хвърлям по един поглед на този сериал по БТВ на мястото на Кьосем, даже не му знам името, еее, досада. Само като чуя  диалога и ме втриса. Десет минути едно и също с различни думи. Аз ли нещо съм повредена или Севдата ми е вдигнала летвата високо... Не знам. И пак се замислям над финала. Според мен именно той изстреля Севдата към наградата ЕМИ. с друг финал щеше да е поредната сапунка, с красиви актьори и нищо повече. А колкото до Зеза не ме дразнила през сериала, но виж Асутоо. Е тая ми идваше да я удуша през телевизора. Браво на Мелиса, хубаво си изпълни задачата да я намразят всички. Но всъщност аз така и не разбрах тя защо отрови Озан. Тя предварително едва ли е предполагала, че Зеза и Търо  ще се омешат в играта, за да е подготвила да нарани Нихи, така че да я раздели с Кемал. Нещо ми издиша тоя момент

# 73
  • Мнения: 8 098
Привет! Hug Hug

Момичета не знам как успявате да гледате финала втори път, аз не мога да събера сили и части от сериала да повторя! no

Така ме разтърси, че още ме държи! Rolling Eyes

Нови  снимки от Несли. Heart Eyes

 



Между другото в пресата пак обсъждаха  мнимата й бременост. Дай боже да им се случи когато са готови и искат бебе, толкова хубава двойка са! Praynig

# 74
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Момичета здравейте!
Мамси Hug
Наде Hug
Алексче Hug

Не съм го гледала втори път финала . . . не знам дали ще го повторя някога . . . може би след време, но май ще е след много време . . . Прекалено го преживявам, не го приемам само като филм, а като нещо, което може да преживееш лично - в смисъла да загубиш любимия ,за който си страдал толкова много да сте заедно.

Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт