На път сме да се разделим..

  • 13 360
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 006
ми ти се припознаваш" Какво" , какво да направя. Написала си ако беше ти де, че си къташ твойто.

 

И кво  като "кътам" моята заплата?Има ли значение чия е заплатата,щом трябва да се кътат? ooooh!
Аз не се припознах просто ей тъй,а ти изрично подчерта

Обобщавам двата последни поста.Мъж от разстояние Simple Smile голямо постижение! Любовници и държанки- под път и над път.
А това за банката .. .no comment.


Ако в момента не ти отърва да броиш постовете,разбираемо е.. Laughing

Последна редакция: пт, 20 юли 2018, 15:47 от Какво?

# 61
  • Мнения: 2 215
Вие се дърлите за глупости, а авторката се изпари!

# 62
  • Мнения: 25
Не съм се изпарила, но е факт че момичетата по-горе нещо се сдърпаха..

# 63
  • Мнения: 3 756
Не съм се изпарила, но е факт че момичетата по-горе нещо се сдърпаха..
Това тук често се получава, не е изолиран случай.

# 64
  • Мнения: 7 006
Вие се дърлите за глупости, а авторката се изпари!

Не сме се "дърпали и дърляли за глупости ",просто потребителката заключи,че щом партньорите живеят отделно на голямо разстояние,то значи не са семейство, а "любовници и държанки".
Нещо което намирам за доста нелепо твърдение,на фона на съвремието ни и множеството двойки,живеещи именно по този начин

# 65
  • Мнения: 15 619
Има всякакви варианти на семейственост.
 Разстоянията не са от такова значение, ако хората се възприемат като семейство и си тежат на мястото.

# 66
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Стремежа на авторката е да заживеят заедно.Няма значение другите как живеят.
Авторката хубаво влезе, но да беше дала още яснота.Не може ли партньора и да поживее при нея.
Тия непреодолими пречки...Града , в който е мъжа, по- голям ли е? Общото бъдеще как го вижда?- семейство, деца?Това " идвай" с какво е подплатено?Има ли по- добри условия за детето в тоя друг  град? Защо мъжа не може да изчака , тя да купи жилище и тогава евентуално да се мести?Сега в собствено жилище ли живее тя?
Тая толкова хубава работа, не е ли заменима?

# 67
  • Мнения: 15 619
Стремежа на авторката е да заживеят заедно.Няма значение другите как живеят.
Авторката хубаво влезе, но да беше дала още яснота.Не може ли партньора и да поживее при нея.
Тия непреодолими пречки...Града , в който е мъжа, по- голям ли е? Общото бъдеще как го вижда?- семейство, деца?Това " идвай" с какво е подплатено?Има ли по- добри условия за детето в тоя друг  град? Защо мъжа не може да изчака , тя да купи жилище и тогава евентуално да се мести?Сега в собствено жилище ли живее тя?
Тая толкова хубава работа, не е ли заменима?

Непреодолими е твърде неопределено понятие и не дава никаква яснота по въпроса на авторката, затова и следват най-разнообразни предположения и включвания.

# 68
  • Мнения: 25
Невиждам защо да навлизам в дълбоки подробности, идеята е че той иска да се пренеса при него, и да градим заедно дом, семейство. А аз искам да направя първо нещо за мен и детето и след това да влагам и раздавам...

# 69
  • Мнения: 18 983
Значи съм права - не си сигурна нещо в тази връзка и искаш да си действаш самостоятелно. Няма нищо лошо в това. Направи както ти идва отвътре!

# 70
  • Мнения: 2 288
Невиждам защо да навлизам в дълбоки подробности, идеята е че той иска да се пренеса при него, и да градим заедно дом, семейство. А аз искам да направя първо нещо за мен и детето и след това да влагам и раздавам...
Колко километра са между двата града? Ако са поносими,  може да се пътува всеки ден, явно и двамата шофирате. Той се нанася при тиб и ходи на работа в неговия град?! Има ли такава опция?
ММ пътуваше по 100км в посока всеки ден, а когато беше ммого изморен от работа, преспиваше в служебно общежитие.

# 71
  • Мнения: 25
Около 50 минути е пътя, предложих му да пътувам, но за него не било нормално...щял да ме мисли постоянно и т.н.

# 72
  • Мнения: 18 983
Извинявай, но 50 минути са нищо... ваша си работа, но не ви разбирам. Освен това двама души постигат заедно много повече от един.

# 73
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Добре, колко време ти трябва за да купиш апартамент за детето, да го пуснеш под наем и да си самоизплаща ипотеката? Нали това е идеята? Какво пречи това? Той до теб ли е с плана ти?Подкрепя ли те с идеи и усилия?
 Познавам такова с-во.Втори брак, обзаведоха щерката
( заварена за мъжа, ), даже той участваше финансово.Зъболекар, тя мед.сестра .Просто си ги пое.За съжаление не успяха да имат второ( за него първо) общо дете.

# 74
  • София
  • Мнения: 12 006
Невиждам защо да навлизам в дълбоки подробности, идеята е че той иска да се пренеса при него, и да градим заедно дом, семейство. А аз искам да направя първо нещо за мен и детето и след това да влагам и раздавам...
И какъв е проблема да си купиш жилище и да го пуснеш под наем, като в същото време си търсиш с негова помощ работа в неговия град, а после да отидеш да живееш при него?

Общи условия

Активация на акаунт