Отговори
# 225
  • Мнения: 5 957
Titiritka, благодаря ти за препоръката за ресторант Стенли 💐

Плануваме Рилски манастир, пещерата на Идан Рилски, Рупите, Хераклея синтика, Петрич, Самуилова крепост, Златолист, гробът на Яне Сандански, Роженски манастир. Това за два дена, два дена и половина зависи как си разпределим времето. Търся препоръка за нощувка в района на Петрич, държа да е що-годе прилично и да допускат дребни домашни любимци.

Когато не сме на хотел в Сандански, а само минаваме, ползваме тези апартаменти:

https://maps.app.goo.gl/C7Czw1DVW8zLywP56

Има ги в Букинг, но питайте дали приемат животинки.

# 226
  • Sofia
  • Мнения: 568
Titiritka, благодаря ти за препоръката за ресторант Стенли 💐

Плануваме Рилски манастир, пещерата на Идан Рилски, Рупите, Хераклея синтика, Петрич, Самуилова крепост, Златолист, гробът на Яне Сандански, Роженски манастир. Това за два дена, два дена и половина зависи как си разпределим времето. Търся препоръка за нощувка в района на Петрич, държа да е що-годе прилично и да допускат дребни домашни любимци.

Наскоро спахме в Сандански в хотел "Дезудава", на центъра е, добри цени и допускат кучета. В Петрич не съм особено очарована от хотелите.

# 227
  • Мнения: 1 240
В Петрич ми хареса ресторанта на хотел Прованс. Имаше едно йорки на съседната маса, вероятнохи в хотела допускат...

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 13 605
Спряхме се на къща за гости Релакс в Рупите има и самостоятелни каравани. Дано времето е с нас, че прогнозата леко ме притеснява.

# 229
  • Мнения: 654
Здравейте, за тези, които са посещавали екопътека Луковит-Златна Панега, може ли да споделите кой месец е най-благоприятен?
Гледам прогнозата за времето, в края на май месец все ще вали, а от юни ми пише 30 градуса, като се усещат 34... Как се издържа на тази жега, открита ли е тази екопътека (снимки над реката съм виждала само)? То като в Пловдив 🙃
А и друго - тези панаири, бъбъл чай, кебапчета и лодки има ли шанс да не са там делничен ден?

# 230
  • Мнения: 4 969
Делничен ден е по-спокойно. Отпишете празнични и почивни дни, голяма е навалица. Най-много ми харесва ранна пролет и есента. Няма панаири, хора и времето е идеално.

# 231
  • shumen
  • Мнения: 18 259
Ние ходихме там миналата година по това време.Не беше много горещо и не е валяло.Изкарахме си страхотно.

# 232
  • Мнения: 1 648
Пътеката е къса и равнинна, няма голямо значение в кой период точно ще я посетите. Но изберете делничен ден, за да е по- спокойно.Задължително посетете Пещера “ Проходна” и “ Златен парк”, ако не сте ходили…, защото ако пътувате само заради пътеката не си струва.

# 233
  • Мнения: 8 345
Само да споделя, че земята там е глинеста. Ако е валяло дъжд ще имате запомящо се преживяване с тонове кал по обувките:)

# 234
  • София
  • Мнения: 1 092
Здравейте! Радвам се,че открих темата! Аз препоръчвам крепостта Кракра Simple Smile за мен е с невероятна и зареждаща гледка! Sunglasses

# 235
  • Мнения: 11 494
Някой да препоръча място за отсядане от което да сте доволни до Крушунските водопади?

# 236
  • Мнения: 159
Лястовичи вир. Араповски манастир.

# 237
  • Мнения: 654
Здравейте, за тези, които са посещавали екопътеката до Девин -  Струилица-Калето-Лъката, пътят как е, подходящ ли е за ниска кола? За многото завои ми е ясно.

# 238
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Здравейте, за тези, които са посещавали екопътеката до Девин -  Струилица-Калето-Лъката, пътят как е, подходящ ли е за ниска кола? За многото завои ми е ясно.

Здравейте, пътят е нормален, става за ниска кола. Това е една от любимите ми екопътеки! Много е красиво! Да се отклоните непременно и до водопада Самодивското пръскало!

# 239
  • Враца
  • Мнения: 2 399
Здравейте.
И аз имам питане- какво може да се посети за 3 дни в района Балчик- Шабла- Добрич... Нос Калиакра и Дворецът в Балчик са вече набелязани, а какво друго?
Може да е различно то 100 НТО, но стига да е интересно и за нас, и за деца- на 15 и 6г.
Приемам всякакви съвети, за да има избор Wink

Общи условия

Активация на акаунт