Самота..

  • 14 734
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Авторът може да обиколи библиотеките в Пловдив или да се заседява повече в библиотеката на уни-то. Там би трябвало да се намери някоя скромна интелектуалка.

# 46
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 814
На мен всъщност постът на автора ми звучи доста тревожно - как се дразни от обвързаните и е озлобен от факта, че няма момиче до себе си. Напомня ми за т.нар. incel  (involuntary celibates) - целибати по неволя, отхвърляни от жените мъже, които смятат, че и те заслужават жени и секс , колкото и останалите, и се изпълват с омраза, защото не получават това, което заслужават. Такива чувства може да се канализират по доста непривтен за околните начин.

А не заслужават ли всички мъже жени и секс? Или според тези, които нямат подход към жените, по-добре да не ви закачат?

# 47
  • Мнения: 19 319

А не заслужават ли всички мъже жени и секс? Или според тези, които нямат подход към жените, по-добре да не ви закачат?

Разбира се, че не заслужават всички. Никъде не е казано, че само защото си се родил и съществуваш, ти се полагат жени, секс, пари, любов и пр. Ако искаш нещо, трябва да направиш усилие да го получиш и пак не е задължително да го получиш. Зависи какво разбираш под закачане - би трябвало да си даваш сметка кога дадена жена не проявява интерес и да я оставиш на мира, без да я тормозиш и да прилагаш някакви силови действия. Което не значи, че не трябва да пробваш с други жени, които може да имат интерес.

# 48
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 814
След като вече доуточни отговора си-съгласен съм с теб.
А откъде знаеш за целибатите по неволя, и че тези чувства могат да се канализират по доста неприятен за околните начин?

Последна редакция: сб, 01 сеп 2018, 19:10 от Natael-1485

# 49
  • Мнения: X
Вече има доста подробни статии за тези индивиди.
Според мен проблемът ви е, че не искате да приемете, че нещото Х е дефект. Съответно не го и променяте. А то ви пречи.
Виждала съм всякакви обвързани мъже. Грозни, дебели, ниски, сакати. Имат жена, имат деца. Аз самата съм имала връзки с такива и те уверявам, че визията е последното нещо, заради което говоря за тези връзки в минало време. Най-често характерът не струва. Имах и един случай, когато човекът просто беше луд, психически не беше добре.
На никого не му личи от пръв поглед, че като личност е отпадък. Лошото е, че всички, вкл. дебели, ниски, грозни и сакати, мислят, че проблемът им е само във визията и само нея се опитват да оправят, а то всъщност под станиолчето е мухлясало.

# 50
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 814
А защо никоя от жените тук не му каза, че най-важно е умението да общуваш с жени?

# 51
  • Мнения: 603
Авторът може да обиколи библиотеките в Пловдив или да се заседява повече в библиотеката на уни-то. Там би трябвало да се намери някоя скромна интелектуалка.

Намерих най-добрата ми приятелка в библиотеката, докато си пишеше домашните след лекции.
Другата ми най-добра приятелка пред блока. Хора всякакви.

# 52
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 814
VintageBeauty, при жените е различно. В този случай няма издигане на бариери и други такива. Наблюдавал съм как непознати момичета за 5 минути стават приятелки. Ако обаче седне да говори с момче(поне при мен е така), стават предпазливи, гледат да не си хабят приказките.....

# 53
  • Мнения: 603
Като момиче на твоите години го казвам - винаги ми е било неприятно колега да дойде и да започне - здравей, как се казваш? какъв ти е номера?имаш ли фейсбук?Искаш ли да излезем?
Ами -натрапчиво е и то много. На мен ми прави лошо впечатление, че търси нещо бързо, а мен бързите неща не ми харесват. Докато имам колеги, когато са в компания момче, две момичета, после идва още едно момче и така - момичетата се отпускат по-бързо и не им е неприятно.

# 54
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 814
А как трябва да се започне, след като здравей, как се казваш отблъскват?

# 55
  • Мнения: 603
Не ме разбра. Аз нямам против да се запознаем, но след запознанството веднага да ме канят на среща ми се е случвало доста пъти и честно казано - то ме отблъсква.

# 56
  • Мнения: 17 643
просто четете повече книги и общуването ще ви се подобри

# 57
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 814
Понякога имам чувството, че общуването с жените си е висш пилотаж.....

# 58
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
А как трябва да се започне, след като здравей, как се казваш отблъскват?

Някои момичета се впечатляват от момчета, които говорят за литература и особено за поезия.
Изчети няколко романа и стихотворения и ще има за какво да си говорите първоначално.
Мога да ти препоръчам няколко заглавия, ако искаш.

# 59
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 814
Препоръчай все пак. Ама с моето дар слово......

Общи условия

Активация на акаунт