Искам да кажа ... (149) през август 2018

  • 251 029
  • 5 394
  •   1
Отговори
# 5 325
  • Мнения: 11 751
Оскубахме тревата пред вкъщи, че беше същинска Жунгла 😂
Мари, два медала за мен, щото имам две плюски 😂😂😂
Голямата обаче ме бие по мързел - защо сега, защо тревата, тя няма ли да порасне пак, толкова стига ли ... hahaha
На 15-та минута отиде да се къпе и да оправя вкъщи Mr. Green

# 5 326
  • Мнения: 6 742
8 клас са по новата програма. Аз не бих купила предварително.

# 5 327
  • Пловдив
  • Мнения: 23 957
Какво се оплаквате от мързела на децата си. Викам Триглавата ламя на обяд и тях ги мързи да си разчистят масата. Ядоха прави с чиниите на плота в кухнята.

# 5 328
  • Мнения: 11 751
Кате, на сайта на училището в петък публикуваха за всеки предмет учебника с автор и година на одобрение Hands V
И без друго реших, че ще ги купувам нови ☺️

Янтра 😂😂😂

# 5 329
  • Мнения: 3 663
Оф Лина така ми се иска и моят мъж да беше такъв ама той е такава тежка гемия, че няма навиване. Иначе почне ли го прави амс докато почне може д ти побелее косата.

# 5 330
  • Мнения: 22 036
Веси, баща ми беше така. Всичко можеше и правеше, ама с мноооого зор. А какви цветущи научавах покрай това му "хоби".
Майка ми пък беше хиперактивна Simple Smile. Все нещо искаше да се върши.

# 5 331
  • Мнения: 3 663
Точно такъв е, докато се разгъне и минава една седмица.

# 5 332
  • Мнения: 39 781
Какво се оплаквате от мързела на децата си. Викам Триглавата ламя на обяд и тях ги мързи да си разчистят масата. Ядоха прави с чиниите на плота в кухнята.
Хаха... А моите още не са обядвали.....защото ги мързи! Обаче официалният израз е "още не сме гладни."

# 5 333
  • София
  • Мнения: 18 679
След споделеното от Лина малко ме е срам да попитам за препоръка за електричар за монтаж на една лампа, която дейност очевидно идва твърде сложна на моя половин, който иначе е с инженерно образование Stuck Out Tongue Closed Eyes
Та, моля за координати на електричар в София. Сериозно.

# 5 334
  • Мнения: X
8-ми, мисля че не са по-нова програма. Миналогодишният набор беше късметлията.
Абсолютно вярно. Учебниците, издадени през 2017 са напълно подходящи, стига да знаете на кое издателство и автор/и са.

# 5 335
  • Мнения: 22 036
Какво се оплаквате от мързела на децата си. Викам Триглавата ламя на обяд и тях ги мързи да си разчистят масата. Ядоха прави с чиниите на плота в кухнята.
Хаха... А моите още не са обядвали.....защото ги мързи! Обаче официалният израз е "още не сме гладни."

Тъкмо щях да кажа, че не са огладняли.
Моят син нали с апломб ме "напусна" в петък и се замъкна при баща си Simple Smile. Е, днес се довлече и претърси хладилника, но аз предвидливо го бях опразнила Simple Smile. Само лимони имаше и сурови яйца и нудълси. Ааа, пубери, да сде оправят, аз на техните години ....Хи хи хи,

Белинда, омацах се с олиото и пак на теб и козуначко ми мирише.

# 5 336
  • София
  • Мнения: 18 679
Дидева, жено прекрасна, как успяваш да огрееш навсякъде Hug Кога ще започнеш да пишеш по-редовно и при нас? Липсваш ми, пък и туканка сме си все от наш'та кръвна група - йедене, пийнье, тия три неща...

Даунче, ха! И аз днес се почерпих от същото и се сетих пък за тебе Grinning Обаче установих, че ако се сложи на влажна коса, после не се усеща.

# 5 337
  • Мнения: 22 036
Дидева, жено прекрасна, как успяваш да огрееш навсякъде Hug Кога ще започнеш да пишеш по-редовно и при нас? Липсваш ми, пък и туканка сме си все от наш'та кръвна група - йедене, пийнье, тия три неща...

Даунче, ха! И аз днес се почерпих от същото и се сетих пък за тебе Grinning Обаче установих, че ако се сложи на влажна коса, после не се усеща.

Аз на исушена го мацам. Ефект никъФ няма, ама как мирише самоооооо Simple Smile. Сега чак не искам и да пуша, за да не се омириша.  (ама се сетих за повъеналото Козуначе Simple Smile) Така ме веселиш - гуш.

# 5 338
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, как няма ефект, то нали това му е ефекта - да мирише, все пак е парфюм за коса Rolling Eyes Ако за подхранване искаш, други масла трябват мисля.

# 5 339
  • Варна
  • Мнения: 36 865
Писна ми от жеги, наистина ми писна. Не се диша тук, ега ти, всеки ден се пържим на 30 градуса, нощес не се спи, по-топло е отколкото същинското лято. Искам си есента вече.

Общи условия

Активация на акаунт