Кукундрела дири кукуруз голем, де да го намери в тоз кален летен ден - 91!

  • 30 886
  • 746
  •   1
Отговори
# 165
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 083
Рачетата са най-хубавите хора!

# 166
  • Мнения: 1 297
Честито. Датата е идеална Деветка-три тройки. Най-стабилното число. На три места ще стъпи добре. Дъщерята и тя е деветка, правил съм и професионален хороскоп.

Търсите къща на мурето, със спонсор, виждам. Ми тук съм. От 15 септември ви я отстъпвам безвъзмездно. На бара, само до три по сто, че ще ми я оповръщате. На край почиствате ОСНОВНО, и ключът при св. Петър-управителят. hahaha

# 167
  • In Neverland
  • Мнения: 355
Петенце, радвам са чи ни си съ засегнала, аз всъшнус и лоши нища не съм казала. Иначи съм Телец, ама с асцедент Лъв и хич нямам търпение, все гледам да дам акъл и не убичам глезутии, мъ иначи съ контя. А мъж да са глези и да са конти(поичи ут мени) ми е много анти-мъжку, признаам си. Иначи съм възпитану и кротку животну, дукат ни ма идосат. Посли става страшну.
Иначи си чувствитилна натура и възпитънъ! Аз много мноу се кефя на подобни хора, днешну времи са редкус! Усвен туй викаш галантни мъжвки деви, ма да кат са замисля и цвитя ми пударява дажи, гажиту дажи гривни ми плети, та са румантични верну си е.
Абе сичките зодии са готини, ду чувек си е. Ку е свестен и не е заяден чувека ши са ръзбврети, па ку ще да сте двата полюса. Та тъй за зодиити. Ну най-нипунятната ми зодия е и си устава Рак.

Чи що тъй за рачитътъ. Я съм раче и мноу си съ аресвъм Yum (ма съм и скромнуу Smile ) Странни фтици сме общу взету, ама сме големи домушари и душици.

# 168
  • Мнения: 4 770
Сирини, мирси за хубаити думи! Hug Честну казано понякога мъ й яд, чи съм възпитана и чувствителна, щот на такива хора всеки ни съ качва на главата и живота ни хич ней лесин с толкуз емоции. Пак дубре, чи съ поошлайфах да ни съ идосвам за глупости и със всеки. Ну съ радвам, чи някой мъ уцинява. Simple Smile
Иначи съм кът теби и аз - дукато съ отнасяш добре, съм душа човек и никога няа да видиш лошу от мен, но настъпиш ли мъ, извиднъж разбираш, чи имам и тъмна страна. Joy
Много са галантни мъжкити Деви наистина (да ни съ възгурдеят само) и наистина от всяка зодия има свестни представители.

Миси, ти можи да си свястно рачи, ну такива раци пещерняци познавам, чи не е да съ отваря приказка. И вярну са ино напред две назад и общо взету пълна дезориентация в тоз жюот. 

Последна редакция: ср, 08 авг 2018, 22:22 от Петенце Цветенце

# 169
  • София
  • Мнения: 6 311
Я дъ ни чувъм нищу зъ рацити, чи са ше ви изпонащипя, както съм грогясал. Laughing

# 170
  • Мнения: 4 770
JoyJoyJoy Simple Smile

Ох, то ней съ изкажи чуек. Все някуй ши съ засегни. Laughing

# 171
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 083
Я дъ ни чувъм нищу зъ рацити, чи са ше ви изпонащипя, както съм грогясал. Laughing

Hands Plus1  Hands Plus1 Hands Plus1 Hands Plus1 Hands Plus1

# 172
  • Мнения: 29 929
Ного моля.....за зодийти - да сме наясну:

# 173
  • Мнения: 4 770
Май съ учиртава нова рачишка партия. Joy

Наталчи, знам аз, чи има 2 зодии - Скорпион и ужилени от такъв. Laughing

# 174
  • София
  • Мнения: 6 311
Три съ. И скорпион ущипан от рак. Joy

# 175
  • Мнения: 29 929
Три съ. И скорпион ущипан от рак. Joy

Ноу моля.....батку ти Валери щом гу йе казъл....

# 176
  • Мнения: 4 770
Оф, напрау ши съ гътна ут валерковите мъдрости. Joy

Онзи, начи тряа има и Рак, ощипан от Скорпион. Laughing

# 177
  • София
  • Мнения: 6 311
Кой валерко? децибелчето ли? Мани го тоа палячо. Simple Smile

Нпрао мое прекроим зодиака. Simple Smile

# 178
  • Мнения: 4 770
Давай, прекроявай. И после пусни резултата тук - да се образоваме и ние малко. Joy

# 179
  • София
  • Мнения: 6 311
Брееееееее сам ли дъ гърбим. Вие нема ли помогнете малку, а? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт