КГБ = Клуб на Готините Баби - 190.

  • 58 403
  • 761
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 539
Хм, и аз съм с нова прическа  и боядисана от вчера.Може да ми излезе късмета викам.Напримар да литна до София скоро.Пък може и да не излезе.Може да имам сто проблема ,но ходенето не е от тях ,вървя още.Все още.На зигзаг понякога ,но се движа.

# 661
  • София
  • Мнения: 8 373
Ей и аз да се оплача. ПиснА ми - все работа, работа. Ще взема да хвана гората, ма то не е модерно вече по гората. Сега хващат по Моловете...Аз ще взема да хукна към университета-учи ми се, та ми се реве. Cry
Когато си плащах семестриалната такса, се паднах при една доста намусена дама ( все при нея се падам ) Та ме гледа жената и ме пита - Вие пък от какъв зор учите? На тъп въпрос - тъп отговор. Казвам й - уча за да не готвя манджи на мъжО и да се ветрея тук сред младите хора. Увисна й ченето ( за малко да й изпаднат зъбичките), нищо не каза, би ми печата и се разделихме до следващата среща. Какво ли ще ме пита тогава newsm78 Щото първия път ме попита дали ще мога да запомням материала. Явно ме е хванала на мушка Joy

Съчувствам ти, ДЕЛТА spoko Е да, но я погледни от хубавата страна - нагласена, натъкмена, полегнала, вирнала крака ( кой ти вижда, че са подути Wink? До утре ще спаднат.) И с изпотена чаша бяло вино...Класика!

БОРЯНЧИЦЕ, много яко се подготвяш за скитосване-хем подстригана, че и вапцана. Как няма да ти излезе късмета? Гарантирано! 100% Wink Казваш, че се движиш на зиг заг. Причините са две. Или си предозирала алкохола, или пък в стремежа си да вървиш с балетна стъпка и чупка в кръста, кривиш краката и резултатът е линия, която не е успоредна на партийната Mr. Green

ГРАДСКО, къде си? И с теб ни върви шегаджийската приказка, ама ти си се покрила в дън горите тилилейски. Минала си в нелегалност май. Я излизай на светло Joy

Момичета, имам за подаряване перуники или казано по друг начин - ириси. Има ли желаещи? Не се блъскайте, за всички ще има Simple Smile. Донесла съм едно чувалче.

Хайде, отивам да си поговоря с руското другарче, после лека нощ деца newsm46

Да ви кажа един виц. Две съседки си говорят. Едната казва - твоя се връща и ти носи цветя. Другата отговаря - ще трябва да вдигам краката... А първата я тита: Що ма, нямаш ли ваза? Wink

# 662
  • Мнения: 1 997
Привет и от мен.
Я, колко подстригани и вапцани дружки!

А аз отивам в ъгъла.Толкова съм побеляла,избеляла.
Май не си споВням да съм била в такъв вид.Че и нелакиранаа😀😀
То работа,работа ,но и немарливост моя.Пръскам с вълшебното спрейче,ама както е тръгнало на два пъти ще го изпръскам 😂😊
Дала съм си срок до неделя.

Борянчице, както се канех да си търся помощ срещу заплащане за извозване на тревите ,така си плюхме с ММ на ръцете и елате ни вижте.
Скапах се днес,а аз не се предавам лесно.Важното е,че за утре остана малко.

Кари сигурно сготви гозбите ,че вероятно ги и изядоха.😘

Фло,  иде октомври , ще подхванеш новатя учебна година.
Хареса ми как си отговорила на госпожата.
Не обичам МОЛ-овете.Действат ми изнервящо.Явно съм остаряла.


Ставам ,за да си легна официално.
Извадих  есенните олекотени,но то май  е за зимните.
Сутринта при нас е имало слана .Видях почернели листа на едни  китки -копривки,а после в градината тиквичките ми втора реколта половината заминали.

Лека и спокойна нощ за всички!😍

# 663
  • София
  • Мнения: 2 672
Добър вечер!

Ето ме и мен. По късни доби, но от сърце се явявам. Започнах и аз училище, нЕма само Фло да се Фали.  hahaha Уча математика, българският и литературата си ги знам, но ми е кеф пак да ги прочитам, но и предприемачество захванах. Най-ми се опират задачите. Но напредвам - днес например задачите с остатък си припочних, но не ми е любимо и не ми се нрави. Да ме простят математичките. Ми дават на децата от хуманитарни профили и то с изкуства, по 40 задачи с по 10 подусловия, а отделно по 5-6 от учебника. Първите от сборник. Та се чудя математемаческа гимназия ли ще завършват?  newsm78 Помрънквам си, но не само аз. Направо скандал е имало на родителската среща вчера от майки и татковци. Та ще видим къде ще излезе краят.

Делта, била си съвсем наблизо до мен днес. Ако знаех, че си наоколо щях да намина да се видим и запознаем, пък и да пием по едно кафе.  Wink

Гъбче, и аз не съм още във форма за пред хора. Ми нЕмам време от учене. Но, следващата седмица и аз ще избягам от София и за тази цел ще ида да се нагиздя.  Heart Eyes

Честита прическа на Борянчица! А у Софето те чакаме, ама нека да е по-нататък, като се върна и аз.  Heart Eyes Шегувам се, ако имаш път си пристагай.

Джили, да знаеш как ти се зарадвах като те зърнах. Нищо, че си за малко, пак ми радваш окото и ухото.  Heart Eyes

Фло, браво на вас за мащабното пазаруване. Е, те такова у нас трудно се случва. То, ще са кандърми и после набързо и пак съм забравила нещо. Аз обичам като отида в магазин и да се забравя, а в онзи, дето си била мога и два-три часа да откарам. НЕма кой да ми върже, обаче. Един път татко, Бог да ме прости, ми уйдиса на акъла, ама му беше станало байгън. Та, тъй сега сама си ходя, на час по лъжичка.  Laughing

Пипи, браво на вас за инициативата! Heart Eyes

Кари, добре сте се завърнали у дома! Радост за всички си вкъщи! Зареждай с продукти и действай! Скоро ще ти се обадя, малко преди да замина.  Heart Eyes

Жабче, нищо не съм преувеличила от срещите. Такава съм те видяла, такава съм те описала.  Heart Eyes

Е, цял роман изписах, ама така ми тръгнало днес, на приказки. Цял ден приказки приказвам.  Joy

Липсват ми много момичета, съвсем се затриха, и от новичките, дето поне на срещи се меркаха. Ама, те си знаят най-добре.

Със здраве, мили дами и лека да ви е нощта!

# 664
  • Мнения: 5 346
От мен добър вечер и лека нощ. Прочетох ви, но съм уморена и за сега толкова.

# 665
  • София
  • Мнения: 1 740
       Ето ме,Фло! Тук съм,чета и ви се възхищавам-на всичкиП
       Пипи е прехвърлила един вагон с дрехи за един ден.Гъбката пак се е вихрила из градината.Кари пак е на вахта в кухнята. ,Делта и Боряна- с нови прически.Янчето-с нови обувки. Фло вече пише лекции.Жабката не я мисля,от фиести и сиести няма време да почива. hahaha
       Делта,да не си от наше село? Леле,колко ще е хубаво да е истина!
       Доби,приятно ми е,че се появи.
       Маринка,аз съм на друго мнение за математиката.Детето е още малко и не се знае дали след няколко години няма да се ориентира в друга посока.Сега учи основата и е полезно да решава много задачи,за да запомни правилата.
       Джили,не можах да те хвана-прелетя  и изчезна.Хайде идвай да разказваш!
       КАГ,аз имам само една поговорка-"Език кости няма,но кости троши."Майка ми все ми я повтаряше.Явно,през пубертета съм била доста устата.Смисъла е-внимавай какво говориш,за да не ядеш бой! hahaha
       Фло.понеже си ми приятелка,ще ти подскажа как да накараш служителката да млъкне на тази тема.Влизаш при нея и от вратата и казваш:'Обслужвайте ме бързо,че днес съм без памперс!"
       И аз имах разкрасителни процедури днес.Педикюр-собствено обслужване. hahahaС помощта на едно столче с облегалка се справих успешно.То не бяха извивки,разкрачване,приклекване...Добре,че нямаше папараци наоколо JoyСправих се чудесно и тъкмо си мислех да си пусна бакшиш,като се порязах жестоко.Направо си отрязах филия от петата.Сложих си АРНИКА и една лепенка и сега не ме боли./Тази арника е велика/
        Имаше още нещо да пиша,но го забравих.
        Приятна вечер!

# 666
  • Мнения: 18 539
Не мога да се сдържа да памперса,смея се с глас.Добра идея,Яжке.Да провери ако не вярва мадамата.Обаче няма да те викам да ме обслужваш,страх ме  е.

# 667
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 012
Честити ви нови прическа на Делта и Боряна. Добре дошла и до скоро на Джили. Има явно много да разказва.
Стана ми интересно Делта-кое е селото?
Фло, аз съм кандидат за луковици.

# 668
  • София
  • Мнения: 8 373
И аз се смях с глас rotfImao. Тази чиновничка и без това ме гледа много подозрително, та сега остава да й кажа, да ме оформи по бързата процедура, щото нали, без памперс съм. Голям смях ще падне. Миналата година когато ми дадоха Уверение, че съм редовна студентка, та да пътувам по градския транспорт с намаление, се превиваха от смях, като им казах, че първо ще проверя коя карта ще ми е по-изгодна - пенсионерската или студентската и тогава ще решавам с коя да пътувам. Така и още не съм проверила. 
ГРАДСКО ЯЖКЕ, трепач си. Тази вечер ти си завеждаща ентусиазЪма.  hahaha Joy rotfImao rotfImbo
Момичета, има с какво да се закачам, да ви коментирам, да се посмеем, ама ще го играя въздържал се  smile3505( В живота това никога не е моята позиция, но сега се налага, че утре съм първа смяна и първият пациент ще отвори уста в 8.00) ЯЖКА достатъчно ни разсмя тази вечер. Hug
ПИПИЛОТА, казвай в понеделник кога можем да се видим, та да ти дам перуниките. Утре също става, то всъщност вече е днес, до обяд ( до към 12.30 ) съм в кабинета. Стига да можеш - обади се къде и кога.
Хайде сега се завивайте добре и лека нощ, красавици.

# 669
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293

       

 Прочетох ви, посмях се...
Пипи, много хубава инициатива сте захванали. Аз, нали 30 години с деца със СОП се занимавах, та са ми на сърце! А дано няма пречки!

# 670
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 012
Фло, днес до обяд няма да мога
Ще остане за понеделник.

# 671
  • Мнения: 109
Добро утро Simple Smile
Янче, грабвам кафето, мерси Hug
Четох и се смях с вас тази сутрин  Joy
Аз пък да се оплача - много ми е студено, как тъй станах толкова зиморничава  Embarassed
Чак и чорапки слагам вечер...  Flutter

Яжка, и аз се радвам да те видя  Hug

Гушки на всички ви и много усмивки днес  Heart Eyes

# 672
  • Мнения: 5 490
Е няма пък да ви кажа кое е селото, за да има съспенс. Щото иначе няма да съм ви интересна.
Утре ще имаме малко парти за закриване на сезона - времето се влошава и приключваме с дворните бирени купони и ще започнем сбирките вътре - пред камината с червено вино. Та днес се изкривихме от чистене - ние сме в ремонт, обаче трябва да поизлъскаме двора, все пак, както казва мъжа ми "не искам хората да ме мислят за мърляч". Викам си на акъла, да мислят каквото си искат вече - напоследък доста се изморявам и установих, че нямам същата енергия като едно време. Трябва да си намеря домашна помощничка скоро, че ми е много работата.
Навремето се хилехме с една моя приятелка, че взимаме отпуски да изближем къщите си. Тя, обаче, се качваше на стълба да бърше прах и от звънеца над вратата. С това ме биеше по чистофайничество, защото аз, срам не срам, прах на звънеца над вратата не чистех. Ей така, напук няма да му бърша прах на звънеца.
Та така, сега вечеря и с бяло винце пред вечерните шоа! Да живее Откраднат живот, ВБ, Сексът и градът и Отчаяни съпруги. Кеф, кеф... Simple Smile )))

Последна редакция: пт, 28 сеп 2018, 20:08 от DeltaAzimut

# 673
  • Мнения: 641
HeartHeartПриятна вечер, момичета!:heart:
Предимно лятото свалях килограми от кърската работа, а това лято като съм "примък-отмък" много и не ходя пеш, все съм с колата и започнаха да ми отесняват дрехите, ама здраве да е.
Днес след работа ходих до офис на Еконт , че изпращах едно зарядно на щерката и наблизо има месарски магазин, в който не се продава свинско месо....и ми се прияде курбан.Купих шилешко месо. Сложих го в кукъра и го варих един час, после с три лютиви чушлета ( имам в саксии) с ММ сърбаме , та ушите ни  плющят.Weary

# 674
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293
              

 ИВЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЗДРАВА! ДА СИ ЩАСТЛИВА! И ДАНО ПОНЕ ЕДИНИЯТ СИН ТЕ НАПРАВИ СВЕКЪРВА И БАБА!

  Днес сме на фестивал в Разград. След час тръгвам към читалището.

Общи условия

Активация на акаунт