Червила, глосове и моливи за устни

  • 61 916
  • 636
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Makeup не е сайт менте, имам поне 20 поръчки за последната година от тях, а не е да нямам солиден опит.

# 286
  • Мнения: X
И от мен глас, че не е менте. Сайтът си е ОК.

# 287
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Много се изненадах да прочета за make up това,че имало недоволни. Супер доволна съм и аз от тях, поръчвам постоянно.

# 288
  • Мнения: 3 640
Оплакванията не са били за качество, а за мноооооого дълго забавени поръчки. Лично аз не съм поръчвала. Simple Smile)

# 289
  • Мнения: 1 298
Поръчвам отдавна в makeup, винаги коректни, на ниво и относително по-ниска цена за доставка, в сравнение с другите козметични сайтове. Доволна съм, и ще продължавам да поръчвам от тях. А и времето за доставка е в напълно прилични срокове.

# 290
  • Мнения: 331
Аз имам доста, включително и червила. Точно това мисля, че го нямам, но ако мога да ти помогна с нещо - заповядай.

# 291
  • София
  • Мнения: 4 710
Една приятелка има точно това обаче е мостра.... Сложих си на ръката от нейното  и от там малко на устните си, обаче немога да преценя на 100%дали е моя цвят и се огледах(тайно от др хора) в огледалото на спряла кола. Намерих номера в нета но ми се струва че н снимките е по тъмно.... Т.е притеснява ме ако го поръчам да не го получа кафяво а и не е никак евтино....
Вие кои комета имате?

# 292
  • Мнения: 1 048
Една приятелка има точно това обаче е мостра.... Сложих си на ръката от нейното  и от там малко на устните си, обаче немога да преценя на 100%дали е моя цвят и се огледах(тайно от др хора) в огледалото на спряла кола. Намерих номера в нета но ми се струва че н снимките е по тъмно.... Т.е притеснява ме ако го поръчам да не го получа кафяво а и не е никак евтино....
Вие кои комета имате?
Няма причина да се различава от мострата, освен ако не си запомнила номера грешно. Помоли приятелката си да ти го покаже отново и се огледай не-тайно в нормално огледало, за да разбереш дали ти харесва.

# 293
  • София
  • Мнения: 3 069
За тези, които си падат по матови и дълготрайни червила, тази серия на Буржоа е най-доброто, което съм пробвала, а този нюанс ми допада най-много:
https://www.bourjois.com/au/product/lips/rouge-velvet-lipstick-03-hyppink-chic
Това червило няма триене и размазване, дори след хранене си стои. В началото се поставя много меко, после усещането е по-сухо. Интересното е, че според мен цветът потъмнява след няколко минути.
Нещо обаче по-тъмните гами не ме грабват. Като цяло харесвам май повече червила с някакъв блясък, по-овлажняващи, но не знам мисията възможна ли е в комбинация с дълготрайност.

# 294
  • Мнения: 93
Купих си Honest beauty- tinted lip balm. Нещо средно между балсам за устни и червило. Има цвят, приятно се нанася, но очаквах повече. Имам чувството, че много бързо изчезва от устните ми и не ги чувствам хидратирани. Но съм го ползвала 2-3 пъти само, така че ще му дам още шанс 😅

# 295
  • Мнения: 1 789
За тези, които си падат по матови и дълготрайни червила, тази серия на Буржоа е най-доброто, което съм пробвала, а този нюанс ми допада най-много:
https://www.bourjois.com/au/product/lips/rouge-velvet-lipstick-03-hyppink-chic
Това червило няма триене и размазване, дори след хранене си стои. В началото се поставя много меко, после усещането е по-сухо. Интересното е, че според мен цветът потъмнява след няколко минути.
Нещо обаче по-тъмните гами не ме грабват. Като цяло харесвам май повече червила с някакъв блясък, по-овлажняващи, но не знам мисията възможна ли е в комбинация с дълготрайност.
Тези червила действително са много добри - трайни, супер матови и с широка цветова гама. Аз имам 5 цвята и то от по-тъмните, ето мои суотчове върху устни, любимото ми е №13, следвано от №24.
Скрит текст:
№13
№16
№22
№23
№24
Аз напоследък съм на вълна моливи за устни, червилата съм ги позарязала Simple Smile

# 296
  • София
  • Мнения: 4 710
Като стана въпрос за червило-молив
Днес случайно открих това
Перлено е и по нищо не отстъпва на Шанелското ми

# 297
  • Мнения: 501
Кой номер е това червило на GR?

# 298
  • София
  • Мнения: 4 710
Кой номер е това червило на GR?

# 299
  • Мнения: 25
Здравейте, не исках да разводнявам други теми, които не са с такава насоченост, затова реших да обобщим тук, понеже много бих искала да разбера кои са любимите ви червила.

Моля да качите снимка от интернет или ваша снимка на самото червило. Държите ли на марка?

Като цяло съм запалена по нюд червилата и такива с лек розов подтон. Но трудно намирам  такова, което да не ме прави като видяла призрак.

Общи условия

Активация на акаунт