Спам тема (за мусаката, планетите и още нещо) от 18.08. до когато.

  • 21 948
  • 751
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 121
Барелинке, свиркай като се преквалифицираш, ще ти правя компания,  тъкмо ще съм се прибрал от работа...

========
Скрит текст:
Тука бех писàл на почти без мезе, затова се самоцензурирам.

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 14:20 от Lyam

# 136
  • Мнения: 10 906
Добро утро. Време е за кафе. Размечтах се на тема Италия и Франция като място за почивка ....
Абе друго си е без гаще - да усетиш ветеро покрай чатала - нъл тъй Кико ?

# 137
  • Мнения: 11 505
Лане, аз без гаще йощ не съм се пробала, та не съм капацитет.... да не скандализираме руските бабушки по плажа Joy
Записвам се за кооператива.... важното е да има море.... целата Тоскана искам да обиколя... за другите дестинации сте вие.  Жу малко ме стресира със сигналите, които получава ма ше се прежаля Laughing
Лиъме, доживяхте и вие лято, че то у Канада лятото обикновено почва на 12 юли в 14 часа и свършва на 12 юли в 14:15 Joy
Аре аз отивам на плаж... Wear Bikini

# 138
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Аре и тая. Не наглей прекалено. Simple Smile Треа заформим нейде базов лагер, па ше джиткаме. Simple Smile 
Ех, Раче, Раче...какво единомислие. Аз точно така миткам. Ситуирам се стратегически в дадено населено място и раззцъквам де що има в околността.

Не наглея, бе. Просто съм максималистка. Един живот живея и ако изтърва нещо - сакън! Joy Или както казвам - животът е прекалено кратък, за да повтарям дестинации Stuck Out Tongue Winking Eye

Обаче нещо много важно - кинтитье!!! Не може да тръгнем по един гол г*з. Не, че с него няма да изкараме пари, ама  сме тръгнали да разпускаме. Не бива да губим време в работа и да се пОтим Joy

# 139
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Добро утро!
Мен не ме впечатли канадското лято, ами ракията. Сега, ако Лиъм каже, че е собствено производство...
Лан ми е съмнителен - по никое време се е разгащил.
Джу, кинтите са важен фактор. Ако вярвам на рекламите по тв-то, не остана беден българин. На всеки 10 минути има късметлия, изтъркал билетче, улучил числата от фиш...

# 140
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Джу, кинтите са важен фактор. Ако вярвам на рекламите по тв-то, не остана беден българин. На всеки 10 минути има късметлия, изтъркал билетче, улучил числата от фиш...
Ще взема и аз да се преместя на село и да търкам талончета в несвяст. Joy

# 141
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
А на първо време може и така - с призив Wink

# 142
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Чета една тема в СО... и с`я една мислА ме човърка. Мъжът ми Е ли осеменител, или не? Или щото е мой съпруг не мога да го квалифицирам като такъв? Само някой случаен ли? Ма за една прЕателка питам, де. Да не помислите, че е за мен Smile

Като ги чета списващите там, всеки си приказва, никой не слуша другия. А някои как подскачат...  Обаче липсата на кафе си казва думата - още не мога да вдяна кой, какво, защо. Ееех, старост-нерадост Wink

# 143
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Аз прехвърлих 2-3 поста и се отказах. Тая е от темите дето затъват в дълбоки философски размисли. От скучни по-скучни. Ей ся ще се появи Сирената и темата ще завие в предвидима посока. Ако не се е появила вече де.

# 144
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Сирената често пише интересни, смислени и вярни разсъждения. Но понякога губи връзката с реалността и постовете й стават странни и нелогични.

# 145
  • Варна
  • Мнения: 36 864
Тя принципно е права, реалистка е и прагматична. Но много философски го дава и има склонност да задълбава. Там е проблемът.

Иначе ме кефи какви железни нерви има.

# 146
  • Мнения: 5 230
Аз изтървах утрото.. Снощи зададох няколко аларми за 8 сутринта, бегъл спомен имам как ги спирам една по една и станах в 11 ooooh!

Чух ли нещо за Дубай Whistling

# 147
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Тя принципно е права, реалистка е и прагматична. Но много философски го дава и има склонност да задълбава. Там е проблемът.

Иначе ме кефи какви железни нерви има.
Аз пък точно това харесвам. Казва неща от психологията, които рядко бих срещнала в някаква статия или книга.

Аз изтървах утрото.. Снощи зададох няколко аларми за 8 сутринта, бегъл спомен имам как ги спирам една по една и станах в 11 ooooh!
За да стана в 8.00 още от 6:00 ми звънят аларми на всеки 10 мин. И едно приложение за всеки случай на 15та и 45та минута от всеки час. Мъка Trollface

# 148
  • Мнения: 5 230
Цигарите отказвам, виното намалих, въглехидратите май ще спирам, остана и изгрева да посрещам Crazy

# 149
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 957
Цигарите отказвам, виното намалих, въглехидратите май ще спирам, остана и изгрева да посрещам Crazy
И ще се храниш от слънцето. А със спестените пари от храна - в Дубай Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт