Февруарче все по-бързо расте и бърза ритничета да раздаде !

  • 34 999
  • 754
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 56
Момичета случайно попаднах на едни серии-  Newborn Russia  в youtube. Показват по две родилки/раждания на епизод като има както естетвено така и секцио. Показват през какво се минава, как жените реагират от какво се страхуват и така доста реалистично ми се видя.

Ако искате хвърлете по едно око- на мен ми беше много любопитно но предупреждавам- много е графично т.е. показват и как правят разреза за секциото и как опъват корема, показват как вадят бебето съответно същото и при естетвеното раждане та не е за всеки. 

Тук има много момичета дето ще раждат за първи път, на които според мен ще им е полезно, пък дори и за такива като мен дето ще им е за втори. Досега бях гледала все американски които нямат нищо общо с нашите болници и практики- тук в тези серии по се доближават, особено как понякога викат по родилките да напъват. Говорят на руски и има англисйки субтитри (повечето епизоди).

Пак предупреждавам- показват всичко и ако мислите че гледкате ще ви повлияе негативно не гледайте-
https://www.youtube.com/watch?v=mR2WmPW3QRg&index=34&lis … mp;has_verified=1


# 646
  • Мнения: 4
Здравейте!

След кратко чудене реших да се регистрирам и да ви следя! На 28 г., от София и съм бременна в почти 19 г.с. - първо детенце, момченце ❤ Терминът ми е около Свети Валентин, явно е правен с много любов или защото е много желан.

Радвам се за всички вас и, че мога да следя как се чувствате и вие, че откачам излишно.

# 647
  • Мнения: 728
Здравейте!

След кратко чудене реших да се регистрирам и да ви следя! На 28 г., от София и съм бременна в почти 19 г.с. - първо детенце, момченце ❤ Терминът ми е около Свети Валентин, явно е правен с много любов или защото е много желан.

Радвам се за всички вас и, че мога да следя как се чувствате и вие, че откачам излишно.

Добре дошла. Ако изкаш да те добавим о във фейсбук групата ни, изпрати ми съобщение с email-a си Simple Smile

# 648
  • Мнения: 1 333
Доста полезна информация сте изписали за необходимите неща при новородено. За тези от нас, които очакваме 1во бебче ще е много от полза. Ние вчера бяхме на сватба, но пропуснахме ритуалите през деня заради мен и отидохме чак за ресторанта. Постояхме до по-късно (като по чудо не заспах, че все още вечер много ми се приспива), но не знам и аз от какво много ме боля кръста през нощта и днес, както и краката, но те предполагам, че се дължаха на обувките. Направо все едно имах адска мускулна треска, тегав ден ми е днес, предимно лежа. Че и едно тъпо главоболие...дано остане такова и не ескалира. Остават 2 дни до заветния 18ти, който така трепетно очакваме Hug
Добре дошла, Nakova! Лека бременност и разбира се щастлив финал.

# 649
  • Мнения: 92
Ох да ви се оплача , днес ми беше много тъпо Sad даже се разплаках защото нямах време да се изкъпя с косата
😂😂🤨 бременна работа - после ми олекна като си поплаках
Моя мъж ми вика спокойно 1/2 мина 😉

# 650
  • Мнения: 1 221
И аз съм много докачлива Simple Smile усещам че ми се пълнят очите със сълзи за глупости, ама то от вътре ми идва. Мъжът ми се стъписва като ме види да роня сълзи защото се е пошегувал с мен.
Хормони какво да се прави...
Добре дошла на, Nakova! Само хубави неща да ни се случват и да си споделяме!

# 651
  • Мнения: 2 109
Значи да не се притеснявам, не съм само аз ревла Grinning ММ даже не отразява вече, свикна ми.

# 652
  • Мнения: 697
Добро утро момичета ☕ ! Чета ви всеки ден , докато мързелувам на хамака . Почивката ми се отразява добре , и не знам от морския въздух или от многото плуване от както сме в Гърция имам глезени и на двата си крака , не мога да им се нарадвам . Близнаците са добре и мируват докато съм във водата , като изляза в корема ми почва някаква война , видимо се бушува и прави вълнички 😂 голям кеф е . Благодаря за полезната информация , обсъждате интересни теми . Аз съм се насочила към този списък горе долу

https://zabliznacite.wordpress.com/2010/04/26/kakvo-da-kupim-za-bebetata/

Но съм сигурна, че ще отрупан Къщата с чорапи , леле голям фетиш са ми тези бебешки крачета 😘
Хубав ден и ако сълзите ви помогнат да се чувствате добре пуснете ги . Все пак ако не вали как ще растат цветята ?!?

# 653
  • София
  • Мнения: 628
Ех тези хормони... с миналата бременност не бях така и си мислех, че това е само оправдание, но сега е страшно. Паля се от малко, избухлива, докачлива, ревлива... не мога да се позная на моменти. Добре че близките ми са търпеливи 😀 Малката пък още я мъчи някой зъб и е ужас. Трети ден съм с главоболие от недоспиване. Тя се буди на час и малко, яде два пъти през нощта, а и с моите ставания до тоалетна... но ще мине и това.
Прибрахме се благополучно от Гърция в събота. Изкарахме хубаво, успях да поплувам, а най-якото е че започнах да усещам бебето вече без никакво съмнение. Даже вчера и мм успя да го усети ❤ Вече с нетърпение очаквам 18ти както голяма час от вас 😀 Това ще ни е късметлийски ден! Моя преглед ще е чак вечерта. Мислим да вземем и бъдещата кака, че обещахме на д-р Панайотова. Надявам се да е спокойна и да успеем всички да видим бебчето.

# 654
  • Мнения: 728
Момичета, доста сме утре на преглед. Аз съм при др.Чачева в Надежда... ако някой друг е утре при нея пишете. Може да се засечем.

# 655
  • Мнения: 370
А утре коя от варненските бъдещи мами е при Стоилов в Добрич?  Аз съм от 10:00 ч там Simple Smile

# 656
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте, момичета  food010
Честит празник на софиянки и именички!
Днес е хубав ден, градът жужи от ученици, леко носталгично ми стана чак  Simple Smile
Моята ФМ мина, всичко наред, беше много хубава среща с малкото човече, този път и таткото успя да се присъедини, голяма радост.
Много са ми полезни постовете за дрешки и покупки, че зимно бебе досега не сме имали, та съм си като първескиня  Laughing Вкъщи държим по-хладно,  май ще караме на боди с къс ръкав и отгоре гащеризонче, може и поларено или подобно по-дебело. Колкото до дрешките 50-ти размер (0 май се водеше по някои стандарти) - и според мен са напълно излишни, то повечето бебчета се раждат около и над 50, а и толкова бързо се израстват..
Хубав ден от мен и чакаме утрешния, че половината сте на прегледи  Laughing

# 657
  • Мнения: 1 333
И мм вчера за първи път усети бебока, даже го и видя как мърда. Досега все му убягва, но снощи явно беше някаква дискотечна вечер в корема ми Joy И моят преглед е утре в 10ч., но във Варна. Дано всички останем доволни от така очаквания ден и после да споделяте при коя как е минало. Ние утре ще сме с таткото на преглед, той май се вълнува повече и от мен, скоро не е идвал, защото все не може да се освободи от работа и реално не е виждал бебчето вече толкова порастнало (как звучи само). Blush Вече няколко човека констатират, че коремът ми изобщо не растял като "момчешки". Бил се заформил като за момиче. Да ама не, явно и това с коремите си е просто до тяло и организъм, а няма връзка с пола.

# 658
  • Мнения: 1 221
Момичета, стискам ви палци за прекрасни срещи с бебоците утре! Ние ще видим нашите мъници другата седмица и вече нямам търпение за близката среща Simple Smile

# 659
  • Мнения: 923
....момичета, срам ме е ама ще попитам..покрай тия 'мокри' сънища съвсем откачих иии накратко да речем че имах лек оргазъм без проникване... не ми се стегна корема, нищо, нямам оплаквания освен болки в кръста и мноого често пишкане...та мислите ли, че може нещо лошо  може да се е случило с бебка...пак се филмирах и едвам ще издържа до сряда на преглед. Надявам се да не се смеете много...Blush Иначе ходих за бенката, оказа се безобидна гооляма брадавица.. Успех на всички утре на прегледите.

Общи условия

Активация на акаунт