Преди и след (home makeovers)

  • 121 804
  • 761
  •   1
Отговори
# 225
  • САЩ
  • Мнения: 666
Е то пребоядисването е най-лесното, това да е проблема... те хората така или иначе на няколко години пребоядисват обикновено Simple Smile

# 226
  • Мнения: 4 499
Коридор преди и след. Не се сетих да снимам в най-първоначалния му вид. Осветяваше се само от една крушка на тавана, с разтопена и пожълтяла лампа, контактите и ключовете не бяха сменяни никога, а ел таблото беше на 40 години, направо опасно. Вратата към банята беше нова, но бяла, от най-евтините, и не се затваряше. Входната врата беше ужас - старата дървена, отваряща се навътре, върху нея монтирана метална навън, облепена със самозалепващо се фолио и със счупена брава. Можеше само да се заключва.На едната снимка се виждат пласовете от три различни вида тапети, лепени един върху друг. Около вратата на банята някой беше обръщал много самодейно, а от стена паднаха парчета, след като свалихме тапетите. Има още малко дреболии за оправяне. Цветът на стените не се вижда добре, на живо е по-топло жълто.

Преди:
Скрит текст:




След:
Скрит текст:



# 227
  • София
  • Мнения: 7 673
Голяма промяна.
Ще си позволя един съвет. И моята пералня е в коридора, в ниша. Поръчах си обаче отпред врати до горе като гардероб. Съответно, успях да сложа на втори ред върху мраморен плот сушилня, а отстрани - дори рафтове. Като се погледне - все едно има гардероб с надстройка. Много добре се получи.
Ако не искаш сушилня, можете да наредите рафтове догоре.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 22:46 от *Ирина*

# 228
  • София
  • Мнения: 38 431
Ето нашия коридор, почти същия, но сложихме нов гардероб.

# 229
  • София
  • Мнения: 7 673
Подобно е и при нас, но вратите са и пред уредите.

# 230
  • Мнения: 2 237
Ние сме ей така в коридора и няма място за врата.. пералнята е до ръбчето..

# 231
  • Мнения: 9 855
Мазилката ужасно много ми харесва!!

# 232
  • Мнения: 6 622
И на мен!
Момичета, малко съм офф топик, но тук се споделя много полезна информация .
Реших, че ще правя ремонт на детска, хол и спалня, но имаме бебе на 4 месеца и ме притесняват изпаренията от боите. Знаете ли онлайн магазин за екологични боли без лош мирис и вредни изпарения?

# 233
  • Мнения: 4 499
В обикновените магазини също продават бои, подходящи за бебешки и детски стаи, без вредни изпарения. Като напишеш "екологична боя за стени" излизат много резултати, основно гръцки бои. След изсъхване се водят напълно безопасни.

За коридора - над пералнята ще слагам шкаф. Не искам да я затварям с врати, не ми харесва. Тя е със сушилня Simple Smile

# 234
  • Мнения: 3 063
Голяма промяна.
Ще си позволя един съвет. И моята пералня е в коридора, в ниша. Поръчах си обаче отпред врати до горе като гардероб. Съответно, успях да сложа на втори ред върху мраморен плот сушилня, а отстрани - дори рафтове. Като се погледне - все едно има гардероб с надстройка. Много добре се получи.
Ако не искаш сушилня, можете да наредите рафтове догоре.

Може ли някакви снимки, ако не е много нахално. Заинтригува ме с този мраморен плот, не е ли много тежък?

# 235
  • София
  • Мнения: 1 408
Цитат на: bl00dflowerz [spoiler
link=topic=1059812.msg38825202#msg38825202 date=1559706808]
Ние сме ей така в коридора и няма място за врата.. пералнята е до ръбчето..
[/spoiler]

Оффтопик е, но да попитам и аз -каква е мазилката в коридора?
Благодаря.

# 236
  • Мнения: 2 237
Не е мазилка Sunglasses декоративна боя Fortuna Velluto, наподобяваща мазилка, която излезе в пъти по-евтина от мазилка. Нанася се върху латекс. Трябва да видя какъв цвят точно се водеше като се прибера вкъщи и ще ви кажа Confused има я в Практикер Relieved

# 237
  • София
  • Мнения: 38 431
Изнасяте бебето за седмица и ремонтирате. След това няма изпарения.

# 238
  • Мнения: 501
Врати за пералнята не препоръчвам ако е с много натискащи се бутони. Казвали са ми че понякога решават да ти сменят програмата за пране Joy и резултата после не е приятен.

# 239
  • Мнения: 2 892
Врати за пералнята не препоръчвам ако е с много натискащи се бутони. Казвали са ми че понякога решават да ти сменят програмата за пране Joy и резултата после не е приятен.
Няма такова нещо, в къщи пералнята е в кухнята, скрита зад врати и досега не се е случвало.Люка на пералнята е доста по издаден от дисплея и копчетата.

Общи условия

Активация на акаунт